Şimdi Ara

NİCHE VE DESİGNER PARFÜMLER . (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
36
Favori
29.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bahaddin hocam cedrat boise mi gordugum ? Siseli olarak bide elinizde amouge interlude varmidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖM gönderdim.
  • Slm dolce gabbana the one elinizde ne kadar var hepsini alabilirim

• üff ne liste ama

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 29 Mart 2018; 9:56:54 >
  • Merhaba az önce de yazdım bağlantı yol dedi tekrar yazıyorum iki kere gelirse kusura bakmayın. Varsa eğer 5'er ml jubilation XXV ile sl ambre sultan almak isterim düşünürseniz bilgilerinizi paylaşırsanız ödemenizi gün içinde yapim.

• Parfümler sorunsuz şekilde geldi.Sabrınız ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.Bu kokular insanın ömrünce gidip gelip koklamak isteyecekleri kokular.Umarım bunlar bitince de yine sizin kadar alakalı bir arkadaşla aksatam olsun.Kalın sağlıcakla.

• Dün 3 parfüm sipariş ettim bugun kargoyla geldi hem hızlı hem ilgili bir satıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demoniz3D

Dün 3 parfüm sipariş ettim bugun kargoyla geldi hem hızlı hem ilgili bir satıcı.
    Neleri sipariş ettin :)
  • SamueL06 kullanıcısına yanıt
    Jil sander sun, yves saint laurent la nute, terre d'hermes kankam
  • PM

• Tam istediğim parfümler var ama ml fiyatları aşıyor beni

• tobacco vanille ve terre d'hermes edp aldım. ürünler orijinal. bahaddin bey de sağ olsun gayet ilgili bir satıcı. gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. tekrar görüşmek dileğiyle.
  • Kendisinden 5 adet decat aldım çok memnun kaldım.Kargoların Türkiye de nasıl taşındığını düşünürsek özellikle paketleme mükemmeldi. Tavsiye ederim...

• N11 , Markafoni v.b alinan bu parfümler sahte ,raf ömrü azalmiş veya 2.kalite parfümler değil mi
  • Bahaddin Bey' e teşekkür ederim..30 ml Dior Sauvage 2015 aldım kendisinden....2 günde kargo elime ulaştı. Kokudan bir cacık anlamadım henüz :) ....burnumun alışması lazım (ilk defa deniyorum bu kokuyu , yanlış anlaşılmasın orijinal )..beğendiğim başka bir koku olursa gözü kapalı alırım arkadaştan...benim nazarımda güvenilirliğini ispatladı..
  • Bahaddin kardeşim selamlar.Baccarat rouge batch'i öğrenebilir miyim?
  • orbital76 kullanıcısına yanıt
    Selamlar 19107A batch kodu ama yeni aldığım için fiyatı değişti maaalsef güncellemeyi unutmuşum 18 TL yeni fiyatı bu linkte fotoları mevcut

https://www.gardrops.com/kadin/kozmetik/mfk-baccarat-rouge-540-edp-5f9ac187a00a6

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.