Şimdi Ara

Yeni Peugeot 208'in tasarımı ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
2
Favori
10.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peugeot 208 kullanıcısı olarak tasarım çok farklı geldi. Audi A1 gibi olmuş ön tasarımı özellikle. İç tasarımı güncel modelde de güzelken şimdi daha da güzelleşmiş. Küçük direksiyon zaten artık vazgeçilmez bir konu.
    Fransızlar gerçekten çok radikal değişiklikler yapma cesaretini gösteriyor. 1.2 turbo motor ve yeni tam otomatik şanzımanlar zaten çok güzel. Aracımı yenileyecek olsam düşüneceğim model yeni 208 olur, kendisini severek kullanıyoruz :]
  • Peugeot yeni iç ve dış tasarım diliyle kendini güzel konumlandırdı. Motorları ve EAT şanzımanı uyumlu ve sorunsuz.

Burada Pug TR'nin yapması gereken Wv gibi her türlü ihtiyaca yönelik motor şanzıman ikilisi sunmak ve fiyat ayarlamasını mümkün olabildiğince iyi yapmak? Peki Pug TR bunu yapabilir mi? Hayır tabiki. 301 ve 3008 satmaya devam ederler işte. Akıllı olsalar yeni 301 ve 3008'in yanında yeni 208, 2008, 308 ve 508 ile de güzel satış yapabilirler ama nerdeeee??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Elektrikli park freni, dijital gosterge paneli vs. koymuslar. i-cockpit zaten elit gorunuyor.
    i20'yi yaris'i corsa'yi falan pas gecip audi a1'e saldirmislar gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: trexin

Elektrikli park freni, dijital gosterge paneli vs. koymuslar. i-cockpit zaten elit gorunuyor.
    i20'yi yaris'i corsa'yi falan pas gecip audi a1'e saldirmislar gibi.
    Yeni clio'da öyle

Çıtayı yükseğe koyuyorlar.

• Gayet şık duruyor b segmenti bir araca göre.
  • Beğendim fakat o dikine uzun led nedir. Çok abartı olmuş, 508de de beğenmemiştim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu yeni tasarımı bulanlara psa direk kar ortaklığı vermeli.
    Çok beğendim.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    3008 yok satti bu felsefeyle yine uydurmussun biseyler kendince. Avrupada en cok satan araclardan biri bu.

• Hala top gibi ve feminen duruyor. 206 nin başarısından uzak.

Peugeotlarin konsolu güzel dursa da 3008 in bile kapı içi 20 yıllık peugeotlar gibi. O tasarıma yakışmıyor.

• İsim+Resim+imza+araba+logo değişecek. TR12 2314 3213 2311 323254 IBAN nolu hesaba 3.008 lira yatıracaksın. Kimliğin önlü+arkalı fotoğrafını+ehliyetin önlü arkalı fotoğrafını PM üstünden göndereceksin. Sonuç olarak Peugeot'cu olabilirsin!
  • Konsantre 508.

• Arkası çok güzel ama önü de bir o kadar berbat neden bilmiyorum.

• Çok güzel olmuş, peugeot yeni tasarım diliyle büyük oynuyor umarım devamını sürdürür,

Her peugeot konusunda şunu belirtiyorum
    Bir tasarım tutturuyor tutuluyor, yeni tasarımı çıktıgında eline yüzüne bulaştırıyor.

Umarım sağlam atarlar her adımı, her tasarımı.
    Elbette 3008 kalitesini konforunu baz alıp düşüş yaşanmaz bundan sonra

Tebrikler peugeot

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

İsim+Resim+imza+araba+logo değişecek. TR12 2314 3213 2311 323254 IBAN nolu hesaba 3.008 lira yatıracaksın. Kimliğin önlü+arkalı fotoğrafını+ehliyetin önlü arkalı fotoğrafını PM üstünden göndereceksin. Sonuç olarak Peugeot'cu olabilirsin!
    Dediklerini yaptım hala bildirim gelmedi, hakkında nitelikli dolandırıcılıktan dava açtım geçmiş olsun

• İkinci kez at gelmedi. Bi dahakine kesin olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

İkinci kez at gelmedi. Bi dahakine kesin olacak.
    Bir isteğim reddedilirse bi ikincisini istemem.

Çünkü don corleoneyim

• 150-200 binlira arasında fiyat alínabilecek modelleri (boş olmayan )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Warknife_ -- 22 Şubat 2019; 21:44:10 >
  • bence baya başarılı olmuş. 3008 de tutan işleri diğer araçlara da aktarmaya başladılar. 308 i merakla bekliyorum :)
  • Ön ledleri anlamayacak kadar saf olamayız her halde
    Arka stoplar aslan pençesi
    Ön led gurubu aslan dişi platformunda

O amblemin hakkını vermişler

• ilk defa mercedes,audi,bmw harici bir markanın yeni araç tasarımı beğendim. peugeot 508'den sonra bi fırladı gibi. kör mimarlarımı yolladılar naptılar :D

ön kısmı daha agresif keskin hatlı yapsalar daha güzel olabilirdi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.