Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (1150. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Luke Shaw , Luke Shaw , Car Lover
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
62.433
Cevap
638
Favori
2.482.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11481149115011511152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Sakarya ÖzÖztürkler bayisinde ilk yıl bakımına girdk.

Maalesef artan kurlardan dolayı 1100 lira civarında bir fiyat verdiler. Ek olarak sileceklerimiz değişti. Bunu da garanti kapsamına almadılar.

Toplamda 1177 tl ödedik %10 iskontı yapılmış hali ile.

Bakım yaptırmak isteyenlere yardımcı olabilir belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sentiles74 S kullanıcısına yanıt
    15 bin bakımı mı ? 3 hafta önce 740 ya yaptım
  • Yakın zamanda 30.000 bakımı yaptıran oldumu acaba fiyatlar nerelerde?

• Hatırlarsanız adblue ile ilgili sorum olmuştu.

Ben 15.000 bakımında uyarı vermedi diye ve ne kadar dayanır diye adblue ekletmemiştim.

24.0000 km de uyarı verdi ve 2400 km mesafe tanıdı.

Tatilde olduğumdan bulunduğum yerde servis de olmadığından adblue için yaptığım araştırma sonucu Opet ‘in sunduğu 10 lt adblue 40₺ karşılığı doldurdum.

Opetinki hem standartları karşılıyordu hem de kullanma kılavuzundaki değeri içeriyordu.

Serviste adblue fiyatlarını bilmiyorum ama dışardan yapılan takviyenin çok daha ucuz olacağı kesindir

Bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: hassey

Yaptığım benzetme gerçek anlamında kullanılmayan ve tamamıyla teşbih amaçlıdır.

Üslup konusu en dikkatli olduğum mevzudur.

Kaldı ki bu deyimdir.

Bloklama kararı takdirinizdir.

Yapılan yanlışı dile getirmek bu kadar da sizi üzmemeli bence.

Burda art niyet veya kasıt aramayınız

NOT: Konu sahibi olarak çok değerli katkıları olan birisiniz ama son zamanlarda maalesef konuyu siyasete evrilme noktasına getirdiğiniz için uyarıda bulundum ve uyarmaya devam edecem. Bana yapılan pozitif ayrımcılığın da farkındayım (!). Sorduğum sorular görülmezsen gelindiğini de biliyorum ama bunlar sıkıntı değil. Sıkıntı 3008 konusunun bebek bezinin konuşulduğu bir mecraya dönüşmesi

Burda naçizane hepimizin ortak paydası olan 3008 ile ilgili hasbıhal ediyoruz.

Konu nerelere geldi diye üzüldüm ve uyarımı yaptım

Bu daha önce de yapıldı

2.not: üzülerek bana takip etmeyin deme kabalığını göstermişsiniz. Sizi esefle kınıyorum. Bu ne hakkınız ne de yetkiniz Lütfen haddinizi aşmayın. Burası herkese açık bir forum.
    Kesinlikle katılıyorum

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de çift kamera montajı yapacağım yakında. Ancak özellikle arka kameranın kablosunu nereden geçireceğimi kestiremedim. Ön kamera da aynanın altı uygun olmadığından yan tarafa takmak lazım gibi görünüyor. Zahmet olmazsa sizin montajın fotoğraflarını paylaşırsanız bizim için iyi bir rehber olacak.
  • Arkadaşlar arabamın üzerinde bir leke var. Nasıl oldu bilmiyorum. Sanki yapışkan bir madde yapışmış gibi. Şeffaf renkli. Hafif kabarık. Yukardan aşağıya süzülmüş gibi. Su ile gitmedi. Boyaya zarar vermeden nasıl silebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: selimsoy

Arkadaşlar arabamın üzerinde bir leke var. Nasıl oldu bilmiyorum. Sanki yapışkan bir madde yapışmış gibi. Şeffaf renkli. Hafif kabarık. Yukardan aşağıya süzülmüş gibi. Su ile gitmedi. Boyaya zarar vermeden nasıl silebilirim?
    Ağaç reçinesi mi acaba? Ne olduğunu tam olarak bilirsek daha iyi bir çözüm üretebiliriz. Piyasada zor lekelerin sorunsuzca çıkması için kaliteli ve zarar vermeyen ürünler mevcut.

• selimsoy kullanıcısına yanıt
    %99 reçine.

Yıkamaci 1sn de tiner ile çıkardı. Sentetik ti sanırım emin olamadım. Yikamacilar bilir

• 2 gün kapalı otopark ta kaldı. Tepede havalandırma kanalları vardı karanlık boğucu bir ortamda.oradan mı bulaştı bilmiyorum. Ama hiç ağacın altında kalmadı.

• Ardkslar merhaba yuzde 91 engelli raporumuz var bu nedenle otv indirimyle active prime edition almaya niyetlendik bugun bayiye gidip 140 bin tl fiyat verdiler fiyat hakkinda ne dusunuyorsunz smdiden tskler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .ozy. -- 5 Ekim 2018; 21:21:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .ozy.

Ardkslar merhaba yuzde 91 engelli raporumuz var bu nedenle otv indirimyle active prime edition almaya niyetlendik bugun bayiye gidip 140 bin tl fiyat verdiler fiyat hakkinda ne dusunuyorsunz smdiden tskler
    200 ün altında tutmuşlar.Kaç bayiye sordum,hiçbiri 200 ün altına inmedi.En fazla 1-2 altına bulursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

200 ün altında tutmuşlar.Kaç bayiye sordum,hiçbiri 200 ün altına inmedi.En fazla 1-2 altına bulursunuz

Alıntıları Göster
    Evet hocam dgru diyorsun 208 den kapiyi actilar indrimle 140 a kapattilar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • acquilles hocamhttps://www.youtube.com/watch?v=8iGkgAd4ZkI bu video size ait sanırım sormak istediğim 4.24'de başlayan araç ayarı bende yok sebebi nedir? Multimedya ve hayalet ekranın rengini değiştiremiyorum ama sizde mavi duruyor. Bu ayarın bende olmama sebebi ne olabilir yardımcı olurmusunuz
  • ErayKucuk E kullanıcısına yanıt
    Video bana ait değil.

Ekran renginden kastınız nedir? Active donanimda zaten sadece mavi tema bulunuyor bildiğim kadarıyla.

• Selamlar.yeni 3008’de vites kutusu arızası yaşayan bir yakınım var. Son 1 ayda 4 kez tekrarlayan arıza çözülemiyor, Fransa’dan getirtilen beyin ile 10 gün kullanılabildi arıza tekrarladı. Halen serviste yatıyor araç. Benzer sorunla karşılaşan duyan okuyan var mı? Devrik cümleler için bakmayın kusura

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Tema rengi değiştirmeyi soruyorum bende renk temaları yok araç line model bu arada sadece bakır rengi bir renk var mavi olmasını istiyorum ama öyle bir seçenek yok

• wicked66 W kullanıcısına yanıt
    Bir ayda 4 defa sorun olup servise gittiyse aracı iade etsin bence.Üretimden kaynaklı sorun olabilir.Yasal hakkı varken bunu kullansın.Şanzıman önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: wicked66

Selamlar.yeni 3008’de vites kutusu arızası yaşayan bir yakınım var. Son 1 ayda 4 kez tekrarlayan arıza çözülemiyor, Fransa’dan getirtilen beyin ile 10 gün kullanılabildi arıza tekrarladı. Halen serviste yatıyor araç. Benzer sorunla karşılaşan duyan okuyan var mı? Devrik cümleler için bakmayın kusura
    Eğer doğruysa Türkiye’de ilk eat 6 arızası olacak

Halbuki bu aracın en sağlam yeri şanzımanı

• hassey kullanıcısına yanıt
    Emin olun doğru. Servis ismi de verirdim ama davalık olabilir. Sadece 2017 model 9binde olduğunu söyleyeyim.

• 
Sayfa: önceki 11481149115011511152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.