Şimdi Ara

Yeni oyunum '6-1 Line ' Google Play'de Yayında!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yeni oyunum 6-1 Line'ı vereceğim linkten android cihazlarınıza indirip oynayabilirsiniz. Eleştirmeyi unutmayın.

Yeni oyunum :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.DenizAkyayla.Hexagon

DİKKAT : Bağımlılık yapar.

*Yeni güncelleme : Oyunun boyutu 8,1 MB'ye indirildi.

*Yeni güncelleme : High Score Geldi! (Oyun boyutu 7,9 MB)

**Bir de gönlünüzden bir 5 yıldız koparsa mutlu eder :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codforc -- 26 Ocak 2020; 19:41:27 >

• Hocam tebrikler oyun mekanigi biraz zor cok iyi olmus elinize saglik ben oyunu indirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tween25 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yorumunuz için sonunda gören olmuş :D. Arkadaşlarım 2 yönede dönmeyi keşfedemiyor siz keşfettiniz mi?
  • evet bende bir sıkıntı yok
  • Oyun Super Hexagon'dan esinlerenerek yapılmış sanırım Super Hexagon'da ki gibi arkaplanı farklı renklere bölerseniz daha hoş durur böyle fazla basit kalmış.

Şunun gibi
    Yeni oyunum "6-1 Line " Google Play'de Yayında!

Ayrıca kameraya rotasyon verererek güzel sanatsal bir dokunuş yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 16 Temmuz 2019; 14:22:52 >
  • Fikrinizi gözden geçireceğim fakat şuan farklı bir oyun projesiyle meşgulüm.
  • Hocam ben de unityden oyun yapıyorum da bu reklam ekleme işleri falan unity den mi oluyor bir de kazancı nedir göruntulemeye para veriyor mu ?
    Reklam kaldirma için satin alma koyuyorlar siz ondan koyuyor musunuz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Hayır şuanlık reklam kaldırmak için satın alma koymuyorum çünkü belirli bir kitlem yok. Reklam eklemeyi Reklam ağlarının SDK'larını oyununuza entegre ederek yapıyorsunuz. Yeni oyunum çıkacak yeni çıkan oyunumda reklam vereceğim o zaman öyle bir şey yapabilirim belki. Görüntülemeye para verir. Buna CPM denir açılımı Cost Per Mille'dir yani 1000 gösterim başına kazanaçdır.

Dijital Reklamcılıkta CPM, CPC, CPL, CPA, CPS, CTR Nedir ?

link :https://senolgunduz.wordpress.com/2013/10/11/dijital-reklamcilikta-cpm-cpc-cpl-cpa-cps-ctr-nedir/

• codforc C kullanıcısına yanıt
    Google adsense reklamlari 1000 gösterim başına ne kadar veriyor ortalama ?

Araştırın sabit bir fiyat olmadığını anlarsınız belki.
    Evet oyle seylerin sabit olmadığını biliyorum ondan ortalama nedir diye sormuştum

Siz adsense mi koyacaksiniz yoksa baska reklam platformu mu kullanacaksiniz ?

Öncelikle mobil oyuna adsense değil admob koyabilirim. Farklı reklam ağları bende sorun çıkardığı için Unity Ads kullanıyorum. Etkileşim yükselince farklı ağlara geçebilirim.
    Sizin oyunuzda cikan reklama baktım google reklamı.
    Adi admob mu ?
    Unity adsin odemelerini unity mi yapıyor hocam ?

Unity Ads'den ödeme almadım daha. Size tavsiyem reklam ağı aramayın Admob kullanın. Mediation özelliği var. What is Mobile Ad Mediation yazıp ne olduğunu detaylı öğrenebilirsiniz. Kabaca farklı reklam ağlarını birlikte kullanmanızı sağlar. Size bakınca eski ben aklıma geliyor. Oyundan önce reklamı düşünürdüm .Hemen bitsin de kazanayım deyip takmazdım grafikleri UI'yı falan. Ama artık User Interface'e çok önem veriyorum.

Bir örnek :https://i.hizliresim.com/bvy19m.png

Şuan hala yapmaktayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codforc -- 21 Temmuz 2019; 21:24:36 >

Benim su an yaptığım oyun yapısı gereği grafikli bir oyun değil ama arayuze kafayı takmam sebebiyle bolum tasarımlarını yapmaya geçemedim daha.
    Butonlarim falan sade ama kendim tasarladim. Renkleri, menu yapısını bir türlü begenemiyorum..
    Zor olan kısım kodlari ayarlayip iskeleti oturtmakti ama arayuzu dizayn edip tasarlamak da uğraştırıcı can sıkıcı kısım

Bir de ilk unity maceram ve başlayalı 6-7 gün oluyor.

Hmm iyi. Öncelikle arayüze uğraş zaten 6-7 gün oluyorsa Unity C# Kütüphanesine pek hakim değilsindir bol bol Brackeys izleyebilirsin. Bilmediklerini stack over flow'da aratabilirsin. Burayada sorabilirsin ilgilenirler.
    Once c# ogrenem dedim ondan önce de 3ds max ogreniyordim hatta sonra birakdim.
    Basit şeyler yapabiliyorum 3ds max den ve su an bölüm tasarimlari için kullaniyorum nesne üretmek için.

C# kodlarina gelince de ihtiyacım olan kodu YouTube videolarinda bulup ona bakarak yazip aktiflestiriyorum.

Orta düzey c bildiğim için de bazi yerlerini işime gore duzenleyip yeni ozellikler ekleyebiliyorum.
    Ama bir sürü komut var loadscene mesela sahne yüklüyor ya onlardan görmediğim seyleri bilmiyorum tabi.

Evet c temelin olması iyi bazıları c temelsiz başlar hazır fonksiyonları kullanıp ne yazdığını ne yaptığını bile bilmez. Unity ile oyun geliştirmeye başlamadan önce benimde C,C#,C++,Python geçmişim vardı bunlar çok işe yaradı.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.