Şimdi Ara

Yeni oyuncu rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam Arkadaşlar. 2010 yılından beri starcraft oynamaktayım.

Bugünlerde sigarayı bıraktıgım için rahat rahat oyun oynamak kavga dövüş sosyallik olmadan takılmak istiyorum. günde bi kaç saat wow oynayabilir miyim acaba diyorum.

Balık tutayım gezeyim öyle. Basit görevleri yapayım. Varsa ciddi ciddi yeni başlayan birini kabul oyuncu tayfası belki onlarada katılırım.

Wow a dair tek bilgim orklarını yeşil olması. Çok eskilerden bi kere arkadaş dota oynatmaya çalıştı ama beceremedi. Warcraft3 multiplayer oynamıştım. Hikaye modunu bilmem. Ayrıca Hearthstone dolayısıyla 9 karakterden baş olanları biliyorum.
    Birde bitane oyun almıştım ben wow ilk 2 paket galiba. Taaaaaaa 2012 gibi. Onun içindeki key işe yararmı

Ben güzel bi cüce alıp balık tutmak istiyorum. Sinirimi bozan olursa çıkartırım tüfeği atarım iki mermi. Bu şekilde oynayabilir miyim?

Yeni başlayacak birine yardım etmek isterseniz lütfen mesaj veya özel mesaj atınız. Ama bu sayfada konuşursak daha iyi olur. Bu arada yeni başlayanlar için kaynak varmı bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi küfrettin -- 8 Nisan 2018; 14:18:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.