Şimdi Ara

YENİ OPEL CORSA 2015 - ANA KONU (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.168
Cevap
37
Favori
200.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Koltuğa montajlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarlabasi kullanıcısına yanıt
    Garanti durumu ne oldu hocam

• 1.4 benzin otomatik aracımız 100 tl ile 200 km yol gitti. trafiğe girdik ve benzin 5.40 dan alınmıştı. ama çok para ya. bakımdan sonra bakalım ne olucak.
  • Ben en son 100 liralik benzini 5.25den almistim ve aracim 100 lirayla 270 kilometre gitti. Bilmiyorum belki daha giderdi ama fill fuel yazisini gorunce benzin aliyorum. Araci istanbulda kosuyolu tasdelen arasinda kullaniyorum haftaici.

• hiboyksl H kullanıcısına yanıt
    garanti ile alakasını anlayamadım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: gosünüs

Ben en son 100 liralik benzini 5.25den almistim ve aracim 100 lirayla 270 kilometre gitti. Bilmiyorum belki daha giderdi ama fill fuel yazisini gorunce benzin aliyorum. Araci istanbulda kosuyolu tasdelen arasinda kullaniyorum haftaici.

100 liraya 270 km gidebilsem arabayı gece alır koynumda yatırırım. 100 liraya maksimum 170-180 km gidebiliyorum.Dur kalk olmadan hemde.
  • Arac 8binde. Bir yil bakimini yaptirdim ocak ayinda bakimdan sonra biraz dustu tuketim. Bu arada esentia aracim yol bilgisayarini opel odakta bakimi yaptirirken 100 lira karsiliginda acirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gosünüs -- 23 Mart 2017; 12:21:38 >
  • gosünüs kullanıcısına yanıt
    Simdi servisten ciktim servisin yol bilgisayarindan haberi yok ekrani degiscek diyor

Benzinli icin zarzor 630 liraya anlastik normalde 750 lira imismis. Amaca dizelin bakimi ne kadar? Garanti bitsin birdaha servisin onunden gecmem. Dizel fluenci disarda 250 liraya yaptiran tanidigim var biz benzinli icin 700 lira veriyoruz

• Arkadaslar corsa 2016 aracımin arka koltuğunda ıslak bez unutunca sonrasinda leke ollustu bunu nasıl temizleyebilirim sonax köpük ise yararmi

• abuzet A kullanıcısına yanıt
    Hocam bende geçen ay yaptırdım 660 tl ye incitiyor şubat ayında sormuştum 600 demişlerdi 100 lita zam gelmiş ilk bakımı serviste yaptıralım diye yapıyorlar dışarda yaptirrsan değiştirdiği parçalar garantiden çıkar polen filtresi felan eğer sıkıntı yok dersen dışarda yaptır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar

Aranizda karter koruma yaptiran var mi acaba alti bir kac kez vurduktan sonra yaptirmayi dusunmeye basladim. Internette satiliyor 80-120 tl arasi. Alip taktirmak mi yoksa serviste mi taktirmak mantikli olur ?

Hocam merhaba ben serviste aracı alırken ücretsiz taktırdım altını bir kere vurdum o sırada işe yaradığını düşünüyorum

• Benim alirken hic aklima gelmemisti acikcasi. Alti vurduktan sonra aklima geldi.

http://urun.n11.com/oem-yedek-parca/opel-corsa-e-metal-karter-muhafazasi-P141382621

Soyle linkteki gibi birsey buldum aslinda fiyat olarak iyi ama nasil taktirabilirim fiyata deger mi bilmiyorum. Sizin taktirdiginiz buna benzer mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gosünüs -- 12 Nisan 2017; 13:8:11 >
    Takılmadan önceki halini görmemekle birlikte aracın altına baktığımda buna benzer birşey görünüyor. Açıkçası ülkemiz şartlarında mecbur taktırmak

• Tesekkurler muhtemelen urunu alip montaj yaptiricam.

• dtx D kullanıcısına yanıt
    Sonax köpük bir işe yaramıyor daha beter yaptı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 model 1.4 Enjoy paket AT Benzinli COrsa`ya 13.000km deyken BRC marka Seq32 LPG kiti taktırdım.
    Uzun yolda bir depo LPG ile 430 KM yaptım ( yaklasık 83TL doluyor depo)
    Sehir icinde bir depo LPG ile yaklasık 310km yapıyorum.

Merak eden olur diye buraya da bilgi düşeyim.

sehir ici 0.26 TL
    sehir dısı 0.19 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wasowsky -- 23 Nisan 2017; 21:35:40 >
    Evet Ben de yaptırdım, Bizimkilerin önü yere çok yakın. Hız kesicilerden geçerken tabi yine sürtüyordu.
    Ben de ön lastikleri büyüttüm 195 65 15 yaptım. Araba daha seksi oldu önü hafif kalkınca:))
    Yakıt ve performansa pek etkisini göremedim ama amacım zaten ön kısmın sürtmesini engellemekti.
    Tavsiye ederim. Ayrıca lastik büyütmeye gitmeden önce ön lastik havalarınızı 270 kpa (38 psi) yapıp öyle bir deneyin belki gerek kalmaz.
  • as8366 A kullanıcısına yanıt
    Ben de bir sonraki bakımda linkteki dexos2 onaylı motul yağını kullanmayı düşünüyorum. Orjinal GM dexos2 yağlar 65-70 liraya bulunabiliyor ancak motul kalitesi tartışılmaz.

http://www.hepsiburada.com/motul-8100-x-clean-fe-5w30-4-litre-p-OTYAGCRSI592

edit: servisin koymuş olduğu gm 5-30 yağ ile tam hararetine ulaşmış motorda subap şıkırtısı sesini çok rahat duyabiliyorum.

belki bir çılgınlık yapıp 5-40 motul da kullanabilirim. zira araca lpg taktırdığımdan daha hararetli çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayi terbiyecisi -- 26 Nisan 2017; 10:35:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gosünüs

Merhaba arkadaslar

Aranizda karter koruma yaptiran var mi acaba alti bir kac kez vurduktan sonra yaptirmayi dusunmeye basladim. Internette satiliyor 80-120 tl arasi. Alip taktirmak mi yoksa serviste mi taktirmak mantikli olur ?

ben aracı aldıktan kısa süre sonra internetten alıp sanayide taktırmıştım. 2 sene kadar oldu fiyatını hatırlamıyorum. servise sorduğumu ve internete nazaran çok yüksek fiyat istemişlerdi.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.