Şimdi Ara

Yeni pc - psu yeterli mi ?(Profesyonel yardım bekleniyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Abidinkaya (2 mesaj) Muhabbet84 (1 mesaj) NiksSnow (1 mesaj) avestar (1 mesaj) FairLighty (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> Yeni pc - psu yeterli mi ?(Profesyonel yardım bekleniyor)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    183 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Resimlerdeki bilgisayarı almayı düşünüyorum. Güç kaynağı yeterlimi sizce? 80 plus almalımıyım? En fazla 160 tl verebilirim güç kaynağına.yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yarbay
    3054 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Abidinkaya

Resimlerdeki bilgisayarı almayı düşünüyorum. Güç kaynağı yeterlimi sizce? 80 plus almalımıyım? En fazla 160 tl verebilirim güç kaynağına.yardımlarınızı bekliyorum.

overclock yapmicaksan k serisi işlemciye gerek yok onun yerine daha iyi bir anakart veya güç kaynağı alınabilir.
    http://www.vatanbilgisayar.com/corsair-builder-vs-serisi-80plus-550w-guc-kaynagi.html bu psuyu almaya çalış biraz daha arttır bütçeyi fakat overclock yapıcaksan biraz daha yüksek güç veren psu şart
    |
    |

• Yarbay
    6332 Mesaj
    quote:

Amaciniz oyun oynamaksa k serisi islemci almayin, alsaniz bile oc yapmak istediginiz zaman sectiginiz anakartla yapamazsiniz daha iyi bir model lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FairLighty -- 15 Mart 2015; 15:52:24 >

• Teğmen
    183 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bir kaç ay sonra işlemci soğutucu alıcam, bir kaç yıl sonra işlemci yetmediğinde biraz overclock yapmak istiyorum. Çok yüksek hızlara çıkmam. Zaten yetmezse anakartı değiştiririm 1-2 yıl sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    FairLighty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    11 Mesaj
    quote:

Bir kaç ay sonra işlemci soğutucu alıcam, bir kaç yıl sonra işlemci yetmediğinde biraz overclock yapmak istiyorum. Çok yüksek hızlara çıkmam. Zaten yetmezse anakartı değiştiririm 1-2 yıl sonra

Anakartı değiştirmeniz daha maliyetli olur, ayrıca yeterli bir soğutucunuz, ve güç kaynağınız yoksa overclock yapmanızın bir anlamı olmaz, çok düşük performans artırımı için de bu kadar masrafa değmez.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj
    bence gtx 970'i zalman z3'ün içine koyma 200r almaya çalış
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.