Şimdi Ara

Yeni Peugeot 208 kış testlerinde görüntülendi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SertyAdams

2.5 yıldır 208 kullanıyorum şükür bir sorun yok. 2.5 yıl sonra kavrama değişmeyen bi polo getirirsen polo ya kaliteli derim. B sınıfı aracın kalite standardı belli polo alıp golf kalitesinde araca bindiğini sananlar var. Arka fren kampana 2 hava yastığı standart.
    Uzun süre kullandınız mı poloyu?

Yoksa çevrenizden duyduğunuz sorunları kendi aracınız ile mi kıyaslıyor sunuz?

Ben neredeyse tüm b sınıfı araçları gerek sıfır şirket aracı olarak gerekse şahsi araçlarım olarak minimum 20.000 km kullandım. İçlerinde en adam akıllısı poloydu.

Kıyaslama yapmak isterseniz buyrun yapalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 11 Ocak 2019; 19:20:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski kasa 208'in arka tarafı oldukça tipsiz maalesef, önce onu bir değiştirsinler de gerisine bakarız.
  • Kamuflaj içinde bile güzel duruyor pejo bu tasarım işini çözdü.

• Rakıplerınden pahalı oldugu surece guzel olmasının bı anlamı kalmıyor

• Şu an peugeot 208 kullanıyorum eğer aracımı değiştirirsem yeni 208'i düşünürüm gerçekten. Yol tutuşu, direksiyonu - manevra kabiliyeti, konforu çok sevdiğim yönleri. Yeni versiyonu da genel olarak oldukça güzel görünüyor.
  • Yeni tasarım anlayışları gerçekten güzel. 3008'in izinden gidecek gibi.

• swat882 kullanıcısına yanıt
    kalite derken? kimden duydun onu.
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    kesinlikle. ancak dizel de cazibesini yitirmeye başladı. gerçi bluehdi efsane bir motor. bence aracın ölçülerinin büyümesi gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcas

kesinlikle. ancak dizel de cazibesini yitirmeye başladı. gerçi bluehdi efsane bir motor. bence aracın ölçülerinin büyümesi gerekiyor.

Filoda ağırlık istiyorlarsa şart.Yoksa yıllık 20 binden aşağı ise thp var.
    Kasanın büyümesi bencede şart.
    Poloda güncel değilde bir eski kasa için konuşursak 208 i daha önde görüyorum.Şimdiki kasada tabiki Polo
  • Tabi tabi en iyisi hep polo Kıytırık polonun kıyas yapılacak nesi var acaba. 208 imin koltukları bile polodan iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertyAdams -- 13 Ocak 2019; 1:55:37 >
  • Peugeot tasarım anlamında bir çok firmadan en az 5 yıl önde. 3008, 5008 ve 508' in kaliteleride gercekten yukarıda. Güncel 208 ve 2008 konusunda ise aynı şeyi soyleyemeyeceğim. Kalite bakımından vasatlar. Yeni 208' de kalite konusunu çözerlerse müthıs bir arac olur.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.