Şimdi Ara

YENİ OPEL MOKKA X (ANA KONU) (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
424
Cevap
15
Favori
64.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opelin bu aralar tadı yok.Satış rakamları düştü.Özellikle mokka çok satılmıyor.Şu an opeli sırtlayan modeller astra sedan ve insignia.
    Bu arada bir şey sorayım:Otomatikte 1-2 vites geçişlerinde hafif bir sarsıntı ile geçişi hissediyor musunuz?2. vitesten sonra bu hissedilmiyor.
  • Merhabalar 215 55 18 yaz lastiği tavsiyeniz nedir. Hem uygun hem de kaliteli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba anneme aldık arabayı,
    Bende astra k var arabadan inip uzaklaşınca kapılar otomatik kilitleniyor bir süre sonra sonra kısa korna çalıyor.
    Bu özellik bu araçta yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

Arkadaşlar merhaba anneme aldık arabayı,
    Bende astra k var arabadan inip uzaklaşınca kapılar otomatik kilitleniyor bir süre sonra sonra kısa korna çalıyor.
    Bu özellik bu araçta yok mu?
    Evet var hocam , multimedia sistemi üzerinden ayarlara girip aktif hale getirmeniz gereklidir

• quote:

Orijinalden alıntı: enesaydin00

Evet var hocam , multimedia sistemi üzerinden ayarlara girip aktif hale getirmeniz gereklidir

Alıntıları Göster
    mokka x exxelensta anahtar içinde kalınca arabadan inince korna ötüyor ama anahtar cebimde uzağa gidince kitlemiyor ? ayarlarda varmı o
  • quote:

Orijinalden alıntı: haribo21

mokka x exxelensta anahtar içinde kalınca arabadan inince korna ötüyor ama anahtar cebimde uzağa gidince kitlemiyor ? ayarlarda varmı o

Alıntıları Göster
    Evet var. Anahtar cebinde iken ayrılışsan yanında hafif bir korna ile kapılar otomatik olarak kitleniyordu yanlış hatırlamiyorsam. Yarın sabah kontrol edeceğim

• enesaydin00 E kullanıcısına yanıt
    Hem kitlemiyor hem ötmüyor isterdim öyle olsun . Elimle kapıdaki düğmeye basmak zorunda kalıyorım

• Mokka x excellence modelinde arabadan uzaklaşınca otomatik kilitleme vardır. Sizin aracınıza bir hata var veya bu özellik aktive edilmemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Mokka x excellence modelinde arabadan uzaklaşınca otomatik kilitleme vardır. Sizin aracınıza bir hata var veya bu özellik aktive edilmemiş.
    Ayarları kurcaladım anahtar kilitleme ses çıkarma açtım olmadı . Ama anahtar içindeyken kapıyı kapattığımda o ses geliyor kafayı yicem . Ayarları kaydetme tuşu varda benmi göremedim . Yarın foto çekicem hepsini buraya bi atayım bakıverin. Ama ekranda bütün ayarları aktive etme vs olması çok güzel iyiki ekranlı modeli yapmışlar .

• haribo21 kullanıcısına yanıt
    Bir de şöyle deneyin:

Ayarlar- Araç ayarları-Uzaktan kilitle kilidi aç ve başlat-Pasif kapı kilitleme - Etkinleştir

Sanki böyleydi diye hatırlıyorum

Yarın araca bakarak daha kesin bilgi veririm.

• Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Tamam oldu sağolun

• Bu üstte imiş

• İzmir'de yaşıyorum lastikleri yenileme vakti geldi. Ne önerirsiniz?

• dirdom kullanıcısına yanıt

Kaç km aracınız ?

• 46k
    Hala lastik bakıyorum kafam sulandı artık. Michelin primacy 4 alayım diyorum o da pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dirdom -- 10 Kasım 2020; 23:38:5 >
  • Michelin primacy 4 aldım sürüş güzel ve daha sessiz oldu. 48000km aracım bu arada

• Arkadaşlar bu grupta tık yok bizim araclarin durumu ne olacak sizce elimde 2017 mokka x exelence im var 45 binde elimden çıkarmalı miyim yeni kasa gelmeden siz ne düşünüyorsunuz kendi araclariniz hakkında fiyatlar düşer mi sizce artar mı

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat.serhat

Arkadaşlar bu grupta tık yok bizim araclarin durumu ne olacak sizce elimde 2017 mokka x exelence im var 45 binde elimden çıkarmalı miyim yeni kasa gelmeden siz ne düşünüyorsunuz kendi araclariniz hakkında fiyatlar düşer mi sizce artar mı

Hocam tas gibi araba aynı mode aynı paket var. Dizel otomatik tek eksik yanı bagaj küçük. Bunu satıp neye geçeceksin , 150-200₺ fark ile benzer doluluk C Suv Granland , 3008 , Tiguan ? Bence değmez

• Merhabalar, mokka x 1.4 turbo otomatik düşünüyorum, bu aracın sahipleri olarak aracı her yönden yorumlar mısınız? Tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.