Şimdi Ara

Yeni Passat 2.0 TDI 240bg 500Nm Test Sürüşü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
2
Favori
12.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ozaman mercedes bmw ninde boş donanımı var 130 bin ile 200 bin tl veren adam aynı arabaya binmiş oluyor 78 binlik passata güç donanım 4 çekiş sistemi varda biz mi bilmiyoruz

1.4 tsi man trendline passat ile 2.0 tdi dsg highline 240 bg 4 çeker passatı bir tutan kişi ile ben zaten tartışmam asıl senin fanboy oldugun veya arabadan anlamadın açıkça belli oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 3 Ocak 2016; 19:32:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Taş çatlasın 130000TL edecek bir araç

Bu aralar elin bol reis
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

ozaman mercedes bmw ninde boş donanımı var 130 bin ile 200 bin tl veren adam aynı arabaya binmiş oluyor 78 binlik passata güç donanım 4 çekiş sistemi varda biz mi bilmiyoruz

1.4 tsi man trendline passat ile 2.0 tdi dsg highline 240 bg 4 çeker passatı bir tutan kişi ile ben zaten tartışmam asıl senin fanboy oldugun veya arabadan anlamadın açıkça belli oluyor

Fanboyun kim olduğunu konuya yazılanları oranlarsak ortada.

Ciddi manada soruyorum 200 k paranız olsa gidip şu arabayı alırmısınız.

"ALIN TERİYLE EMEKLE KAZANILMIŞ PARA"ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum premiumun standartı nedir tam olarak bilmiyorum ancak benim bildiğim passat, insignia, mondeo ''D'' sınıfı araçlardır ve premium tarzı dediğimiz arçlar ''E'' sınıfı veya ''F'' sınıfı bide sanırsam lüks arazi araçları denilen sınıf var oda sav olarak geçiyor heralde şu linki incelerseniz daha iyi kafanızda şekillenir. Araç Sınıflarına Göre Satış Adetleri
    Ayrıca kimse fark etmiyor ama 200 bin liraya araba alacağım aldığım aracın direksiyonu ile 50 bine satılan polonun direksiyonu aynı olacak. Öyle bir arabayı alsam sonra polo da aynı direksiyonu görsem cidden içime oturur. İnsan biraz farklı birşeyler tasarlar sayın mühendis diyesi geliyor.

• Hauntedd kullanıcısına yanıt
    yeni 320d xdrive 2.0 190 bg 190.00 tl

yeni c200 2.1 170 PS 7G Fascination 308.900 TL

Yeni A4 2.0 TDI 190 hp quattro S tronic 191.885 ₺

yeni passat 2.0 240 bg tdi dsg highline 200.000 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 3 Ocak 2016; 19:44:20 >
  • msbphoenix kullanıcısına yanıt
    100binlik 1 serisindeki m direksiyon ile neredeyse milyonluk m6 direksiyonu da ayni ona baktigimizda :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • msbphoenix kullanıcısına yanıt
    bende fiyat olarak karşılaştırıyorum zaten c200 1.6 136 bg bu araçta renault motoru var 180 bin tl fiyat çekmişler bende diyorum ki %90 ötv + %18 kdv ekleyince araç bu fiyata geliyor bu fiyatın normal oldugunu söylüyorum konuda bazı kişiler hala tartışma yapıyor premium grup ile passatı zaten kıyaslamam aynı yere koymam ama fiyat olarak her türlü eleştiririm direksiyona bakarak hissleriniz değişiyorsa yukarıdaki arkadaşın dedği gibi 1.16 ile m6 nın direksiyonu aynı ozaman 1 milyon tl neden verdim diyecek misin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 3 Ocak 2016; 19:53:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Orijinalden alıntı: Airapper

Otopark.com varken bu izlenirmi?

otopark bu motor seçeneğinin testini yaptı mı da böyle alaycı bir şekilde konuşuyorsunuz? otomobil dünyamda gayet kaliteli bir kanal

Tamam selef selefine gore guzel yorumdu selefffff

• Arkadaş şu fiyat üstünden uçanları anlamıyorum, sanki bütün passat modelleri 200 bin civarı dolanıyormuş gibi konuşmayın :)

2.0 tdı 240 bg arabadan bahsediyoruz 200 bin normal, ford mondeo 2.0 180 bg aracı 180 bin e satıyor... Bu arabayı eleştirirken piyasadan yoksun eleştirmeyin...

Fiyatlar normal mi ? elbette değil fakat piyasada bu segmentte ve bu motor seçeneklerinde fiyatlar bu civarlarda...

Anti vw ruhu böyle konu görünce dayanamıyor arkadaş, hemen kanınız kaynıyor :)
  • MKVll kullanıcısına yanıt
    aynen hocam 1.4 tsi trendline passat ile 2.0 tdi dsg highline aynı arabaymış motoru geçtim sırf donanım farkından dolayı farklı araba gibi görünüyor 240 bg ile 125 bg bir tutuyor
  •  Yeni Passat 2.0 TDI 240bg 500Nm Test Sürüşü
    bu fiyata nedir, bence mantıklı değil bu fiyat bu araca vermek için.

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    aynen hocam passata laf edenler modeonun 180 bin tllik fiyatına hiç sesleri çıkmıyor ama mercedes 1.6 136 bglik motoruna 180 bin isteyince ama o premium tabi hakediyor diyorlar
  • quote:

hocam alıntı yaptıgın mesajı okudun mu acaba ? ben dizel otomatik sormuşum sen bana benzinli araçları örnek veriyorsun

Zaten benim de dizel diye bir iddiam yok, o fiyata alınabillecek şaheser niteliğinde otomobiller gösteriyorum sana. Benzinli olsa ne olucak ?
  • quote:

bende fiyat olarak karşılaştırıyorum zaten c200 1.6 136 bg bu araçta renault motoru var 180 bin tl fiyat çekmişler bende diyorum ki %90 ötv + %18 kdv ekleyince araç bu fiyata geliyor bu fiyatın normal oldugunu söylüyorum konuda bazı kişiler hala tartışma yapıyor premium grup ile passatı zaten kıyaslamam aynı yere koymam ama fiyat olarak her türlü eleştiririm direksiyona bakarak hissleriniz değişiyorsa yukarıdaki arkadaşın dedği gibi 1.16 ile m6 nın direksiyonu aynı ozaman 1 milyon tl neden verdim diyecek misin

Sayın İMAX 3D Ülkemizde maalesef fiyatlandırma böyle yapacak birşey yok o konuda. Direksiyon konusunda hiç değilse 2 side bmw ama diğerlerinde biri passat biri biri polo bana sanki passat sahiplerinin hakkını yemek gibi geliyor. Ayrıca bmw m serisi ile 116d m paket direksiyonlar aynı değildir.

Sayın İMAX 3D ve talharo123 M3, M4, M5(favorimdir kendileri), M6 nın direksiyonları ile o dediğiniz araçların direksiyonları aynı değildir. M olanlarda dikişler M renkleridir ve direksiyonların orta alt kısım farklıdır dikkatli bakarsanız görürsünüz linklerini veriyorum
    Bmw 116d mpaket resim
    Bmw 116d mpaket resim 2

Buda youtube bmw m5 videosu daha iyi görmeniz için videoyu hd izleyin ve ek açıklamaları kapatın dakika 4 ten sonra direksiyonu görebilirsiniz

bmw m5 direksiyon dakika 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msbphoenix -- 3 Ocak 2016; 20:25:01 >

• ozgur_gs_91 O kullanıcısına yanıt
    liste fiyatı 203 bin tl opsiyonlar eklendiği için 235 bin tlye çıkmış yoksa standart donanım için hiçbir bayi extra 35 bin tl fark koyamaz
  • quote:

yeni 320d xdrive 2.0 190 bg 190.00 tl

yeni c200 2.1 170 PS 7G Fascination 308.900 TL

Yeni A4 2.0 TDI 190 hp quattro S tronic 191.885 ₺

yeni passat 2.0 240 bg tdi dsg highline 200.000 tl

c200 1.6 motor. Ayrıca yeni A4'ten bile pahalı satılan şu aracı daha fazla göklere çıkarmanı anlayamıyorum.
  • eğer karşılaştırma yapacaksan 2 lt motorunu koyman lazım 1.6 koyduktan sonra hepsinin fiyatı düşüyor
  • Vay anasını sayın seyirciler.

Bir adet Passat'a 70.000 dolar!!!

Vah güzel ülkem vah.
  • Mersin Opat'ta 2 hafta önce inceleme fırsatım olmuştu 239.000 tl fiyat vardı aracın duruşu gösterişli ve heybetli olmuştu ekstralarla
  • Bu ülkede 2.0 motor ve üstü araç almak parayı çöpe atmaktır.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.