Şimdi Ara

Yeni optik illüzyon fırtınası: 10 saniyeden fazla odaklanınca kaybolan renkler (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: eulogy

30000 kere yazdım ama tekrar yazayım.

1- Bu konuştuklarımız derin bilgiler değil. Bu bilgiler artistlik taslanacak bilgiler değil. Özellikle benim için. Sığ bilgiler bunlar.

2- Senin cahil olduğunu düşünmüyorum daha ile mesajımda yazdım. Bunları bilmediğine inanmıyorum diye.

3- Hatanı kabul etmiyorsun. çok açık yazdığın ve külliyen yanlış. yeni öğrendiğin şeyler sana pozitif bilimleri katletme hakkı tanımıyor :)

4- Türk insanının en sevmediğim huyudur, bir yerden aydınlanırken diğer yerden bilgiyi katletmek. Kuantum teorisinde elektronun çift yarık deneyindeki davranışını bir yerlerden öğrenip saçmalayan kaynıyo ortalık. 2 bilgi öğrenince yamulmamak lazım.

5- Agresifliğim için özür dilerim.

Alıntıları Göster
    Aslında anlatmak istediğim şeyi burada en basit şekliyle anlatmak istedim çünkü çoğu kişi bu konu hakkında bilgiye sahip değil. Kaldı ki monitördeki pikselleri gösterince bile "hadi ya bunlar nasıl görüntü oluşturuyor" deyip şaşırıyor insanlar Zaten bana güzelce anlatsan ben zevkle dinlerim çünkü öğrenmek en büyük zevkim. Teşekkür ediyorum. Bilimi katlettiğim için de özür dilerim
  • resme bakıyorum ama hiçbi cacık olmuyor normal duruyor orada

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.