Şimdi Ara

Yeni Peugeot 2008 (2020) Ana Konu (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.262
Cevap
160
Favori
308.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugun dikkat ettim video paylaşımından sonra bende belki ileride araç oturur kaybolur bilemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba evet kontrol amaçlı bir bakım 3000 km de tüm pejo araclarda bu şekilde

• Bu arada hayırlı olsun hemşerim :) kazasız belasız kullanman dileğiyle

• Sinan3005 S kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam belki denk geliriz ilerde trafikte:) hep beraber kazasız belasız binmek dileğiyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam active dynamic farki nedir acaba sitede bulamadim

• mert bbc kullanıcısına yanıt
    Avrupa'da satılmayan araçları Türkiye ye getiriyorlar ve donanımları normal active, allure ya da GT line dan farklı olduğu için bu şekilde bir isim bulmuşlar hocam. Donanımını gösteren bir tablo vardı bulursam atarım size.

• Fadeout kullanıcısına yanıt
    Şikayet sahibi benim süspansiyon sesi çok Yok aslında ama bazı araçlarda benim ki de dahil cam tavan titresim sesi var malesef onu da kendi imkanlarımla çözdüm gerçi servis beceremedi

• gronthar G kullanıcısına yanıt
    Araçla ilgili tüm sorunlar giderildi mi o zaman?

memnun olmadığınız başka ne gibi durumlar var bu araçta
  • Merhaba arkadaşlar, Türkiye için getirilen GT Line sahibi arkadaşlarımızdan bir konuda yardım istiyordum. Bizde avrupadan yönlendirilen GT Dynamic veya GT Line Dynamic modellerini alıyoruz ama iki konuyu çözemediğimiz için yardımınıza ihtiyacımız var.

Kendi aracının şase numarasını sorgulayabilecek birisi var mı aceba? Şase sorgusunun ingilizce dökümünü mail ortamında göndermesini rica edecektim. Yada isterseniz şase numaranızı bana mesaj atın ben sorgulayım. Yardımcı olabilecek bir arkadaşımız varsa özel mesajdan iletişime geçerse çok sevinirim.
  • Sunroof için benim dikkatimi çeken bir şeyler var arkadaşlar. Kapatma tuşuna bastığımda bazen tam kapanırken bazen tam kapanmıyor. Sizde de öyle oluyor mu?

• Arkadaslar benim sizlere bir sorum olacakti on camin en ust taraflarinda tavan kumasinin camla bulustugu yerde kumasin tam kaplanmamis goruyorum sanki sacakli kalmis gibi sizin araclarinizda buna dikkat ettniz mi hic sizce normal midir?

• alejandrocielo A kullanıcısına yanıt
    Bende bugun ayni soruyu bayiiye sordum. Araci teslim ettikten 20 gun sonra MTV odemesini gerceklestiriyorlarmis.

• johnmayer_w J kullanıcısına yanıt
    Evet bende siz söyledikten sonra farkettim gerçekten de öyle..

Genel bir sıkıntı iscilikle alakali sanirim.

• Kendi uygulaması ve aracın kendi bilgisayarının ortalama yakıt tüketiminde fark var. Telefon uygulamasında neredeyse 1 lt az gösteriyor ya da araba fazla. Hangisi doğru acaba ölçen oldu mu?

• Selamlar,

2020 1.2 Benzinli manuel uzay gri için fiyat aldım 147.000 TL
    Sizce bu fiyata bu araç alınır mı? Yorumlarınıza göre yarın gidip alacağım.

Teşekkürler.
  • Beyler bu araçta dizelin gürültü seviyesi nasıl?
    Rahatsız ettiği oluyor mu? Benzinli ile arasında çok gürültü farkı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esenler otogarı alt katı -- 12 Mayıs 2020; 1:13:42 >
  • esenler otogarı alt katı kullanıcısına yanıt
    Ben benzinlinin ses seviyesini bilmiyorum fakat dizelde ses yok denecek kadar az.

Bunu duyduğum çok iyi oldu. Dizel alabilirim belki bakalım.
    En son bi test sürüşüyle tekrar sesine bakacağım tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esenler otogarı alt katı -- 12 Mayıs 2020; 9:42:30 >
  • esenler otogarı alt katı kullanıcısına yanıt
    Benzinli ile arasında dizelin doğası gereği illaki ses farkı olacak, benzinli araçtan inip dizele binince kulak kabartırsan ses var mı diye olmayan sesi bile duyarsın, makul ölçülerde dizel sesi var fakat 3 silindir benzinlinin de sesi maalesef var 3 silindirden dolayı

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.