Şimdi Ara

YENİ OPEL İNSİGNİACILAR Aracınıza eğlence sistemi güncellemesi geldi( İNTEL LİNK )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun motor güncellemesini yaptırmıstım KASIMIN 7 sinde onun memnuniyeti icin aaramıslşardı onla konustum servisin beğendim yönünü ve beğenmedim durumunu nese sonra ben sordum varmı sizi myopele katydedelim warmı bi bakarız dedi neyse siteye kayıt oldum girdim sonra gene servisi aradım

Arac elence paketi güncellemesi dediler ne ise yarıcak dedim intellink teki hataları düzeltilecek dediler yeni bi eklenti olmiyacakmıs bende persembe saat 10 a randevu aldım aracı götüreceğim bende size persembe öğleden sonra sayet cıkabilirsem bayiden ve ne oldunu anlaya bilirsem aktaracağım burdan

sizde myopelim sitesine kayıtlı olun ordan takip edin araıcınıızı neler yapılacağını

saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Değişiklikleri merakla bekliyoruz
  • Ben de az önce siteye üye oldum ama servise gidip onaylatmak gerekiyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Ben de az önce siteye üye oldum ama servise gidip onaylatmak gerekiyormuş.

ara servisi onlar onaylasın ben öle yaptım onayladılar

saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: muti1

quote:

Ben de az önce siteye üye oldum ama servise gidip onaylatmak gerekiyormuş.

ara servisi onlar onaylasın ben öle yaptım onayladılar

saygılar

Eyvallah kardeşim sağolasın..
  • Myopel sitesinde servis aksiyonu uyarısı vardı ama içeriğini göremiyordum. Bugün servise gittim. Baktılar güncelleme gelmiş ama servise gelmemiş :D Yüklenemeden geri döndüm. Hiç değilse Myopel için onay aldım, artık uyarıların içeriğini görebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaSaFeL

Myopel sitesinde servis aksiyonu uyarısı vardı ama içeriğini göremiyordum. Bugün servise gittim. Baktılar güncelleme gelmiş ama servise gelmemiş :D Yüklenemeden geri döndüm. Hiç değilse Myopel için onay aldım, artık uyarıların içeriğini görebiliyorum.

Bu servisler yakın bir zamanda düzelecektir (( :
  • quote:

quote:

Myopel sitesinde servis aksiyonu uyarısı vardı ama içeriğini göremiyordum. Bugün servise gittim. Baktılar güncelleme gelmiş ama servise gelmemiş :D Yüklenemeden geri döndüm. Hiç değilse Myopel için onay aldım, artık uyarıların içeriğini görebiliyorum.

zor bence daha ne olduğunu bilmedikleri üürünleri yapmaya calsıyorlar ekran güncellemesi war dedim yo sadece motor güncellemesi war dediler wla böle böle dedim pc ye baktı ewet gelmis dediler sonra aracı yaptılar sıkı bi takip ve eğitimle düzelir bu servisler ama zor oda gibi

• quote:

quote:

quote:

zor bence daha ne olduğunu bilmedikleri üürünleri yapmaya calsıyorlar ekran güncellemesi war dedim yo sadece motor güncellemesi war dediler wla böle böle dedim pc ye baktı ewet gelmis dediler sonra aracı yaptılar sıkı bi takip ve eğitimle düzelir bu servisler ama zor oda gibi

Bugün ben de servisi arayıp güncellemeyi sordum, ben sorunca araştırıp öğrendiler ama gerekli DVD ellerinde olmadığından yükleme yapılamadı.

Aralık sonunda Edremit bayisi kapanıyor, bakalım aracı servis için nerelere götürmem gerekecek...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bugün ben de servisi arayıp güncellemeyi sordum, ben sorunca araştırıp öğrendiler ama gerekli DVD ellerinde olmadığından yükleme yapılamadı.

Aralık sonunda Edremit bayisi kapanıyor, bakalım aracı servis için nerelere götürmem gerekecek...

ala ala onasıl biseymis benim güncellememleri adamın haberi bile yoktu ekran güncelelmesinden bunların sitesine girdi ewet varmıs dedi makinayı baladı ve yükledi size sölenen söz garibime gitti wallahi

servisin kapanmasıda sizin sanssızlınız gecmis olsun insallah en uzaktaki servislere ulasmanız sorunlu olmaz umarım

saygılar

• quote:

ala ala onasıl biseymis benim güncellememleri adamın haberi bile yoktu ekran güncelelmesinden bunların sitesine girdi ewet varmıs dedi makinayı baladı ve yükledi size sölenen söz garibime gitti wallahi

servisin kapanmasıda sizin sanssızlınız gecmis olsun insallah en uzaktaki servislere ulasmanız sorunlu olmaz umarım

saygılar

Sağol kardeşim..
  • Beyler bugün opelden aradılar güncelleme için,intellink güncellemesi heralde,yarın gidecem inşallah
  • güncellemeyi yaptırdım bi sıkıntı yok şu an,benzin bitince uyarı sesi çok hoş olmuş,eskisi adamın kulağını tırmalıyodu,diğer uyarı seslerini bilemiycem,onlarda değişmiştir heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yayamaj -- 21 Kasım 2014; 15:55:25 >
  • Bugün çağırıldım, gittim, kendi bilgisayarlarındaki bir hata yüzünden yaptıramadan döndüm. Hata güncellemesi olduğunu söylediler ve gelen bir kaç şikayeti sıraladılar. Hiçbiri bende yok o yüzden acele etmeyeceğim. Ne zaman aklıma eserse yaptırırım artık.
  • MaSaFeL M kullanıcısına yanıt
    bende arada intellink sıkıntı yapıyodu,direksiyondan bazen kontrol edemiyodum,park edip bekleyince çalışıyodu,bide ekrandan lıkırdılar geliyodu,şu an yok bişi
  • yayamaj Y kullanıcısına yanıt
    şu an 3 adet güncelleme var. birisi buji sistemiyle ilgili o yapıldı. diğeri intellink... esas bomba ana ekranda cosmo modellerinde onun için dvd istendi... ara yuzunde özellikle spor modunda degişiklikler var bakalım nasıl olacak foto paylaşırım gelince....
  • Bugün gene çağırdılar, "Bilgisayar sistemindeki hatayı düzelttik, sorunsuz yüklüyoruz artık." dediler, ben de gittim güncellemeyi yaptırdım. Önceden dediğim gibi hata düzeltmeleri içeriyor, yenilik gelmiyor.

Teknik bilgi olarak da şunu söyleyeyim, eski yazılım 32 MB iken yeni yazılım 45 MB civarındaymış. Artık bu kadar neyi değiştirdiler neyi yeniden yazdılar bilmiyorum
  • Beni niçün kimse çağırmıyor yav :)
  • quote:

Beni niçün kimse çağırmıyor yav :)

Cevabını öğredim: Çünkü Edremit bayi kapanacağı için servise güncelleme programı yollamayı gereksiz görmüşler!
  • quote:

quote:

Beni niçün kimse çağırmıyor yav :)

Cevabını öğredim: Çünkü Edremit bayi kapanacağı için servise güncelleme programı yollamayı gereksiz görmüşler!

İnsanların "iyi dileklerini" almaktan ne kadar da mutlu oluyorlarmış meğer
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.