Şimdi Ara

Yeni Operasyon - Kırık Diş Operasyonu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

kazandığımız yıldızları daha sonra bilet alıp kullanabileceğiz sanırım ben yanlış anlamadım değil mi :D

• devulations kullanıcısına yanıt

10/10 tamamlandı yazıyor bende sanırım alamayız.

• Şimdi eski operasyon gibi 100 yıldız var totalde 20 kasa alabiliyoz öylemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gocs G kullanıcısına yanıt

kasa 5 yıldız mı? ben olsam silah seçerdim, içinden ne çıkacağı belli değil birde anahtar almak lazım onun için 21 liraya.ama birşey gördüm youtube'de bilet almış videoya çeken sonra 2 yıldız verip kasa aldı 2 yıldız 14 lira filandı sanırım kasayı 35 liraya sattı :D hemen 2 kasa daha aldı satayım diye fiyatı 30'a düştü kasanın satmadı:) ilk çıktığında hemen alıp böyle yaparak en azından biletin parası çıkartılır bence iyi fikirmiş.ben yeni yeni oynamaya başladığım için bilmiyorum bu tarz şeyleri.

• Hemen 100 yıldız alsan 380 tl vrp 4 maskeli yada karı ajamdan alsan satsan 150 150 150150 satardın gece zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: semamca_07

kasa 5 yıldız mı? ben olsam silah seçerdim, içinden ne çıkacağı belli değil birde anahtar almak lazım onun için 21 liraya.ama birşey gördüm youtube'de bilet almış videoya çeken sonra 2 yıldız verip kasa aldı 2 yıldız 14 lira filandı sanırım kasayı 35 liraya sattı :D hemen 2 kasa daha aldı satayım diye fiyatı 30'a düştü kasanın satmadı:) ilk çıktığında hemen alıp böyle yaparak en azından biletin parası çıkartılır bence iyi fikirmiş.ben yeni yeni oynamaya başladığım için bilmiyorum bu tarz şeyleri.

Kasa 2 yıldız. 50 kasa alırsın sadece kasa alsan 7 liradan aslında baya karlı duruyor fiyat düşmezse :D

• quote:

Orijinalden alıntı: brnk

Kasa 2 yıldız. 50 kasa alırsın sadece kasa alsan 7 liradan aslında baya karlı duruyor fiyat düşmezse :D

Alıntıları Göster

fiyat düşmüş ya :D 7 8 lira şuan kasa.operasyon ilk başladığında yaptı sanırım çocuk onu.bu kadar kolay olsa herkes verdiği parayı çıkartır üzerine kar ederdi :)

• biletin fiyatı sonradan düşüyorsa, yıldızları fiyat düşmeden kullanıp ajan vs satmak gerek pazarda sanırım. çünkü bilet fiyatı düşünce piyasa da düşer

• Operasyon biletini satın almadım. Operasyon ödüllerini elde edebilecek miyim?

Hayır. Sadece bilete sahip oyuncular ödülleri elde edebilir.

Operasyon biletini ileri bir tarihte alacak kullanıcılar, bileti aldıkları zaman o zaman kadar kaydettikleri ödül ilerlemesi sonucu kazandıkları ödülleri elde eder. Ödüller ancak bilet satın alındıktan sonra elde edilebilir.

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=9882-YSHX-0720&l=turkish#creditsw

• Şimdiye kadarki en sönük operasyon.

• 8 yıldızda bir verilen bonus tp son kullanma tarihi operasyon bitene kadar mı ?

• Eskıden operasyon sahıplerıne mac sonunda veya gorev tamamlandıgında saglam sılah skınlerı duserdı artık bu yok mu?

Sadece kasa mı acmamız lazım saglam bırseyler dusmesı ıcın eger boyleyse operasyon ÇÖP

• Arkadaşlar ben bileti almadan görevleri yapmaya başladım sanırım 10 yıldızdan çok daha fazla topladım ama hesapta maxsimum 10 yıldız görünüyor ve GÖREV TAMAMLANDI yazıyor..yıldızlarda karışık mesela 5.hafta 2 yıldız 7.hafta 3 yıldız 15.hafta yani bu hafta 2.yıldız görünüyor..şu an da görevlere devam etsem ilk haftaların yıldızlarını toplayabilir miyim yoksa geç mi kaldık ? bu saatten sonra görevleri yapmak mantıklımı sanırım 1 nisan da bitiyormuş.

• yoldass07 Y kullanıcısına yanıt
    bileti almadan butun gorevleri yapabilirsin ilk hafta 10 yildiz diger haftalarda 6 sar yildiz bulunmakta ama bu yildizlari kullanmanim yolu operasyon bileti yoksa yildizlar cop
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.