Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (1090. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: icemy , icemy
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir (1 Mobil) - 20 Masaüstü2 Mobil
5 sn
62.450
Cevap
638
Favori
2.483.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok hocam direk kaldırdı..herhangi ek parça kullanmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtıl

yok hocam direk kaldırdı..herhangi ek parça kullanmadı..
    Tşk ederim cevabınız için ama benim merak ettiğim bahsettiğiniz yerde basamağın ince uzun bağlantı demiri var onamı kriko ucunu dayadı yoksa direkt basamaktan mı dayanağı.zira basamak narin bişey, maşpiyeldeki kriko bağlantı noktasına da ulaşmak mümkün değil,basamağı aracın altına monte eden parça tam ordan geçiyor.:-?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzer ses bende de var. Sag kapinin on tarafindan geliyor gibi. Her zaman yok. Uzun yolda giderek arttigini farkettim. Kisa mesafelerde hic duymuyorum. Gecen hafta istanbul ankara yolunu giderken cok rahatsiz etti. Farkettigim normal duz giderken yok, saga donerken ve rampa cikarken oluyor. Azicik direksiyonu kirinca hemen basliyor, duzeltince kesiliyor. Ayrica bir de surucu koltugu bel desteginin oldugu yerde var. Eli le bel cikintisina bastirinca icinde jelatinli birsey varmis gibi hisirti geliyor

• Kanin3008 K kullanıcısına yanıt
    hocam basamaktan kaldırmadı...en iyisi ben bi yarın bakayım nereden kaldırmış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcellance

Direksiyonun sağındaki yuvarlak düğme, mouse tekerleği gibi olan ile değiştirme yapılıyor

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtıl

hocam basamaktan kaldırmadı...en iyisi ben bi yarın bakayım nereden kaldırmış :)
    Zahmet olacak ama bana tam yeri söylerseniz çok sevinirim bide foto atsanız mesela, şuradan diye tadından yenmez harika olur.tekrar çok teşekkür ederim =D> iyiki bu foruma katılmışım çok teşekkür ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bone_slayer

Benzer ses bende de var. Sag kapinin on tarafindan geliyor gibi. Her zaman yok. Uzun yolda giderek arttigini farkettim. Kisa mesafelerde hic duymuyorum. Gecen hafta istanbul ankara yolunu giderken cok rahatsiz etti. Farkettigim normal duz giderken yok, saga donerken ve rampa cikarken oluyor. Azicik direksiyonu kirinca hemen basliyor, duzeltince kesiliyor. Ayrica bir de surucu koltugu bel desteginin oldugu yerde var. Eli le bel cikintisina bastirinca icinde jelatinli birsey varmis gibi hisirti geliyor
    ses titreşim sesine benzer bir ses ise aynı sorunu aynı koşullarda yaşıyoruz demektir. sol tarafta baslı müzik dinlerken ses gelen arkadaş, bende de var o ses, kapıdaki eşya koyulan yerdeki dış plastik parçadan kaynaklanıyor. müzik dinlerken eliniz ile o kısmı tutun ses geçecek. orası baslı ve yüksek sesli müziklerde titreşim gösteriyor.

• Arkadaslar telefonumu fabrika ayarlarina dondurdum ve my peugout app tekrar yukledim kullanici adimi ve sifreyi giridim ama tum.yol bilgilerim gitmis ben bu bilgileri cloud tutuyorlar saniyordum sonucta kullanici adi vs giriyoruz bu datalari geri getirmenin bir yolunu bilen var mi ?

• Arkadaslar telefonumu fabrika ayarlarina dondurdum ve my peugout app tekrar yukledim kullanici adimi ve sifreyi giridim ama tum.yol bilgilerim gitmis ben bu bilgileri cloud tutuyorlar saniyordum sonucta kullanici adi vs giriyoruz bu datalari geri getirmenin bir yolunu bilen var mi ?

• farukisin F kullanıcısına yanıt
    Cloud da tutuluyor normalde

Ben yeni telefona geçerken eski bilgiler geldi. Başka bir sorun olmalı.

İsteğe bağlı olarak dosyaya backup alıp tekrar import edilebilir. Tabi bu otomatik yapılmıyor local de.

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Allah allah bende niye gelmedi acaba siz export import etmeden dogrudan geldi mi yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cchemic kullanıcısına yanıt
    Teskkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sonunda dayanamayıp kendi telefonumu da rootladım.
    Android Auto : 3.3.58
    Google services : 12.6.85
    AAmirror ve AAmirror_unlock kombosuyla telefondaki tüm uygulamaları dokunmatik ekrandan kontrol edilebilecek şekilde android auto üzerinden araç ekranında kullanabiliyorum.
    Ekstra para verip ekrana andorid box vs taktırmaya gerek yok. Corvin vs gibi 2000 tl civarı sattıkları parçaların işini telefon gayet görüyor.
  • Blueye kullanıcısına yanıt
    Telefon nedir? Wipe yapmadan rootlamak mümkün oldu mu?
    Ben de rootlayacagim ama wipe sonrası bankalar programlar kurmaya üşeniyorum. Programlar neyse de, bankalar çıldırtıyor aktivasyon için he r seferinde çağrı merkezi ile kavga ediyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 22 Haziran 2018; 14:29:3 >
  • Telefon LG-G4.
    Artık miladını doldurmuştu. Android 7'ye de official olarak geçirmediler birtürlü.
    Garanti de bittiği için gözü karartıp giriştim bozulma riskini de alarak.
    Bootlaoder kilidini açıp lg v30 nougat romunu attım. Ardından rootladım.
    Wipe data yaptım tabiki ama programları tekrar yükleyince sorunsuz çalıştı herşey. Çağrı merkezi vs gerekmedi banka uygulamaları aktivasyonu için.
  • Blueye kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için.

Simdilik elzem. Bir ihtiyaç değil mirroring. Az daha bekleyelim 10gun sonra yine Blok gelirse boşa uğraşmış olmayayım :)

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Aynen google blockluyor developerlar çözüm üretiyorlar bakalım nereye kadar. En son google kafası atıp komple android autoyu kaldırmasa bari ne güzel google maps ve spotify kullanıyoruz video olmasa da olur
  • Arkadaslar ıyı gunler ,

3008 dizel otomatik active sport paket almak istiyorum ,

allure elegance paketi ile active sport paket arasında 25-30 bın tl fark var... sizce buna değer mi ???

sport paket ve allure elegance paket donanımlarında neler var yazmanız mumkun mu ??

tşkler..
  • captain_07 C kullanıcısına yanıt
    Donanım kıyaslamanızı pejo sayfasına girip broşür veya teknik brosürden kıyaslama yapabilirsiniz.

25-30 bin verip vermemek tamamen sizin ihtiyaclarınız dogrultusunda oluşan bir durum.

Fabrika cıkışlı 30 binliralık donanımı serviste teker teker taktırsanız 60 binlirayı rahat bulur ve fabrika cıkışlıda dogru düzgün takamazlar.

30 bin fark varsa elbet hakkıdır ,50 bin fark varsa elbet hakkıdır. Dediğim gibi donanımlar sizin ihtiyaçlarınız dogrultusunda oluşan durumdur.

Şunuda net bilmeliyizki donanım donanımdır fazlası düşündürmez ama azı düşündürür.

İnsanoğlu doyumsuzdur elbet fazlasını ister buna bütce kararını verir.

Bütceniz varsa allure alın, yoksa aktiv alın.

Aktiv normal bir insanın ihtiyaclarını oldukca karşılamakta.

Allurede fazla oyuncak var ama bu oyuncaklar yeri geldiğinde tek tek kullanılmakta.

• leon_312 kullanıcısına yanıt
    siteye kaç kere baktım , adam akıllı şu donanımda şunlar var şeklinde liste göremedim...

VW sitesini açıp bakıyorum adamlar liste halinde donanımları yazmıslar....

mumkunse link atabılırmısınız ??
  • 
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.