Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (1129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.224
Cevap
636
Favori
2.462.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shackill

Herkese simdiden iyi bayramlar yola cıkıcaklara hayırlı yolculuklar arkadaslar, 225 55. 18 conti lx2 lastıklere ne kadar hava basmam gerekıyor bılgısı olan var mı acaba
    Sürücü kapısı etiktinde lastik hava değerleri var.

Orda yük durumuna göre değişkenlik gösteriyor.

Normal yükte 32 psi

Dolu yükte önler 35 psi arkalar 36
  • Beyler az once garip bir sey geldi basima yarin yola cikicam ins. Ceyrek depo bos gozukuyordu gidip fulleteyim dedim depoyu fullediler arabaya geldim calistirdim ekranda hic kipirdama olmadi sanki hic almamisim gibi supeye dustum pompaciya biraz daha mazot koymasini soyledim gozumun onunde agzina kadar doldu bindim araca yine ayni sey ceyrek depo bos gozukuyor. Basina boyle bir sey gelen oldu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farukisin F kullanıcısına yanıt
    Evet oldu. Çok pis bir hissiyat, üstelik yola çıktıktan sonra fark ettim. Uzuuun bir süre yakıt bitecek mi yolda mı kaldık derken denk gelen bir petrol istasyonuna girip çok az yakıt almamla ibre bir anda yükseldi.

Daha sonra baya araştırdım ki yakıt alırken araç mutlaka kapatılmalı, asla kontak açık bırakılmamalı (müzik falan çalmaya devam etsin diye) hatta mümkünse anahtar da yerinden çıkarılmalı ki araç tekrar çalıştırıldığında sensörler çalışabilsin. Eğer yakıt alınırken kontak açık kalırsa sensörler devreye girmeyeceği için hiç yakıt alınmamış gibi görünüyormuş.

Diyelim sensör devreye girmedi ve yakıt alımı ibrede görünmedi. Böyle bir durumda arabayı sağa çekip kontağı kapatıp bir süre bekledikten sonra tekrar açınca sorun ortadan kalkıyor.

• Maalesef bekledim ama duzelme olmafi baska bi yerden tekrar mazot almayi deneyecegim su annservisteyim 15.000 bakimi icin bu sorunuda soyledim bu arada bakima da inanilmaz zam yapmislar 1000 tl dedi zar zor 900 indiler yani satis yoks servisten kazaniriz kafasi bu sanirim. Yola cikicam mecbur yaptiricam

• Merhaba arkadaşlar,

Ben size birşey sormak istiyorum 1.5 130hp lik dizel motor 3008 lere ne zaman gelecek? Bu motorla birlikte eat8 şanzımanda gelecekmiş ama şuan satışta halen 1.6 120hp devam ediyor. Teşekküler.

• teksaz16 T kullanıcısına yanıt
    Bu konuda net bilgi duymadım.

Şahsi tahminim 2018 de gelmez..

• Dün 2017 ep alarak aranıza katıldım arkadaşlar.

Plastik paspas ve bagaj havuzunu servisten mi alayım?

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı kaynaklı birçok video var yeni motor ve şanzımanlı 3008 için ama bizim buraya gelene kadar araç 300bin tlyi geçecek gibi. Cevap için teşekkürler.

• Istanbul Anadolu yakası - Antalya Lara

720km, ilk etapta çok yoğun trafik, en son kısım yasal hız sınırlarda üst limit, genel olarak sakin kullanım yakıt tüketimi.

1.6Hdi 120hp eat6

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon79

Istanbul Anadolu yakası - Antalya Lara

720km, ilk etapta çok yoğun trafik, en son kısım yasal hız sınırlarda üst limit, genel olarak sakin kullanım yakıt tüketimi.

1.6Hdi 120hp eat6

bir arkadaşımın bu yakit tüketimlerime cevabı :) sehir içi maksimum gazlıyormuş, aynı ozelliklerde motor vs.

• Arkadaşlar aldığım aracın sürücü koltuğunun arkasında böyle bir açılma varmış. Böyle bir şey yaşayan oldu mu? Allure EP koltuğu bu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bende345 -- 18 Ağustos 2018; 23:53:50 >
  • bende345 kullanıcısına yanıt
    Hocam formda karşılaşan oldu serviste çok kısa sürede yapıldığından bahsedilmişti.Sorun yok aracınız hayırlı olsun
  • Elektrikeb kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bayram dönüşü baktırayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Bence bir ölçüm yapın hava çıkışına.
    O zaten aklimda ancak henüz termometre ayarlayamadım.

Malum yol hazırlığı var

Uygun zamanda bir video ile destek vereceğim.

İyi forumlar...

• 2 haftadır ara ara sürerken lastik basınç uyarı sistemi veriyordu. Ölçümlerde hep arka sağ teker düşük çıkıyordu. Dün baktırdım çivi girmiş. Yama yaptırdım. Uzun yola gitmiştim bir de o lastikle neyse ki bir şey olmamış.

• İstanbul Antalya Gidiş 4.4 aslında 4.3 idi hotel çıkışı araç havalansın diye beklerken 4.4 oldu.

Gidiş-dönüş 4.8 oldu.

• Arabada gaz verirken, yokuş çıkarken yüksek viteste düşük devir düşükken blr titreme sesi geliyor sanki bir sey gevsedi. Daha once olmus hallolmustu ama su bir iki gundur be i deli ediyor. İzmir’de onerebileceginiz servis var mi?

• Hayırlı bayramlar millet. Kazasız belasız bir bayram olsun.

• Beyler sırf carbridge kullanmak için İphone se almıştım, %80 verimle uyumlu uygulamaları kullanıyorum, ancak hakikaten androidin yerini tutmuyor IOS... Hali hazırda android auto, car stream ve mirror kullanan var mı aramızda? Sorunsuz kullanan varsa Note8 cihazımı garanti dışı kalma pahasına root yapacağım... 2 telefon işi bana göre değil, bunu da anladım... Ancak 3008deki bu android auto ve carplay desteği ne muhteşem bir olay, bir çok lüks arabada yok bu destek...

• [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2428412/aeb06d20-4787-47b7-853e-04a6c72c9ea4.jpg[/sima

i

Arkadaşlar resimdeki sorunlarla karsilasan varmi

• 
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.