Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (1124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: alwan , ozcangoral
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir - 14 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
62.444
Cevap
638
Favori
2.483.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11221123112411251126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xcellance

Bende düşünüyor dum artık hayal oldu.

Alıntıları Göster
    Bari +1 yaptırsaydım o nekadar olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

Hocam yeşile bastıktan sonra ayakla kapatırsanız bagajla birlikte kapılar da kitlenir.

Misal marketten geldin bagajdakileri almadan önce yeşile basıyorsun, elleri doldurup ayakla kapatıp devam ediyorsun, kapılar da kitleniyor. Ekstra birşeye dokunmana gerek kalmıyor.

Kırmızıya basıp kapatırsan ellerin boş senin bilader bi zahmet bir de kapıları kitle diyor herhalde
    Aynen dediğiniz gibi. Zaten yeşil butonun üzerindeki işarete bakarsanız ayakla kapatmada işe yarayacağını gösteriyor.

Kırmızı tuşa basarsanız kapıları kilitlemiyor. Yeşil tuş + ayakla kapatırsanız tüm kapılar kilitleniyor...

• farukisin F kullanıcısına yanıt
    1200 civarında olması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hmm ayakla kapatarak deneyeyim birde ozaman. Keşke iki türlü de kitlese idi.

• Peugeot tr sitesinden güncellenen artı garanti fiyat listesi
    YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esk-3008 -- 9 Ağustos 2018; 14:35:10 >
  • Herkese merhaba, Arkadaşlar ben de dünden itibaren Active SporPack ile 3008 ailesine katıldım. Çok da fazla inceleme fırsatım olmadı ama 2 şey dikkatimi çekti.
    1- Sport moda geçemedim. Seyir esnasında birkaç defa bastım ama herhangi bir tepki alamadım. Tuşta ışık falan da yanmadı. Neyi yanlış yapmış olabilirim.
    2- hayalet ekranda direksiyondaki döner tuşu çevirerek sadece 3 mod geldi. (Kadranlar, Kişisel ve Minimum) diğer modları neden gelmemiştir.

Daha çok sorum olacak bu aralar anlaşılan :)

Yardın ve ilgileriniz için şimdiden teşekkürler.
  • obaci O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

1. 1-1.5 sn kadar basılı tutun. Geçer. Başka birşey yapmanız gerekmiyor.

2. Active de sadece bu modlar var. Diğerleri navili modellerde mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Hayırlı olsun

1. 1-1.5 sn kadar basılı tutun. Geçer. Başka birşey yapmanız gerekmiyor.

2. Active de sadece bu modlar var. Diğerleri navili modellerde mevcut.
    Anladım... Teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: obaci

Herkese merhaba, Arkadaşlar ben de dünden itibaren Active SporPack ile 3008 ailesine katıldım. Çok da fazla inceleme fırsatım olmadı ama 2 şey dikkatimi çekti.
    1- Sport moda geçemedim. Seyir esnasında birkaç defa bastım ama herhangi bir tepki alamadım. Tuşta ışık falan da yanmadı. Neyi yanlış yapmış olabilirim.
    2- hayalet ekranda direksiyondaki döner tuşu çevirerek sadece 3 mod geldi. (Kadranlar, Kişisel ve Minimum) diğer modları neden gelmemiştir.

Daha çok sorum olacak bu aralar anlaşılan :)

Yardın ve ilgileriniz için şimdiden teşekkürler.
    bende active sp kullanıyorum. bende bi tıkla geçiyor sport moda.
  • Esk-3008 E kullanıcısına yanıt
    iphone se aldım geçenlerde, 300 lira karşılığı cydia, elektra, carbridge programlarını kurdurdum, zira bu jailbreak işini hiç anlamadım, helal i hoş olsun, canavar gibi çalışıyor carbridge... Sadece netflix ses var görüntü yok ve turkcell tv+ kararsız çalışıyor... Note8 kablosuz şarjda duruyor... Hep hayal ettiğim şeyleri pejo3008de gördüm. Bu aktif cruise control her modelde var mı 3008in? ne harika bir şeymiş ya...
  • siyahtemas kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

Yalnız o 300tl işi ters olmuş jb ruhuna aykırı kim yaptıysa ayıp etmiş.

Ngxplay ile netflix çalıştırabilirsin belki ben beinconnect i problemsiz çalıştırıyorum

Özellikle cercube kurup YouTube dan offline video izlemek benim tercihim daha doğrusu çocuklara izletmek benim çok samimiyim yolda herhangi dikkat dağıtacak birşeyle işim olmaz.

Googlemaps in de keyfini çıkarın gayet başarılı

Araç güzel hakikaten bir iş çıksana yola gitsem çıksam dedirtiyor bana :)

• Moral bozmak gibi olmasın ama, yarın OVP açıklamasından sonra kur Geri gelmez ise pztesi yeni fiyat listesi bizi bekliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 9 Ağustos 2018; 20:45:11 >
    Acc sadece Allure ep ve gtline ile geliyor..

• Esk-3008 E kullanıcısına yanıt
    Kendim uğraşamayacağım için helal olsun dedim ve verdim 300 lirayı, çok karmaşık geldi bana jb, zaten fanatik sammy ve androidciyim :)
    Ben de Sivastan sadece 1 yemek molası ile geldim, aynı akşam bir de kavga ettim, o kadar rahat ve zevkli bir yolculuk oldu, hiç yormadı 3008... Şeritte kalma yardımını kapattım, ancak bu ACC hakikaten müslüman işi olmuş, İzmiti geçerken sanki teslada gidiyor gibi hissettim... Belki de daha önce bu tür aksesuarı olan lüks bir aracım olmadı, ondandır ancak 3008 resmen eğlence aracı gibi geliyor bana...
    Bir de bu autostop işini ben kapatıyorum, aracı yeniden çalıştırdığımda yeniden aktif oluyor, bug olabilir mi?
    Bug değil. Kontak kapat aç yaptığınızda stop start otomatik devrede olur.

• Fiyatlarımız güncellenmektedir.
  • Triple-X T kullanıcısına yanıt
    Şu an mevcut liste var.

Tabi yeni gelecek araçlar için 300 bini geçtik artık bu kurla..

• Aslinda pejo qq gibi bakti arac tutuyor 2017 de cok alim yapamazmiydi hocam....stok tutsaydi cok iyi olmazmiydi

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Ben baktığımda her zamanki “fiyatlarımız güncellenmektedir” sayfası çıkıyordu. Herhalde şimdilik vazgeçtiler... Sabaha durum ne olacak bakalım...

• Bayiler bile inanmıyormuş başta

2016 da neredeyse zorla aldırmışlar her bayiye

Ama şimdi...

• 
Sayfa: önceki 11221123112411251126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.