Şimdi Ara

Yeni Peugeot 2008 (2020) Ana Konu (170. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.261
Cevap
160
Favori
307.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Damlacık lekeleri silinmiş haliyle solda. Toz ise tam ortada.

Yeni Peugeot 2008 (2020) Ana Konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Gerçekten üstteki yorumlarda bahsetmişsiniz zaten her şey çok güzelken böyle saçma bi ekranın yarattığı stres hassaslık artık yeter dedirtiyo bana da şaka gibi şu arabayı severek beğenerek almak nasib oldu hataya soruna bak ya.

Bu arada 20 Temmuz tarihli Stellantis görüşmemde 2 hafta içinde sevkiyat olacağı şaseme ekran ayırtacaklarını söylediklerinden bahsetmiştim. Bugün servisim aradı ekranın geldiğini söyledi. Toplamda 14 gün sürdü süreç. Bakalım ekran takılsın ben de deneyimlerimi paylaşırım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu ekran olayından dolayı allure değilde active skypack mı almak mantıklı o zaman?

• EllerYukarı kullanıcısına yanıt

Bütçe müsaitse ekrana rağmen olabildiğince üst donanım tercih edilmeli bence. Ekran mevzuunun yenilerde çözülmüş olması da olası.

Bayiye sorduğumda ekranla alakalı bir sorunun olmadığını söylemişti.

Renk konusunda veya başka konularda dikkat etmem gereken bir şey var mı acaba?

Varsa forumdaki kullanıcı arkadaşlar bana kızabilir belki fakat vertigo mavi seçenek gelirse pas geçin derim. Diğer renkler tamamen beğeninize kalmış.

• Herkese selamlar. 1 aydir beklediğim aracimi geçen hafta teslim aldım. 1.2 allure Tekno gri. Koltuklara kılıf yaptırmak istiyorum. Ankarada tavsiyesi olan varsa memnun olurum.

Onu açıkçası bende sevmedim. Kırmızı, mavi ve turuncularda boya atması var diğer renkleri tercih edin diye bir inceleme videosu izlemiştim. Gerçeklik payı ne bilmiyorum. Kırmızı veya tekno gri düşünüyorum.

Yaklaşık 2 senedir kırmızı kullanıyorum, bir sorun yaşamadım. Bahsi geçen vernik atması olabilir, bu tüm marka ve modellerde kırmızı renklerde olabilen bir durum. Kullanılan şampuan önemli, benzincide yıkatmamakta fayda var.

Bu ekrana, ekran koruyucu takılmıyor mu?

• ugarb kullanıcısına yanıt

Forumda daha önceden bir arkadaşımız takmıştı ama akıbetini bilemiyorum. Ekran koruyucuların altı da nemli gibi olduğu için sorun çıkartır mı deneyim görmek lazım. Facebook kullanmadığım için orayı da takip etmedim.

Ben ekranın başına gelen olay gerçekleştikten sonra önceden alıp bir türlü takmadığım ekran koruyucuyu denemiştim birkaç gün de ekran üzerinde kalmıştı ve ekrandaki kabarmayı artırmamıştı aynı kalmıştı. Şahsen yeni ekran takıldığı gibi ekran koruyucuyu uygulayacağım ben öncekini zamanında uygulasam bir şey olmayacaktı belki de. Kırılmaz diye tabir edilen sert ekran koruyuculardan bu arada kullandığım. Kırılmaz değil tabi ki söylememe gerek yok.

• Şunun için sordum ben, benim vw de hayalet ekran, böyle yansımasız ekranlı laptoplarda ki gibi mat görünüyor, hafif nemli bez ile silmeye çalıştığımda, baktım nemi biraz içinde tuttu, hoşlanmadım, ayrıca mat olmasından dolayı güzel görünmüyordu.

Ekran koruyucu takınca, ekran cam gibi oldu, pürüssüz yüzey. Artık temizlemesi kolay, görüntüsü de hoş oldu.

Peugeot ekranıda sanki böyle mat gibi, ve sanırım çok içerde kalıyor.Bendeki ekranla aynı yapımı bilmiyorum tabi ama ekran koruyucu takılsa sanki daha güzel durur, silme derdinden de kurtulursunuz. Ayrıca görece daha güzel görünür.

İki türü var galiba bu koruyucunun, ben ince yapılı olanı tercih ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugarb -- 5 Ağustos 2022; 8:33:9 >
  • arkadaşlar 2021 gt 155 sahibiyim, kör nokta uyarı sistemi nasıl çalışıyor çözemedim, aynada uyarı mı çıkıyor, araç içi ekranda sesli uyarı vs gibi bir özellik var mı acaba?

• digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt

Yan aynalarda küçük turuncu bir uyarı ışığı yanıyor. Araç media menüsünde ayarlarda açık olduğunu kontrol edin. Şayet açık olmasına rağmen çalışmıyorsa arac yarım kontak elektrik pozisyondayken menüden kapat - aç yapın. Sonra aracı tam kontak yapın, bu kez çalışıyor olması gerekiyor.

Ekranın kendi hali mat değil şu an ben de aldığım koruyucu da mat değil ama ince jelatin gibi de değil bi tık kalın. Ben görsele etkisinin olacağını düşünmüyorum hatta mat ekran koruyucu bi tık telefon ekranı gibi pikselleşme gibi bi görüntüye sebep olabilir kanaatindeyim şahsen.

• Arkadaşlar 3D ekran değişimi sırasında değişimi izleyen bir arkadaşımız varsa özelden bir kaç sorum olacak dönüş yaparsa çok sevinirim.

• Merhabalar bir sorum olacak telefon uygulaması ile navigasyona konum yollayabiliyorken artık hata alıp açamıyorum. Bu sorunu yaşayan var mı? Bir de telefonumdaki hotspotu arabaya baglayamadim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.