Şimdi Ara

YENİ OPEL CORSA 2015 - ANA KONU (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.168
Cevap
37
Favori
200.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bursa da güvenebileceğiniz bir opel özel servis buldunuz mu... Bende bakıma yetkili servise götürmek istemiyorum...
    Ufak tefek şeyler yaptırmak gerekiyor kafası kesik tavuklar gibi kime gitsem bilemiyorum...

(megan arabamda en çok özlediğim şey ustası)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: True_Sun

Hocam bursa da güvenebileceğiniz bir opel özel servis buldunuz mu... Bende bakıma yetkili servise götürmek istemiyorum...
    Ufak tefek şeyler yaptırmak gerekiyor kafası kesik tavuklar gibi kime gitsem bilemiyorum...

(megan arabamda en çok özlediğim şey ustası)
    Bursa’da önerilecek bir özel servis varsa kafa koparmayan bende isterim bilmek arkadaşlar küçük sanayi tarafında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Corsa 1.4 Otomatik araç şanzımanından ötürü biraz fazla yakıyor
    0-100 testi yaptım fabrika verisi 13.9 olmasına rağmen 12 saniyede hızlandı :https://www.youtube.com/watch?v=LoTJrXmbLeM
    şanzımanı güzel motoru biraz güçsüz ama yeterli bence aracın tek kötü yanı arka cam otomatik değil
    şuanda baktım fiyatı segmentindekilerine otomatiklere göre ucuz otomatik benzinli seçeneği
    şehir içi tüketim 8-9 lt
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

Merhabalar 2017 model 1.4 benzin otomatik corsa aracım özellikle yokuş aşağı inerken titreme yapıyor. Eskiden çok nadirdi bu aralar çok yapmaya başladı. Araba tır tır titriyor sanki manuel arabada stop edecekmiş gibi davranıyor. Var mı tecrübe eden böyle sorun? Arabada herhangi bri arıza ışığı da yanmıyor.
    Motorda sorun olmadığına eminseniz şanzıman takozuna baktırın.
  • Arkadaşlar 2015 1.4 benzin otomatik almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz ? Benzin konusu düşündürüyor beni biraz

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Şehir içi 6.5 7 lt şehirler arası 5/ 5.5 lt hocam çok yol yapmıyorsanız benim gibi benzinde kullanırsınız aksi durumda lpg 10000 km üzeri olup olmadığına göre karar verebilirsiniz

• deepdarkdirty D kullanıcısına yanıt
    Şehiriçi nasıl 6,5-7? 8,4 lt yakıyordu lpgye geçmeden önce benim araç. Şehiriçinden kastınız ne? Kaç kmlik yol ve lokasyon?

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Tüplü al temizinden bulursan

• Hocam ben aracı çok fazla şehir trafiğinde kullanmıyorum yani dur kalk çok fazla yapacağım trafiğe girmiyorum yer Bursa bu arada şuan aracım 41500 de 13000 de aldığımda 9.9 idi ortalaması aradaki farkında yıllık 7000 ise bunun 5000 km’si şehir içidir ayrıca corsa sert kullanıma hiç gelmiyor çok basarsanız yakar sizin verdiğiniz değeri ben 4 yılda hiç görmedim uzun yolda da hız sabitleme çok işe yarıyor şehir içinde de kullanabildiğini ölçüde sabitleme yapıyorum sonuç bu

• Arkadaşlar Opel corsa 1.4 2015 model aracımla BURSA/Ayvalık arası yolum oldu hesaplamayı paylaşmak istedim 100/120 arasında geçti yolculuğum ancak 120 civarında tüketim daha fazla oldu benim önerim 100/110 gayet uygun şehirler arasında

YENİ OPEL CORSA 2015 - ANA KONU

YENİ OPEL CORSA 2015 - ANA KONU

• Arkadaşlar 2016 essentia alacağım nasip olursa. Yol bilgisayarını Ankara da kime açtırabilirim. Bir de corsa E de gizli menü var mı? Hız sabitleme be kadara takılıyor acaba

• eczaci20 E kullanıcısına yanıt
    Hız sabitleme benim de merak ettiğim bir konu.

Çözüm bulursanız ve haber verirseniz sevinirim...

• Arkadaşlar yılda 52bin km yapıyorum A3 yetişemiyor.Diğer araç Corsa 1.4 Enjoy sizce LPG taktırsam mı? Subap sorunu veya başka bir sorun yaşanır mı? Zorunda kalmasam taktırmayacaktım ama ya yeni araç almam gerekiyor ya da LPG taktırmam gerekiyor.

• 2015 ve üzeri 1-2 parça boyalı otomatik corsa arıyorum.km ne kadar az o kadar tercih sebebi
  • eczaci20 E kullanıcısına yanıt
    2015 Enjoy otomatik 52binde
    Boya yok. Ön tampon değişmiş 1250₺ tramer.

• myOpel den kontrol ettiğimde bu uyarıyı aldım myopeli olanlar bi kontrol etsin sadece bende mi var acaba

"Aracınıza uygulanması gereken Teknik Aksiyon bulunmaktadır"
  • bu arabanın yolcu güneşliğinde ayna yok. ve aynalı güneşlik de bulamıyorum E için.

arabam değerleniyor diye sevinenler gitsin yüzünü yıkasın. güneşliğinde ayna bile olmayan bir araba bile değerleniyorsa bu hep birlikte fakirleştiğimizi gösteriyor
  • 2006 corsa dizel aracimi satmis bulunuyorum.Color paket cam tavanli dizel arac satmayi düşünen olursa almayi düşünüyorum.

• 75000 bakımı 499 tl ye surtaş ta yapıldı. Halen orijinali kullanılmakta olan ön fren balataları ve ön lastiklerin yakında değişmesi gerekecek başka problemi yok. 0 km corsa satışta kalmamış yeni kasa bekleniyor.
  • Aracım 2017 model. Yıllık bakım için Bursa Neskar 799 Tl dedi. Sitesinde 499 TL yazıyor 3 yaşındaki araçlar için fakat 2017 modeller 3 yaşında olmuyormuş. 799 TL ödemek istemiyorum.

Bursa'da servis önerecek var mıdır? Bosch'un servisleri var önerir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.