Şimdi Ara

Yeni Passat 2.0 TDI 240bg 500Nm Test Sürüşü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
2
Favori
12.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Airapper

Otopark.com varken bu izlenirmi?

otoseyir varken hiçbiri izlenmez de imkanları sınırlı
  • bu adam da hiç güzel sunamayıor ya görüntüler de çamur gibi
  • Arka çiftli egsoz çıkışları dekorasyon amaçlı süsmüş sadece, sahtekarlık adamların ruhuna işlemiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    O zaman berbat olmus. Dusunsene cift egsozun var ama birinden duman cikiyor.

Oyle birsey istemem. 3 kurus fazla olsun ama o duman ikisindende de ciksin.

• yeni nesil passat harika bir araç, fiyalatlarıda D segment için gayet ucuz. Araç piyasası ortada, gidip c segment dizel alacağınıza 1.4 tsi comfort passat alın 77 bine arkanıza bakmayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dsgli olan arabaya isterse a6 olsun isterse 500beygir uretsin para vermem cok net.vw de bir gram mantik olsa su rezillige bir son verirdi simdiye kadar.neymis ucuyomus cok performansliymis.o paraya e 180 diye bir `araba`var.passata verilecek para 100bindir,otesi sacmalik.alirsin 1.4 tsi donanimi yukler gezersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 4 Ocak 2016; 7:30:42 >
  • 200 bin tl verip hala dizel hala az yakar çok kaçar olayını anlayamıyorum :) paran yoksa ekonomi yapacaksan küçük motorlu ucuz araba al, madem paran var 200 300 bin tl veriyorsun alacaksın benzinli araç, keyfini süreceksin bu 6s plus alıp internet paketi olmadığı için her kafede wifi şifresi sormaya benziyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eCCo -- 4 Ocak 2016; 7:58:59 >
  • ben beğenmedim video iğrenç olmuş ama emeğe saygı o yüzden artıladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

passat ve vw'ye 200bin verenleri topluca ayakta alkisliyoruz

gerçekten bu forumda anti passatcıların olduguna inanmayan başladım c200 1.6 136 bg e 180 bin verenler de sorun yok passat 2.0 240 bg 200 bin verince sorun var asıl biz c200 cüleri alkışlıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

Aynı motor golf te düşünemiyorum koyarlar mı asla

Koy yaz 100.000 tl alsın insanlar arabaya binsin bari

golf r tsi 300 bg 180 bin tl golf tdi aynı motor olursa onada 200 230 bin fiyat koyarlar
  • e hani tok kapı sesi
  • 2.0 ları bürokrat koruma aracı için alırlar

• Bu çöpe 200 veren varmı çok merak ettim.

• 1.6 c200 çöpüne para veren varsa 2.0 passatada veren vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

quote:

gerçekten bu forumda anti passatcıların olduguna inanmayan başladım c200 1.6 136 bg e 180 bin verenler de sorun yok passat 2.0 240 bg 200 bin verince sorun var asıl biz c200 cüleri alkışlıyoruz

C200'ü ağzına kadar doldurmayıver sende orta hallicesine 150-160'a binersin.Kaldı ki herkes senin gibi salt performanscı mı olmak zorunda adam performanstan ziyade Mercedes'in prestijine,kalitesine sahip olmak ister vs vs..Onu geçtim 3.20d alırsın epeyce dolu donanımla arada cok fazla performans farkı da olmaz.

Şu arabayı fanboy Passatcı alır ancak.

• quote:

c180 c200 1.6 motorla olmuş 180 200 bin tl passat 2.0 tdi bu donanım motor ile 175 bine satmazlar motor şanzıman güç donanım vergi dağıtıcı karı derken 200 bine çıkıyor işte

C 200 BlueTEC Dizel 1.6136 PS 7G-TRONIC Exclusive 176.400 TL
    C 200 BlueTEC Dizel 1.6 136 PS 7G-TRONIC AMG 180.300 TL

bu fiyata passat ucuz kalıyor yani

Hocam burada bahsettiğiniz araç Mercedes. Orada bahsettiğiniz araç Volkswagen kıyaslamak sizce de biraz saygısızlık değil mi?:) Tamam Vw Passat benim de çok sevdiğim bir araç ama ne bileyim..
  • Sırf gözlükleri yüzünden izlemiyorum bu adamı

• quote:

quote:

alin bir passat ve cevrenize 200bin liraya passat aldim deyin. Cevrenizin tepkisini kaydetmeyi unutmayin ama

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    %18 kdv %90 ötv 2.0 motora koy bakalım ne kadar yapıyor 240 bg 500nm 4 çekiş sistemi highline donanım oldugunu söylyince cevremdeki insanlar hiçbişey demez ayırca bu benim zevkim ben beğendiysem beni tatmin ediyorsa ve rakiplerine göre daha güçlü bir araba alıyorsam 200 bin veririm 320d a4 quatro da bile full donanım 240 bg 500nm motor yok
  • quote:

%18 kdv %90 ötv 2.0 motora koy bakalım ne kadar yapıyor 240 bg 500nm 4 çekiş sistemi highline donanım oldugunu söylyince cevremdeki insanlar hiçbişey demez ayırca bu benim zevkim ben beğendiysem beni tatmin ediyorsa ve rakiplerine göre daha güçlü bir araba alıyorsam 200 bin veririm 320d a4 quatro da bile full donanım 240 bg 500nm motor yok

isterse %200 otv olsun. Elimi keserim yine de vw ye 200 bin lira vermem.

tabi isteyen istedigini alabilir. zevk meselesi.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.