Şimdi Ara

Yeni Passat gözlemlerim (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
3
Favori
7.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İnsanları yargılamayın arkadaş yok o para verilir miymiş yok bilmemne
    Sıkıntı aracın pahalı olmasında değil, sıkıntı insanların bilmeden sadece passat almak için alması.

Lütfen benim konumda insanlara saygılı davranın, hayırlı olsun deyin adamla tartışıp durmayın
    Keşke şuraya üyelik paralı olsa yahu çoluk çocuk doldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetiner19

Ya şu forumda konuda açamaz olduk...

İnsanları yargılamayın arkadaş yok o para verilir miymiş yok bilmemne
    Sıkıntı aracın pahalı olmasında değil, sıkıntı insanların bilmeden sadece passat almak için alması.

Lütfen benim konumda insanlara saygılı davranın, hayırlı olsun deyin adamla tartışıp durmayın
    Keşke şuraya üyelik paralı olsa yahu çoluk çocuk doldu

bende dün akşam passat aldım söyleyemiyorum diye konu açtım şimdi baktım konu kilitlenmiş...??sebebi büyük ihtimal agız dalaşıdır...hernekadar sizinle pasat konusunda anlaşamasakta forumda cok genç yaşta üye olması konusunda hemfikiriz.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 8 Aralık 2014; 20:39:46 >

• biri bana bu arabanin 4 5 yasindaki, 40.000 liraya alinabilecek otm. bi mondeo veya avensisten ne farki var izah edebilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Sparhawk L kullanıcısına yanıt
    Aynen zaten mazda 6 demek ayda 6 adet satıyor manasında sanırım.
  • aviregal kullanıcısına yanıt
    Yani burası saçma sapan biyer oldu...

Passat konusunda uzlaşamadık derken tam anlayamadım hocam ?

• quote:

Tabii buda bir etken. Ama ben hemşehrilerimin ( reyhanlı ) aldığını düşünüyorum. Haberi alan bayiye koşmuş herkes tanıdık v.s

Ticaretin içinde olanlar esnaf olanlar iyi bilir bunu. Parası olsada nazar denen bişey olduğundan premium araçları istemezler.

aynen hocam antakya da bildiğim öyle zenginler var ki istese gider ferrari, lambo alır ama binmiyorlar enterasandır memleketim özledim valla selamlar :)
  • cetiner19 kullanıcısına yanıt
    dostum sen mantıklı ve tarafsız bakmış incelemişsin...ama ben mecnunun leylaya aşkı gibi passat baktıgımdan hiç kötü bir yerini görmüyorum bu b8 beni benden aldı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

dostum sen mantıklı ve tarafsız bakmış incelemişsin...ama ben mecnunun leylaya aşkı gibi passat baktıgımdan hiç kötü bir yerini görmüyorum bu b8 beni benden aldı...

Haha

Aşıksan alman icab eder hocam ne paket aldın?

• ben trent kardeşimde conf. sparişi verdi bu ayın son haftasında gelicek ama benim param anca en boşuna yetti ..yılda 3 bin km yaptıgımdan ve 20 gunde bir kullandıgımdan borca girmek istemedim..ve huyumdur 2 yıl zor dayanır arac bende belki bu b8 fikirlerimi degiştirir..))
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

ben trent kardeşimde conf. sparişi verdi bu ayın son haftasında gelicek ama benim param anca en boşuna yetti ..yılda 3 bin km yaptıgımdan ve 20 gunde bir kullandıgımdan borca girmek istemedim..ve huyumdur 2 yıl zor dayanır arac bende belki bu b8 fikirlerimi degiştirir..))

Hayırlı olsun, segmentinin en iyi aracını aldınız. baz motor ve donanım Trendline bir passatı, gırtlak dolusu C5'e değişmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aviregal kullanıcısına yanıt
    Ne kadara aldınız acaba hocam? Hayırlı olsun

• Slave To The Rhythm dostum önce teşşekkür ederim içimi rahatlattınız...cetiner19 kaporayı verirken indirim yoktu ...metalik siyah .pasapas hediye ..70 bin tl...ama indirim gelince bayiyiye ugradıgınızda onuda fiyata yansıtcaklarını söyledi de ben daha gidemedim bu hafta ugrarım zannedersem bin tl gibi fiyattan düşerler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

Öncelikle hayırlı olsun

bu ülkede d sınıfında mercedes c, bmw 3 serisi , volvo s60 , ford mondeo gibi araçlar da var

sürekli latitude ile passat ı kıyaslamak bence doğru değil

yukarıda saydığım araçların da ciddi müşterisi var ve birçoğu farklı yönleriyle passat dan üstün olabilecek araçlar

Teşekkür ederim

Öncelikle diğer markaların musteri potansiyeli var yok deniyorum ancak passat %30 pazar payına sahip.

C serisi ve 3 serisini alalım 3 serisi 115 binden başlıyor baz donanım. Yine c serisi için 128 bin fiyat aldım baz donanım için. Oldukça kaliteli sağlam ancak bana en yakın servisi 300 km olan, senelik bakımına 250 lira vermek varken 800 Lira vermem ve benzinli olması benim için bu modelleri geriye atıyor.

S60 iç hacmi ile d sınıfı değil c sınıfı gibi. Diz mesafesi zayıf ve bagaj küçük. Ayrıca powershift de kavrama değişimine denk geldim defalarca forumda da cihan abinin s60 da da oldu aynısı. Ayrıca 2. Eli oldukça zayıf. Özellikle bizim bu tarafta.

Mondeo ise aracım serviste iken verdiler gayet güzel ancak son 3 ayda tokat bayisi sadece 2 tane satmış. Ayrıca otomatik şanzıman yok.

Ben başka rakip göremiyorum 1.6 için hepsini tek tek test ettim gördüm baktım. Latitude ve 509 sadece fiyatını fazla buldugum ve passatın rakibi olarak gormedigim iki model. Ben bunları passat sahibi olarak değil d sınıfı tüm modelleri test etmiş test editörü olarak söylüyorum.

Dostum sen çok sallayıcı bir tipe benziyorsun. VW'de çalışmış olmandan kaynaklı galiba

Passat'ın senelik bakımı 250 lira mı? Biz Polo'yu daha bu hafta 10.000 bakımına soktuk 450 lira kime hikaye anlatıyorsun.

Mübarek Mondeo'n var, Peugeot 3008, 508, galeri kuracakken yanlışlıkla Toros mu kullanıyorsun. Senin muhabbetlerin çok can sıkıcı ve buram buram yalan kokuyor!

Pardon: C-Max unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kulilka azadi -- 8 Aralık 2014; 2:05:58 >

• Bu passatı sevmedim ben de. Reklamlardaki gibi durmuyor. Kocaman araba ama içi bomboş...

• quote:

Orijinalden alıntı: işte o görüntüler

Yeni Passat gözlemlerim

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

Orijinalden alıntı: linqs

ya sen niye burada yazılanları kafaya takıyorsun , coğu cocuk , büyük olanlarında bazılarının cocuktan farkı yok markacılık yapıyor ve farkındaysan hep aynı kişiler , hakaret etmektende çekinmiyorlar milletin verdiği para ile milletin aklını fikrini sorguluyorlar .. dolayısı ile kaale almamak lazım hacı ..

hayırlı uğurlu olsun inşallah gönlüne göre olur ..

Eyvallah kardeşim yok yani çizgi aşıldı biraz tadı kaçtı. Kendileri d sınıfı alacak olsa gidip passat alacak gene ama laf ediyor.

Hocam aracınız hayırlı olsun.Aldığınız araca herhangi bir kötüleme yapan kesınlıkle art nıyet baska nedenler vardı.(özelıkle bu ara b7 cıler )Cevap bile yazmayın keyfınızı kacırmayın.Suan butce uygun olsa sızın aldıgınız aracı almak ıcın 1 sn bıle dusunmezdım

• Passatin bakimina 250 lira diyenleri daha fazla dinlememek lazim.b sinifi araclar bile 400 liradan fazla bakim maliyeti cikarior.s60 in sanzimanina soz edip mimli dsgyi kayirmak gunun esprisi olmus ve yine s60 in 2.eline laf atanlar malum siteye girip sifiri 100k olan dizel otm e baksin.90dan asagi az kmli temiz kazasiz arac bulmak cok zor.sehir efsaneleriyle degil gerceklerle konusmak lazim.

• quote:

Merhabalar
    Bugün pek bir işim olmaması sebebiyle aklımı kurcalayan passat b8'i görmek üzere Antakya gümüş otoyu ziyaret ettim. Zaten daha girmeden kalabalık görünüyordu.
    Ellerinde sadece bir test aracı bir de showroomdaki araç var. İçerdeki araç 2.0 TDI 150 hp 6-DSG comfortline tungsten gri zaten satılmış bile, dışarıdakine pek bakamadım çoğu kişide test edemedi yoğunluktan. Satış hedefleri yıllık 24000'miş.
    Araç ne resimlerdeki kadar ihtişamlı nede hayal kırıklığı yaratacak cinsten. 17" jantlar resimlerde pek hoş durmasa da canlıda gözünüz bir süre sonra alışıyor ( highlinedaki 18" eski kasadaki kansas a benzeyen jant cuk oturur )
    B7 genişti eskisinden az daha geniş olmuş, iç mekanda seçilen tonlar döşeme rengi siyah olmasına rağmen içerideki havayı ferahlatmış diyebilirim. Havalandırma ızgaralarının çizgi halinde ilerlemesi biraz garip olmuş ama alışılır.
    Kullanılan malzemeler yine oldukça başarılı kapı altlarında bile yarı yumuşak bir plastik kullanmışlar.
    Resimlerdeki araç 138 bin civarına satılmış bana göre çok saçma onca alternarif varken
    Comfortline'da koltukların yanal destekleri çok iyi olmuş
    Böyle bir tasarım ve bu denli yüksek fiyata mercekli farın standart olmaması ayıp.
    Satıcının dediğine göre elinde sadece gelecek ay için 2 tane araç kalmış sanırım en çok tungsten gri getiriyorlar. Benzinli ve özellikle manuel araçlara ilgi çok büyük dizel dsg daha az talep görüyormuş (ilginç!!)
    ellerinde bir tane B7 1.4 exculusive dsg araç kalmış 92 bine bırakacaklarını söyledi
    Biraz uzun oldu henüz ilk incelemem çok fazla resim çekemedim aracın başında 20 kişi olduğundan dolayı
    Birde iç mekan fotoğrafı bulanık çıkmış üzgünüm
     Yeni Passat gözlemlerim Yeni Passat gözlemlerim Yeni Passat gözlemlerim Yeni Passat gözlemlerim Yeni Passat gözlemlerim Yeni Passat gözlemlerim Yeni Passat gözlemlerim

Böyle gereksiz bir arabayı inceleyerek vakit kaybetmişsin. Bir de forumda konu açmışsın, yazık, acınacak bir durum.

Toyota corolla alınır, paşa paşa binilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaman06

quote:

Orijinalden alıntı: Verre

quote:

Orijinalden alıntı: trust06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trust06

quote:

138 bine halojen farlı araba o paraya doluya yakın mercedes c-class alınırken

Tabi alırsın... 1.6 Fındık motorlu benzinli merco

Bu araba sanarsın 5 litre.Olsa ne yazar.VW

5 litre Arabaların fiyatlarını da bilmiyorsun demek ki

Hep birlikte gidiyoruz halojen farlı alt sınıf arabaya 140 bin veriyoruz

Dedigin Merso'dan dolu Passat 115 bin tl(1.4 tsi dsg highline). Verimlilikte daha üstün hemde.

Elmalarla Armutlari karsilastirmak kadar bu forumun sevdigi baska bisey yok.

1.6'lı merco fındık motorlu ama 1.4'lü vw normal ha

Arkadaş doluysa dolu PREMIUM.
    Boş Merco dolu Vw'ye değer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 26_bbz_26 2 kullanıcısına yanıt
    Kapı sesi çok tok.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.