Şimdi Ara

Yeni Operasyon - HYDRA (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
3
Favori
12.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BacaIsmail

Bi youtuber rozeti almayanlara kasa düşmüyor diyor doğru mu?

kasa herkeze düşer , lakin item dropları awp dragon lore felan çıkma şansı yüksek oluyor bu operasyona katılanlara .
  • ilk operasyonum olacak beyler hemen alayımmı bileti yoksa bekleyimmi
  • abicim alın oynayın oyununuzu. zaten süreli bunlar, operasyon bittiği zaman her şey bitiyo yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snowZi*

ilk operasyonum olacak beyler hemen alayımmı bileti yoksa bekleyimmi

al parası çıkar muhtemelen düşen itemlerle.
  • nice dragon lorelara
  • rozet güzel olmuş, kasadan yine eldiven çıkarmayı amaçlıyorlar, eldiven piyasası hala gelişmedi tabi
  • Sonunda .
  • Dün Yatarken İçime Doğmuştu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 843 MB güncellemeyi indirdi sonra bozuk güncelleme dosyası diyerek tekrar güncellemeyi sıfırdan indirmeye başladı ben de durdurdum lanet olsun böyle oyuna hem skinleri boktan hem de tekrar indiriyor alacağım vardı vazgeçtim jetondan.
  • Bende oyun Türkçe şimdi operasyonu aldm kitap İngilizce görevler falan bu düzelir m yada bır yerden ayarı falan m var
  • Eve gecince alayim :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi operasyona çıkalım bakalım ne olacak bayadır bekliyorum bende

• Ben çıktım operasyona, ilk düşen silah Tec-9 | Kırmızı Kuvars (Fabrikadan Yeni Çıkmış) Operasyon 21 liraya gelmiş oldu şimdilik

Şu kutu düşse de kafamız rahat olsa
  • Operasyon iyi güzel geldi de ay sonu neden geliyor arkadaş kota dolmuş zaten 3 saat inmesini bekleriz artık
  • Bronz kalır görev yapamazsın.
  • Ben direkt kasa için xp doldurdum 23 e sattım kasayı 20 tl geldi hesaba. Ump çivit aldım ilk droptan da. Akşam farketmedim kasayı öyle droplucaklarını 350 falandı fiyatı bileydim direkt kasa için oynardım

• görevleri yapcak arkadaş varsa akşam beraber oynayalım .

https://steamcommunity.com/profiles/76561198176267322/
  • Görev yapmak isteyen ve şuan müsait olan varsa yapalım.Biletiniz varsa beraber ilerleriz yoksa da benim görevlerime yardımcı olabilirsiniz.PM atabilirsiniz.
  • Muhafız görevi için beraber yapmak isteyen varsa yazsın. Özel mesaj yapalım.
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    Sonradan alınıp bronz kalmasi saçma değil mi hocam?Sonuçta o etkinliğine katılmadım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.