Şimdi Ara

Yeni Opel Corsa için tavsiye lutfen?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Atiker grande elektronik yağlamalı sistem bunun için en iyisi dediler?Ben iyi bir şey yapalım istedim siz ne dersiniz yaptıran var mı bu sistem i? 1 yil motor sigortasi 5 bin liraya kadar karşılıyor 2000tl toplam fiyat

aracım 2015 opel corsa 1.4 90 beygir otomatik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1.2 85 bg A12XER motor kodlu olsa anlarim da 1.4 90 bg de buyuk ihtimalle sibop sorunu yasamazsiniz. o sebeple pahali kit ve yaglamali sistem tercih etmeyebilirsiniz. motor koduyla birlikte biraz arastirma yapmanizi oneririm..

• quote:

Orijinalden alıntı: tepetör

1.2 85 bg A12XER motor kodlu olsa anlarim da 1.4 90 bg de buyuk ihtimalle sibop sorunu yasamazsiniz. o sebeple pahali kit ve yaglamali sistem tercih etmeyebilirsiniz. motor koduyla birlikte biraz arastirma yapmanizi oneririm..

işin doğrusu hicbir fikrim yok,bu,alanda ama iyi bir şey olacaksa yani değer diyorsanız yaptırmayı dusunuyorum

• bilal47 B kullanıcısına yanıt
    ben de bu konuda profosyonel degilim. amatör olarak aracinizin pahali bir kite ihtiyaci olmadigini dusunuyorum. Lpg nin bence iyisi olmaz aracin bir kere orjinalligi bozuluyor. Benim arac lpg takilirken az kaldi liftten dusuyordu ama iste tasarruf amacli kafasina yatan taktiriyor kullaniyor kimi memnun kimi pisman. .

• iyi bir usta bulun,kaliteli işçilik kitin markasından daha önemli
  • iyi günler
    aracınızın oem lpg markası olan landirenzo ile dönüşüm yaptırabilirsiniz yağlama sistemli ve motor garantili olarak lpg dönüşümü yapılmaktadır %50 civarında yakıt tasarrufu sağlayabilir çekiş performans kaybı yaşamazsınız iyi bir işçilik ile uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.