Şimdi Ara

Yeni Passat reklam filmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 36
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • guvenxoca (5 mesaj) yolcum (3 mesaj) mr.1996 (1 mesaj) hunter06 (1 mesaj) Tacox (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (18 mesaj) Mobil (9 mesaj) Tablet (2 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5430 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |
  • Yüzbaşı
    407 Mesaj
    Muhteşem
  • Yarbay
    5932 Mesaj
    Variant zaten güzeldi, daha da güzel olmuş. İmkan olmalı büyük motorlu olanından almalı ama nerede!
    |
    |
  • Yarbay
    16471 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: El Gato Negro

Variant zaten güzeldi, daha da güzel olmuş. İmkan olmalı büyük motorlu olanından almalı ama nerede!
    O kadran şerefsizim benim aklıma gelmişti .. Araç bu sefer gerçekten olmuş. Ancak arkası daha güzel olabilirdi.
    |
    |
  • Yarbay
    3427 Mesaj
    quote:

Yeni passat'ın yeni A4'den pek eksiği olmaz diye tahmin ediyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    5961 Mesaj
    quote:

Araç 10 numara olmuş. Kim ne derse desin. Rakiplerinin canına okuyacak satışlarda.
    |
    |
  • Binbaşı
    1662 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

Araç 10 numara olmuş. Kim ne derse desin. Rakiplerinin canına okuyacak satışlarda.

Alıntıları Göster
    Resimlerden o kadar belli olmuyordu ama videoyu görünce.. Vay be, müthiş bir araba olmuş. Fiyatı çok uçuk olmazsa piyasayı kasıp kavurur..
    |
    |
  • Yarbay
    2886 Mesaj
    Çok hoşuma gitti, çok güzel olmuş tasarımı. Çok oturaklı duruyor. Insignia filan satışlarda artık ne yapar bilmiyorum
    |
    |
  • Binbaşı
    1645 Mesaj
    Harika gözüküyor
    |
    |
  • Teğmen
    208 Mesaj
    birazdan gelirler dsg bozuk s60 daha iyi mondeo süper diyenler
  • Yarbay
    5280 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: boldkaptan

ben mondeo kullanıyorum ve çok memnunum, ödediğim paranın hakkını fazlasıyla veriyor,hayatımın bundan sonra kalan kısmında mondeodan başka arabaya binmeyi düşünmüyorum ( şehiriçi kısa mesafeler için astra kullanıyorum o ayrı) ,,, durum böyleyken passat için hiç bir zaman kötü bir düşüncem olmadı,hatta otobanda görüyorum gayet şık ve sade bir güzelliğinin yanısıra performanslı bir gidişi olduğunu düşünüyorum,yeni kasa passat da on numara olmuş diyecek bir laf yok ,,, haa bunları niye yazdım,sapla samanı,elmayla armutu karıştırmayalım,, passat konusunda mondeoya laf sokuşturmanız anlamsız olmuş,passat zaten satış rakamları olarak kendi segmentini domine etmiş ve en yakın rakibini beşe katlamış bir model,biz bir avuç mondeocu eğer bir şeyi savunuyorsak o da şudur: ''cebinizden bir servet çıkmadan da konforlu,geniş,şık ve performanslı bir araca sahip olabilirsiniz''

• Yarbay
    3511 Mesaj
    Ford yeni kasa Mondeoyu hala ulkeye getirememisken

Opel makyajli insignia ile istedigi ruzgari yakalayamamisken

Citroen Pejo Reno markalari ön yargilardan dolayi bu segmentte basari saglayamamsken

Caponlar 2.0 barajina takilmisken

Passat her donanim seviyesinde dizel benzinli- manuel otomatik kombininu yaptigi icin donanim paketlerini kendi acisindan cok guzel kombine ettigi icin bu arabayi deli gibi satar bide millete sira bekletir.

Ayrica Variant a bayildigimi soylemeliyim
    |
    |
  • Yarbay
    5036 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

Ford yeni kasa Mondeoyu hala ulkeye getirememisken

Opel makyajli insignia ile istedigi ruzgari yakalayamamisken

Citroen Pejo Reno markalari ön yargilardan dolayi bu segmentte basari saglayamamsken

Caponlar 2.0 barajina takilmisken

Passat her donanim seviyesinde dizel benzinli- manuel otomatik kombininu yaptigi icin donanim paketlerini kendi acisindan cok guzel kombine ettigi icin bu arabayi deli gibi satar bide millete sira bekletir.

Ayrica Variant a bayildigimi soylemeliyim
    auvvvv çok güzel
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Simdi doveceksiniz ama hala bir s60 kadar teknilojik saglam ve estetik olmadigini dusunuyorum sadece hacim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1886 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mhim12345

Simdi doveceksiniz ama hala bir s60 kadar teknilojik saglam ve estetik olmadigini dusunuyorum sadece hacim.
    gerçekten güzel,gelsin bakalım allendim şimdi,fiyat şöyle 1.6 tdi orta donanımda 100bini geçmezse direk yazılırım sıraya...
  • Binbaşı
    1886 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: boldkaptan

ben zaten milletteki bu s60 hayranlığını anlamıyorum,bence hiçde abartıldığı gibi bir araç değil,bir kere arka taraf ve bagaj tamamen kullanışsız,daracık..ayrıca gereksiz pahalı,servisi yok parçası sıkıntılı

ne var anlamadım şu s60 da ...
  • Yarbay
    3087 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zibidi Gonzales

auvvvv çok güzel

Alıntıları Göster
    gerçekten güzel olmuş...,
    ne kadar güzel olursa olsun türkiyedeki satış miktarını fiyat belirler...fiyat uçuk olmazsa eğer gayet güzel satılır ve binilir...
    |
    |

• Binbaşı
    1892 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: falken34

gerçekten güzel olmuş...,
    ne kadar güzel olursa olsun türkiyedeki satış miktarını fiyat belirler...fiyat uçuk olmazsa eğer gayet güzel satılır ve binilir...

Alıntıları Göster
    Acaba gösterge paneli sadece highline modelindemi standart, yoksa ondada mı opsiyonel?

Araçların arka tasarıma bayıldım,passat değilde böyle bi phaeton havası var.
    |
    |

• Binbaşı
    1997 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

Acaba gösterge paneli sadece highline modelindemi standart, yoksa ondada mı opsiyonel?

Araçların arka tasarıma bayıldım,passat değilde böyle bi phaeton havası var.

Alıntıları Göster
    muhteşem olmuş
    |
    |
  • Yarbay
    4108 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _Pulse_

muhteşem olmuş

Alıntıları Göster
    Şu araba Türkiye'ye fahiş fiyata gelmezse, piyasanın canını okur canını
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
triple negative breast cancer
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.