Şimdi Ara

YENI OYUN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Lotheery_

Hiç güzel deil bence bune ya diabloya benziyo böle online oyunmu olur.

Sen Diabloya Laf Atıyorsan sana lafım yok!!!Diablo olmasaydı sen şu anda Rpg oynayamıyordun bunu unutma!Maziye taş atıcağına biraz araştır bence!Yoksa şu anda sadece click&Action takılıcaktın Frp Olarak!Bu arada Grafikleri Diablo ile HİÇBİR alakası yok üstelik yanına bile geçmiyor belli ki diablo bile oynamamışsın Diablo 2D bu 3D ne alakası var diablo ile?Diablo RPG'leri babasıdır!!O olmasaydı RPG olmazdı!!Sert çıktım çünkü saçmalamışsın Diabloya,Ultimaya laf atan karşsısında beni bulur!Git biraz araştır ondan sonra gel!!

• quote:

Orjinalden alıntı: _Agwe_

quote:

Sen Diabloya Laf Atıyorsan sana lafım yok!!!Diablo olmasaydı sen şu anda Rpg oynayamıyordun bunu unutma!Maziye taş atıcağına biraz araştır bence!Yoksa şu anda sadece click&Action takılıcaktın Frp Olarak!Bu arada Grafikleri Diablo ile HİÇBİR alakası yok üstelik yanına bile geçmiyor belli ki diablo bile oynamamışsın Diablo 2D bu 3D ne alakası var diablo ile?Diablo RPG'leri babasıdır!!O olmasaydı RPG olmazdı!!Sert çıktım çünkü saçmalamışsın Diabloya,Ultimaya laf atan karşsısında beni bulur!Git biraz araştır ondan sonra gel!!

hehe bi diablo hastası daha gelmiş :D
    hatırladımda bundan 8-9 sene önce kahveye bilgisayarı götürürdük diablo oynardık harbiden manyakmışız...
    diablo 10 senelik oyun hala prestijini korumasının nedeni rpgnin babası olması :d

• dekaron oyunu videolardan etkilio silkroad ın trafikli zamanlarında oynarım die düşündüm ama boşwer dedim değmez çünkü 8 kere dener girerim ama silkroad oynarım(bu arada diablo ya laf yok)
  • quote:

diabloya mı benziyo ? sen diablo diye başka bişey oynadın heralde..ayrıca kötüleme nedenin dahada beter diabloya benziyor die kötü..ya keşke diablo ya benzese daha ne isterim başka..Agwe walla dediklerine tamamen katılıyorum..diablo bi efsanedir abi we bu tartışılmazdır yani..tamam belli yönlerinde tartışabilirsin ama rpg oyunlarının belli kriterlerini göz önüne aldığında yani öznellik işin içinden çıktığında diablo ya en ufak bişey söyliyemessin =)

Druid&Necromancer&Assassin

• Daha önce video'larını ve ss'lerini vermi$tim action MMORPG olacak...Gzl bir oyuna benziyor...
  • Beyler tek sorun var oynuyabilmek için şekil bilgisi lazım

nese aralığa kadar satarım sro charlarımı MU oynarım az yada WoW napsak acep...

Bu arada Diablo ve UO ya sövenler çıktı ortaya bu aralar ama bişiyi bilmiyolar o oyunlar olmasa ne rpg ne sro ne ko hiçbiri olmazdı hala legolarınızla oynadınız...
  • sronun yaınnda halt yemiş
  • Bence cok gusel ama sro yu dewıremes
  • Bu kadar ilgi olcanı pek zannetmemiştim ama bayaa ilgi war gecicek olanlarla brlikte gecelm benmkı daha ınmedı ındırmeye 2 saat once basladm 4,56 dk de ındırıo sızde kac ?
  • Sorcerer Forever
  • YA NEDEN BU OYUNLARI SILKROAD FORUMUND YAZIOSUN... GIT NAYT ONLAYN DA YAZ. HEM BAK ONLAR DAHA OTANTİK ONLARIN AYRI SAYFASI WAR.
  • 5 para etmez bu oyun
  • Ya tıkla&bekle bebeleri sevmeyebilir dekaron gibi aktif&akıcı bir oyunu , ilgili olanlar sorularını bu topic de:::
    http://forum.donanimhaber.com/m_8839441/tm.htm

binek hayvanlar eklendiginde cektiim bikaç ss:::
    http://img243.imageshack.us/img243/961/dekaron2006092717h50m46s0375ke4.jpg

http://img409.imageshack.us/img409/5892/dekaron2006093019h40m49s0796hr2.jpg

zaten video linkleri verilmiş......

• Ko yada Sro bu oyunların sevmediğim yanı yawaş olmaları bide pc başında çok zaman geçiren kazanıyo... benim istediğim yetenekli olanın kazanabilceği bi oyun dekaronda o tarz lvl değil hızlı olan kazanıyo

Bu yüzden Ko da yazsaydın diyen arkadaşlarımıza söyliyim onlar el kol işareti çekerek lvl atlamaya dewam etsin Dekaron zaten oynuyamazlar...
  • dekaron da zorunlu seyler yok , lvl bası 5 stat puanı alıosun , 3 unu silah giderine harcıosan her lvl 2 stat puan ı senin char ının kişiligini belirlio , o yuzden dekaronda lvl deil , strateji ve stat degerleri konusuo(tabi 2 lvl arasında ucurum varsa o ayrı)

EDİT:zorunlu seylerden kastım SRO nun full str si , full int i , hybird i veya KO nun paper ı vs vs si yok , silah stat larını verdikten sonrası tamamen oyuncuya kalmıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IoI -- 8 Ekim 2006; 17:55:30 >
  • güzel bi oyuna benziyo
  • o kadar da güzel bişeye benzemio
  • quote:

Orjinalden alıntı: VinceCarter15

o kadar da güzel bişeye benzemio

kardeşim , sro topicine yazıldıından mı boyle sadece bi beenmemezliin var , yoksa post olsun torba dolsun hesabı mı???

bi eleştiri yapıcaksan , sebebini belirtmek zorundasın , en azından bu forumdaki kafası calısan insanlar öyle yapıorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: IoI

quote:

kardeşim , sro topicine yazıldıından mı boyle sadece bi beenmemezliin var , yoksa post olsun torba dolsun hesabı mı???

bi eleştiri yapıcaksan , sebebini belirtmek zorundasın , en azından bu forumdaki kafası calısan insanlar öyle yapıorlar

pardon canım kusura bakma grafik yönündn sro la karşılaştırılamaz dicektim oldumu aferinn söledik işte kurtardın forumu hadi buyur

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: IoI

quote:

pardon canım kusura bakma grafik yönündn sro la karşılaştırılamaz dicektim oldumu aferinn söledik işte kurtardın forumu hadi buyur

bu videoda öyle diğer videoları kurcala sslere bak srodan ii olduğunu görüceksin...

EDIT:Forum sapıttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Th1ef -- 8 Ekim 2006; 20:25:46 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.