Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (1152. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: tozluraf , srmrmr
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir (2 Mobil) - 18 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
62.415
Cevap
639
Favori
2.479.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
98. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 11501151115211531154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazılımsal güncellemeler dışında, full servis seçeneği hakkında fikrinizi almak istiyorum.
    36 ay YADA 50000KM için fiyat 4181TL(KDV dahil) iken,
    36 ay yada 60000KM için fiyat 5511 TL,
    36 ay yada 70000KM için fiyat 5903 TL oluyor.

50000 ile 60000KM arasında 1400TL artış var. 15000km de bir bakım yapıldığı düşünülürse, bu fark ekstra bir bakımı daha kapsadığı için mi var?
    Senede ortalama 15000-20000km arası yapan biri için , güncel bakım fiyatlarını da düşündüğünüzde, hangi paket bu fiyatlar ile uygun gözüküyor?
  • compy C kullanıcısına yanıt
    Bankalar çalışıyor ama uyarıyor cihazının root lu diye. En azından benim. Kullandığım bankalar. Hiç çalışmayani görmedim.

Ama son 6 aydır rootsuz telefon kullanıyorum o arada bir değişiklik yaptılarsa bilmiyorum.

Root tek başına yeterli değil bazı ek yazılımlar yüklemeniz gerek. Xda forums a detaylı bilgilere ulaşmanız mümkün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Full servis benim hesap ile mantıklı çıkmadı.

Kaldı ki bayi de full servis pek alan olmuyor zaten dedi ve hatta detayları ben sorunca araştırıp buldular.. Pek kullanmiyorlarmis

• Simültane S kullanıcısına yanıt
    Emniyet kenerini çıkartır sanız devreye girmez. Tabiki sürüş esnasında emniyet kemeri çıkarmak çok mantıklı değil.

Bir sakıncası yolsa ne kadara aldığınızı öğrenebilirmiyim acaba ?

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Araç garantisinin 1 sene fazla uzaması(2+1), biraz pozitif satın alınabilir kılıyor açıkçası.
    Satıcı servis bağımsız, araç garantisinin de 1 sene fazla olduğunu söyledi. Bunun sade fiyatı 2180 TL di sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi compy -- 8 Ekim 2018; 0:22:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .ozy.

Evet hocam dgru diyorsun 208 den kapiyi actilar indrimle 140 a kapattilar

Alıntıları Göster
    200 ün üstünde ötv indirimli verilmiyor zaten biliyorsunuz, yalnız 140 TL fiyat yüksek verilmiş size, 200 TL ye indirip o fiyat üzerinden baz almışlar sa ötv indirimiyle 125 TL ye verilmesi gerek, 208 TL diyorsunuz hadi diyelim 8 TL ekstradan ilave etsinler, en fazla sizden 133 TL almaları gerek.

Ben 4 ay önce gt line arabamı 200 TL den ötv indirimiyle 125 TL ye aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: welat.

200 ün üstünde ötv indirimli verilmiyor zaten biliyorsunuz, yalnız 140 TL fiyat yüksek verilmiş size, 200 TL ye indirip o fiyat üzerinden baz almışlar sa ötv indirimiyle 125 TL ye verilmesi gerek, 208 TL diyorsunuz hadi diyelim 8 TL ekstradan ilave etsinler, en fazla sizden 133 TL almaları gerek.

Alıntıları Göster
    Bana da yuksek geldi acikcasi ama sordgum hic bir bayi 200 den asagi inmedi hep kur frkni bahane ettiler en snra 130 a buldum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: welat.

Alıntıları Göster
    Ayrica bu araclara artik yuzde 60 indrim uygnmndgni yeni yasyla yuzde 50 uygulandni solediler dogal olarakj odeycgmz miktarin da birz daha yuksldgni solediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .ozy. -- 8 Ekim 2018; 8:12:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: iakgul

Tekrar merhabalar dostlar,

3008 Gtline'ımın 1.yılı dolalı 2 ay oldu ve 20bini gördük çok şükür. Lakin bugün bir istanbul adapazarı seyehati esnasında 2 saatlik bir mola sonrası aracıma binip çalıştırdığımda ekranda "Elektrik devresi arızası. Aracı tamir ettiriniz" uyarısı çıktı. Bir kaç kez daha kapayıp açtım lakin sorun tekrarlamaya devam etti. En son espri olarak kullanılan "araçtan in yeniden bin" methodunu kullandım ve bu defa sorun yoktu . Peugeo servisteki elektrikçi arkadaşımı aradım "abi görmeden bişi diyemem" dedi. Ben her ihtimale karşı akü + başını çıkarıp taktım. Şu an sorun yok lakin servise götürene kadar da meraktan ölmeyeyim diye buraya sorayım istedim. Var mı daha önce bunu yaşayan?

Saygılarımla.
    hocam aynı sorun bende de oldu, yol yardımı aradım bi elektrik teknisyenine bağladılar o da akü kutup başlarını çıkarp takın dedi ve arıza kayboldu fakat servise gidince keşke akü başlarını çıkarmasaydınız bu şekilde arızayı göremiyoruz dediler ve öyle kaldı sonrasında çok sükür aynı arıza tekrarlamadı.

• farukisin F kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Bende 2 gündür yazan olmayınca tek talihli kullanıcı benim sanmaya başlamıştım. Araç neredeyse %50 elektronik bağımlı olduğundan bu tip garipliklere sebep aramadan alışmamız gerekecek sanırım.
  • Sevgili arkadaşlar sağ ön taraftan kapıdanmı torpido bölgesinden mi anlamadığım gıcık eden bir cızırtı sesi var.bu sorunu yaşayan arkadaşlar vardı yanılmıyorsam. Sorunun tam yerını mümkünse foto ile gösterme imkanları varsa sevinirim. Bulunduğum yerde yetkili servis yok gitmeden önce sorunu anlamalıyım.her gidiş geliş 500 km çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanin3008

Sevgili arkadaşlar sağ ön taraftan kapıdanmı torpido bölgesinden mi anlamadığım gıcık eden bir cızırtı sesi var.bu sorunu yaşayan arkadaşlar vardı yanılmıyorsam. Sorunun tam yerını mümkünse foto ile gösterme imkanları varsa sevinirim. Bulunduğum yerde yetkili servis yok gitmeden önce sorunu anlamalıyım.her gidiş geliş 500 km çünkü
    sağ kapıdaki twiter hoparlörü tarafından gıcırtı sesi geliyordu. silikonla sıkılaştırıldı. sorun çözüldü
  • Şu kapının üstündeki camın kenarındaki küçük hoparlör mü? Silikon nereye sıktılar tam olarak aceba rahatsız ediyorum kusura bakmayın

Mypeugeot.fr mobilden açarken masaüstü sitesi şeklinde açın bu şekilde siteye giriş yapılıyor

• Arkadaşlar Merhaba cumartesi itibariyle 3008 ailesi katıldım. 2018 kırmızı prime edition aracıma sahip oldum ötv indirimli 124.500 tl ye aldım. sizce iyi fiyata mı yoksa pahalıya mı almışım. Bu arada arkadaşlardan birisi star stop iptalini sormuş ekranı kurcalarken yanlış görmediysem menüden ayarlar kısmında iptal edilebiliyor. Birde Android outonun bir apk dosyasını buldum arkadaşımdan telefonum asus marka rootlu da değil kurulumunu yaptım kullanıyorum google navigasyon çalıştı. aramada yapabiliyorum ama çok fazla menü yok daha özellikli bir program var mıdır bildiğiniz. Birde Güncelleme yapılmasına ihtiyaç var mı. Menüde de wifi var tam olarak ne işe yaradığını anlamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimler1905 -- 9 Ekim 2018; 23:33:35 >
  • daimler1905 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

Stop start tamamen iptal edilemiyor gördüğünüz ayar aracı her stop ettiğinizde AÇIK hale gelecektir otomatik olarak.

Android auto nun son versiyonu 3.6. 583834 tür. Bu sürüm dışında herhangi bir uygulama yüklemek veya ayar yapmanız gerekmiyor.

Telefonun root lu olması da gerekmiyor haliyle.

Araç taki wifi şu an aktif ve kullanışlı bir özelliğe sahip değil ülkemizde.

• 1.5 bluehdi eat8 ulkemize geldiginde yine cok satacak diye dusunuyorum .

• HardLoveBaby H kullanıcısına yanıt
    Şu faiz oranı ve kur ile çok zor

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Şu faiz oranı ve kur ile çok zor
    Haklisiniz bende ayni sekilde dusunuyorum.

Yanlis ifade etmisim . Soyle guncelleyeyim dusuncemi

Rakiplerine karsi daha fazla satacaktir. Tiguan qq kadjar vs

Peugeot sorunludur algisi kirip normal kullanicilarina ek taksiler bile 3008 aliyorsa peugeot fabrikalarina helal olsun denir.

Objektif bir sekilde test edenler ic mekan icin

- 300-350 bin liraya kadar olan araclar icinde en iyisi

-ic mekani sanki bir ic mimar tasarlanmis gibi

Yorumlarini duydum .

• 
Sayfa: önceki 11501151115211531154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.