Şimdi Ara

Yeni Peugeot 208'in Türkiye fiyatı açıklandı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
4
Favori
19.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rekabetçi fiyatlar ile piyasaya sunmuşlar. Ne pahalı ne ucuz rakiplerinin bir adım önünde fiyatlandırma.

Fiyatlar yüksek diyenler benim maaşım niye düşük diye sorgulamadığı müddetçe daha çooook ne bu fiyatlar diye yazar.

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    0-100 km 8,9 sn azami hız 207 km/s

• quote:

Orijinalden alıntı: yc#1

0-100 km 8,9 sn azami hız 207 km/s
    Hangi motor için bu veriler ? Benzinli turbo 130 HP içinse bu hafiflikte b segmenti bir araç için 9 saniye bence fazla. C segmenti 308 1.5 dizel bile 9.4 saniye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonumuz hayrolsun cidden, bu vergi miktarları ile hedeflenen şey nedir? Milleti ömür boyu bankalara mi kilitlemek? Nedir yani, sorsanız “otomobiller yabancı yurtdışına para gitmesin” derler bankalar daha beter, insanları bankaların kucağına atıp bırakıyorlar. Bankalar da yolup yolup duruyor açıkçası. Nedir bu vergi furyası. Bordrolu bir çalışan maaşının %40 ini neredeyse yıllık olarak gelir vergisi adı altında ödüyor. Yetmiyor araba alırken %80, un tuz şeker alırken de ödüyor da ödüyor. Kesintili maaşının yarısından fazlasını da vergi olarak ödüyor. Nerelere gidiyor bu paralar? Olayı hükümet boyutuna indirmek çok manasız, milletinden kopmuş sayın milletvekillerinden bir tanesi bile ağzına gelir vergisini, otv yi vs dolamıyor. Alayı koltuk sevdasında TV den birbirine düzeysiz saldırılar yapıyor yalnızca. Milleti germekten başka bir iş becerdikleri de yok. İnsanlarin %90 i evini arabasını alabilse durulacak ve rahatlayacak zaten, bu imkanları bile çok görüyorlar fakat kendilerinde bir A8, bir 720, ücretsiz sağlık hizmetleri, 5-6 gayrimenkul ancak yetiyor.

• araba güzel fiyatı arabadan da güzel

• Seneye 300 binden başlayan cazip fiyatlarla alırsınız.ondan sonraki yıl 400 bin gider.
  • ALLURE 1.2 Puretech 130hp

Bu modelin İngiltere fiyatı 22k sterlin. Asgari ücret 1300 sterlin. 17 ayda alınıyor.

Türkiye fiyatı 226000 TL. Asgari ücret 2825 TL. 80 ayda alınıyor.

Bir Türk aynı arabayı almak için bir İngiliz'den neredeyse 5 kat fazla çalışmak zorunda.

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Veriler dizel için, Puretech 130'da ise 8,7 sn 208 km/h. Kasa hafif olunca abisi 308'den bir tık daha iyi neticeler alıyor.

• Çok saçma bir karşılaştırma.

Asgari ücretle sıfır araç hayali de iyimiş. 

Sana 80 ay bana 2 ay nasıl olacak ?  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk768 -- 20 Ocak 2021; 19:31:52 >
  • berk768 kullanıcısına yanıt

İngiltere'deki adamın da ücreti asgari ücret.

Ona hayal değil bana neden hayal, mesele burada işte

• Hayat pahalı.
    Döviz berbat.
    Vergiler kötü.
    Ama 208 Gtline fiyatı "piyasaya göre" şahane.

İ20, Poloya göre iyi. Clio 5'e göre çok çok iyi HEMDE YERLİ ÜRETİM!
    Clio icon'da cam tavan yok, güvenlik donanımları opsiyon, elektrikli şarj opsiyon, sis farı, büyük navigasyonlı ekran ve yedek lastik bile opsiyon. RS line pakedi bile 10.000₺

- 208 GTline'da hepsi standart hatta fazlası bile var. 208 resmen Polo, i20 ve Clio'yu hizaya getirmek istemiş.. 230.000₺'ye gırtlak dolu araba. Hemde ithal!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat fazla, bir de üzerine aksesuar falan ekleyip bayii daha fazla kazanma peşinde oluyor. Stok sorunu oluşur galeriler ikişer üçer sarı siteye 20-30 bin fazladan koymaya başlarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak1710fb -- 20 Ocak 2021; 19:55:17 >
  • 130- 160 bandında olması gereken araç.

• xxl567 X kullanıcısına yanıt
    Benim düşüncelerime tercüman olmuşsun. Ben artık evi arabayı geçtim. Güç bela kendime bir motosiklet aldım. CC yükselteyim diyorum, alınabilecek motor olmuş 30k. Şartlar o kadar kötü ki bekar olduğum için şükrediyorum halime. Umarım yaş çok ilerlemeden bazı şeyler değişir. 16 yaşımdan beri hem okuyor hem çalışıyorum. Artık gerçekten çok yoruldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Rekabetçi fiyatlar ile piyasaya sunmuşlar. Ne pahalı ne ucuz rakiplerinin bir adım önünde fiyatlandırma.

Fiyatlar yüksek diyenler benim maaşım niye düşük diye sorgulamadığı müddetçe daha çooook ne bu fiyatlar diye yazar.

Hocam TL nin değer kaybediş nedenini ve Tüik denen kurumun açıkladığı verileri sorgulamak daha mantıklı..

Maaş yükselse aracın fiyatı da yükselir , venezuella gibi bir şey olma yolunda ilerliyoruz.

1 teneke yağ için 4 tane 20tl veriyoruz. Bu işin sonu hiç iyi değil

• 3 pistonlu araba mi olur yaa
  • berk768 kullanıcısına yanıt

Sana kaç lazım?

• otomatigi anlarimda duz vitesli pahali ya. c3 145tl iken. ayni araba degilmi citroenle. en bosunu getirip lansman niyetine 130dan verebilirlerdi ses getirirdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.