Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (1175. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: av_avi
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir - 17 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.417
Cevap
639
Favori
2.479.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 11731174117511761177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benzinli 165 beygirlik gt-line araç kullanan var mı acaba ? Varsa eğer izlenimlerini paylaşabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esk-3008

Kısa bir süre sonra 508 de düşünülebilirdi ama...
    hocam teşekkür ederim.

508 zaten halen kadrajımda volvo s60 sonrası için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: memocano

Çok hızlı olmuş evet ama bence böyle olması daha iyi. Bir daha hiç düşünmenize gerek kalmamış. Bazı şeyler kısmet işi. Çok sevindim. Arkadaşımda var A180d. 2012 ya da 2013 model düz vites onunki. İlk çıktığında almıştı. Bence keyifli bir otomobil. Güle güle kullanın.
    Hocam çok teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olur inşallah..

fiyat çok iyi geldi, o da bizi hızlandırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vires

Hayırlı olsun çok güzel araç. Benim de kafam karışık 200 bin tl aylık 4 bin tl faiz getiriyor bir yandan ondan vazgeçmek istemiyorum, bir yandan eşim araba istiyor. Eskiden ne guzel kredi kullanılır yavaş yavaş ödenirdi.
    teşekkürler, sizin içinde hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassey

Volvo xc 40'ı test ettim.

Güncel bir 3008 kullanıcısı olarak şunu rahatlıkla diyebilirim. Konfor,yalıtım ve iç tasarım konusunda kesinlikle 3008 birkaç tık daha üstte.

Ama dış tasarım ve marka imajı olarak daha iyi durumda tabii volvo

Açıkçası benim için hayal kırıklığı oldu xc 40
    d4 olanını test ettik bizde.

Tespitlerinize katılıyorum ancak kalite ve işçilik konusunda kesinlikle xc40 daha ilerde bence.

Halen Volvo kullanıcısı olduğum için bu markanın imajını çok çok iyi biliyorum.
  • Merhabalar
    Peugeot artı garantiyi sordum, liste fiyatından ödün vermiyorlar.Daha uygun fiyat alan oldu mu acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arka koltukların üzerindeki tavan aydınlatmalarını şoför mahalinden kontrol edemediğimizi bugün tecrübe ettim.Çocuklu aileler için lüzumlu bir özellik ,keşke yapılabilseydi...
  • Arkadaşlar, 7 aylık 2017 model 7700 km'de 5008 Allure Elegance aracımı satmayı düşünüyorum (Mart 2018'de trafiğe çıktı). Ankara'dayım. Ankara'da ilanda tek araç var 2018 model o da 231.900 TL yazmış. Liste fiyatı 328.000 TL olan (bayiler kaça bırakıyor bilmiyorum) bir araç için bu fiyatlar düşük değil mi?
  • Liste fiyatı 296 olan 3008 i şu aralar 195 e sıfır alanlar oldu ordan pay biçin. Dediğiniz fiyat çok bile bence o fiyata sıfırı veriyordur bayiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • clutter C kullanıcısına yanıt
    ekonomik kriz, faizlerin yüksek oluşu,ötv indirimi vs vs bi de markaların yıl sonu kota tutturma ve son 4 aydır kur yüzünden satamadıkları araçları eritmek için yaptıkları extra indirimlerle tüm markalarda internette yazan ile birebirde görüştüğünüzde verdikleri rakamlar arasında müthiş fark var , bugün 1 serisi BMW bile 150bin seviyelerinde bayide satılıyor.Birde pejonun bayiler arası fiyat sabıkasından bahsediyorlar, ben aracımı (3008 allure) 162 bine sattım geçen ay,sıfır liste fiyatı 280bin di oysa.O yüzden bu aralar 2.el ve sıfır fiyat dengesi çok şaşmış durumda,Allah kolaylık versin..
  • quote:

Hayırlı olsun çok güzel araç. Benim de kafam karışık 200 bin tl aylık 4 bin tl faiz getiriyor bir yandan ondan vazgeçmek istemiyorum, bir yandan eşim araba istiyor. Eskiden ne guzel kredi kullanılır yavaş yavaş ödenirdi.
    Benimde bu ay kasko + trafik+ bakim + arti garanti derken 5 kusur gityy gityy bankada en azından geliyy

• quote:

Hocam Hesabınız Hangi Bankada ???
  • concordet72 C kullanıcısına yanıt
    Bencede 2. el piyasası şaşkın bir halde. Ötv indirimi devam etmezse yeni yılla birlikte fiyatlar istikrara girer diye umuyorum.

• Sportback 172 bin TL diyor sitesi de

Uygun fiyat alan varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: turhankeskin

Merhabalar
    Peugeot artı garantiyi sordum, liste fiyatından ödün vermiyorlar.Daha uygun fiyat alan oldu mu acaba?
    ben yakın zamanda sordum şu şekilde bir bilgi verdi bana danışman arkadaşlar, isterseniz 20.000 km için 1 yıl uzatabilirsiniz 940 tl ye dedi ve sonrasında tekrar uzatmak isterseniz buradaki liste fiyatını sabitlemiş olursunuz dedi.
    yani her 1 yıl için bu tutar ve 20.000 km için geçerli dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: action16

Hocam Hesabınız Hangi Bankada ???

Alıntıları Göster
    Akbank'da ama son günleri artık aralık sonuna kadar 3008 alacak gibiyim, bir ay daha beklemekten zarar gelmez. Satış temsilcilerinin amacı telaşa sokup hemen aldırmak ama faizler çok yüksek, elinde nakit parası olan dışında araba alan çıkmaz diye düşünüyorum.
  • quote:

Akbank'da ama son günleri artık aralık sonuna kadar 3008 alacak gibiyim, bir ay daha beklemekten zarar gelmez. Satış temsilcilerinin amacı telaşa sokup hemen aldırmak ama faizler çok yüksek, elinde nakit parası olan dışında araba alan çıkmaz diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Hayırlısı Olsun Hocam...
    Ben 12 Nisan da Almıştım. GT-Line (Nappa Deri,Grip Control,Metalik)
  • quote:

Orijinalden alıntı: edolma

Arka koltukların üzerindeki tavan aydınlatmalarını şoför mahalinden kontrol edemediğimizi bugün tecrübe ettim.Çocuklu aileler için lüzumlu bir özellik ,keşke yapılabilseydi...

Arka taraftaki tavan aydınlatmasını şoför koltuğundayken iç orta aynanın oradaki butonlardan açıp kapatabiliyoruz. İsterseniz tekrar deneyin.
    Biz bu özelliği çocuk uyudu mu uyumadı mı kontrolü için çokça kullandık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykutasil kullanıcısına yanıt
    Active sp de aracın ekstrası yoksa çabucak 164 e iniyorlar. Ondan sonrası sizin gayretinize kalmış.

• İstanbul da ep 3008 için en uygun fiyat verecek bayi tavsiyesi var mı?
  • 
Sayfa: önceki 11731174117511761177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.