Şimdi Ara

Yeni Passat 2.0 TDI 240bg 500Nm Test Sürüşü (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
2
Favori
12.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

dizel otomatik full donanımlı 2.0 240 bg 500 tork 200 bin tlye premium gösterir misin

Volvo S60 T5 R-Design 245PS (201.000 TL)
    BMW 330i 2.0 turbo 252PS (En son 190.000 TL idi)
    Audi A4 2.0 TFSI Quattro 252PS (224.000 TL - %10 indirim var)

Gerek performans olarak, gerek kalite olarak, gerek marka algısı olarak passatın içinden geçerler. Tek farkları benzinli olmaları. Ve gerçek premium bunlar...
  • hocam alıntı yaptıgın mesajı okudun mu acaba ? ben dizel otomatik sormuşum sen bana benzinli araçları örnek veriyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Şu araçların maximum 150 bin lira olması gerekirken 200 bin lira gibi fiyat ile pazarda yer alması insanın midesini bulandırıyor.

kendi memleketinde fiyatı 45.500 euro zaten ve highline donanımı buradaki kadar dolu değil %90 ötv ye rağmen fiyat normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ona bakarsan passata 200 bin vereceğime 100 bine insignia cdti at6 cosmo alırım senin kafan göre herkes bişey alır

biz burda d segmenti sıfır km 2.0 dizel otomaik 240 bg arabadan bahsediyoruz

Bende sıfır C segmenti 240 Bg Qv imzalı bir otomobilden bahsediyorum.

İnsignia Cdti Passatın yaptığı işi yapamaz. Ona bakarsanız 3.2 159 Alınır ne Passat kalır ne Superb.
  • Passat 2.0 TDI 240 PS Modeli 500 Nm Tork üretiyor ama 7 İleri DSG kullanıyor ne iş?

7 İleri DSG Kuru-Tip değil mi? Yoksa 7 İleri Islak-Tip DSG mi yaptılar?

• Ferrari kullanıcısına yanıt
    DQ500 var; ıslak, 550nm dayanımlı 7 ileri...
  • quote:

hocam alıntı yaptıgın mesajı okudun mu acaba ? ben dizel otomatik sormuşum sen bana benzinli araçları örnek veriyorsun

Dh nin Ulu Vosvos fanı, ciddi manada soruyorum bu firmanın satış temsilcisi felanmısınız?

320xd veya c200d varken kimse tutupda vosvosa 200.000 vermez nadiren "sizin gibi" insanlar verebilir. Para benim param değil sonuçta.

Ben gidip 200.000 vericem, 78.000 verem adamla ayni arabaya binicem :)) kusura bakmayın ama bu fiyatı hakeden bi araç kesinlikle değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok gereksız bir motor secenegı ve fıyatta cok yuksek.. Abartı bir araç olmuş. Bunu alıp suren adam zaten fazla yasamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

quote:

hocam alıntı yaptıgın mesajı okudun mu acaba ? ben dizel otomatik sormuşum sen bana benzinli araçları örnek veriyorsun

Dh nin Ulu Vosvos fanı, ciddi manada soruyorum bu firmanın satış temsilcisi felanmısınız?

320xd veya c200d varken kimse tutupda vosvosa 200.000 vermez nadiren "sizin gibi" insanlar verebilir. Para benim param değil sonuçta.

Ben gidip 200.000 vericem, 78.000 verem adamla ayni arabaya binicem :)) kusura bakmayın ama bu fiyatı hakeden bi araç kesinlikle değil.

sizin mantığa göre 185bine 520i alanla 807 bine m5 alan aynı araca biniyor ? yine sizin mantığa göre s350 ve 730ld varken kimsenin m5 almaması lazımdı

• quote:

Orijinalden alıntı: MKVll

quote:

quote:

sizin mantığa göre 185bine 520i alanla 807 bine m5 alan aynı araca biniyor ? yine sizin mantığa göre s350 ve 730ld varken kimsenin m5 almaması lazımdı

:D Alti ustu %20 hp ve tork farkından dolayı passat M5 mi oldu ? Veya amg serisimi oldu? Madem mevzu hız ıvır zıvır

3.20xd nin m paketle beraber viraj, yolda gidiş gücü tekerlere iletim(teknik kısım) katarsak %20 dediğim fark %15* lere düşer kanımca.

O yüzden yanlış anlamayın ama saçma bi açıklamada bulunmuşsunuz bence.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MKVll

quote:

quote:

:D Alti ustu %20 hp ve tork farkından dolayı passat M5 mi oldu ? Veya amg serisimi oldu? Madem mevzu hız ıvır zıvır

3.20xd nin m paketle beraber viraj, yolda gidiş gücü tekerlere iletim(teknik kısım) katarsak %20 dediğim fark %15* lere düşer kanımca.

O yüzden yanlış anlamayın ama saçma bi açıklamada bulunmuşsunuz bence.

m paket 320xd nin passat donanımına getirilmiş fiyatı 200 binse yarın gider alırım türkiye paketi halojen farla geliyor o araç. passatta adaptif süspansiyonuna kadar var. ortalaması 100hp olan türkiye trafiğinde 50hp gayet ciddi bir fark. passatın amg m vs. olduğu yok sadece kıyaslanan arabalar daha iyi haliyle fiyatı yüksek yoksa mantığı sizinkiyle birebir aynı

• ben sürüşü hiç beğenmedim.
  • vw ve 200 bin. aynı cümlede bile saçma

• quote:

Orijinalden alıntı: Airapper

Otopark.com varken bu izlenirmi?

otopark bu motor seçeneğinin testini yaptı mı da böyle alaycı bir şekilde konuşuyorsunuz? otomobil dünyamda gayet kaliteli bir kanal
  • 500 bg de olsa sonuç olarak passat.O fiyata bu donanımda bu güçte premium sıfır araç olmayabilir ama bir çok insan bu kıyaslamayı yapmaz ve bu paralara passat almaz.

• 1 dakika içerisinde 500 defa selef dedi adam bu rekor olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trojana

500 bg de olsa sonuç olarak passat.O fiyata bu donanımda bu güçte premium sıfır araç olmayabilir ama bir çok insan bu kıyaslamayı yapmaz ve bu paralara passat almaz.

bilgisayarda trojan var galiba
  • Çok değil hak ediyor seneye 300 bin 2 sene sonra 500 bin normal bu fiyatlar . Mesela C class en az 250 bin olmalı Bmw 3 serisi de öyle , Golf en az 150 bin , Leon 130 bin , Megane 120 bin , Focus 130 bin , Civic 140 bin .........

• Taş çatlasın 130000TL edecek bir araç

• Selef Amca yine yapmış bi inceleme..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.