Şimdi Ara

Yeni Peugeot 207 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • elbette :))) hangi turk erkegi boyle yumusak arabayi kullanir ehehhe 20nin fln en azindan keskin sivri cizgileri wardi bu light kalmish
  • O zaman tiky arabası olcak bu da.. Caddelerde açık mavi-pembe-oranj 207 görürüz artık.. aah ahh 206lar ne güzeldi hani. Alıyodu delikanlım gti'yi eşşeek gibi modifiye edip dolaşıyodu ve ilginçtir hiç de kıro olmuyodu
  • nie olsun canim?? 206 ce 106 en gusel tuning yapilan arabalardandir.. ozellikle 106! body kit cesitliigi en fazla model oldugu icin her yerde deisik varyasyonlarini gorebilirsiniz...
  • Yan camlarıda sanki nissan almeradan araklamışlar gibi. Sehpa konusuna katılıyorum ark.lar size. Ya pejo WRC bile iğrenç. Ne oldu pjonun tasarımcısı F.Ürek lemi tanıştı?
  • VW'nin golfte yaptığını yapsalarmış çok iyi olurmuş.. Eski modele çok benzeyen ama tamamen modern görünen ve aslında her şeyi değiştirilen bir 206.. Çok hoş olurdu ya 206ya acaip benzeyen ama aslında tüm parçaları değişen ve tamamen yenilenen bir model. Bu arada 207cc şu anki 206dan çok daha şık ve sportif görünüyor şüphesiz.
  • peco 206nin altinda bi turk dizaynır imzasinin olduunu biliyo muydunuz beyler???murat GUNAK adında bi tasarimci...

yaaa ne kadar gurur verici dimi??? bu ayki car styling dergisinde yaziyodu... gurur duydum walla
  • Ben 1998deb beri biliyodum Nefis bi olay keşke başsayfada fln çıksaydı pejo için ii reklam olurdu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.