Şimdi Ara

YENİ OPEL CORSA 2015 - ANA KONU (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.168
Cevap
37
Favori
201.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim 2015 essentia.O yüzden çıkmıyor sanırsam
  • Evet essentia larda yol bilgisayarı yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar

Aciliyetimiz oldugu icin hizlica 2017 sifir otomatik bayilerde iyi fiyat veren var mi

Son zamanlarda teklif alan var mo

• Aracim 2017 otomatik corsa enjoy. Vites geçişleri 1-2-3-4 vs de gayet sarsıntısız iken 4-3-2-1 de yavaşlarken hafif de olsa araçta bir yığılma oluyor. Sanki daha önce yoktu bu. Nedendir benzerini yaşayan var mıdır?

Araç benzinli lpg taktırmadım. 6000 küsür km de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HicRhodus -- 22 Şubat 2018; 23:20:33 >
  • forumdaki arkadaslara iyi bir haftasonu dilerim

• taqua T kullanıcısına yanıt
    Corsa E için en iyi önereceğiniz navigasyon ekranı hangisidir..
  • Arkadaşlar 2016 model 3.000 km'de Corsa enjoy 1.2 Benzinli manuel aracım satılıktır isteyen olursa linkini atarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hafta sonu ani bir kararla atiker grand lpg kiti taktırdım.

1600 TL.... performans aynı ancak 130 dan 140 a zor çıktım. benzinde daha kolay çıkılıyor sanki. ses vs. hiçbir sorun yok. çok çabuk lpg ye geçiyor. çalıştırdktan sonra esp uyarı lambası yandı. kontağı açıp kapayınca düzeldi. 2 gün üst üste oldu bu. hafta sonu kontrole gidecek. şimdilik memnunum.... yakıt tüketimini sonra paylaşırım.

• Benim araç 23000 i devirdi, keşke ilk aldığımda lpg taktirsaydim. Simdiye kara geçmiştim.

• usta grand takdır kafan ağrımaz dedi.... bekleme bence benim de 31000 km. de

• quote:

Orijinalden alıntı: taqua

Corsa E için en iyi önereceğiniz navigasyon ekranı hangisidir..

2015 Corsa E enjoy için piyano black necvox android 5.1.1 iyi midir kullananlar memnun mu? fiyat ne kadardır? Haftasonu taktırmayı düşünüyorum. Çıkan radyo bir işe yarar mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • taqua T kullanıcısına yanıt
    https://www.necvox.com.tr/single-product.aspx?post=3571
    LİNKTEKİ 1014 modeli android necvox a karar verdim kullanan var mı?

• Merhabalar herkese,
    Corsa'nın 1.4 benzinli motor ve tork konvertörlü otomatik vitesli modelinde şanzımanın günlük kullanımda işimize yarayabilecek ne gibi özellikleri var bahsetmeye çalıştığım videomu paylaşmak istiyorum:

https://youtu.be/GlZEiawSp14

• esp uyarısı bilgisayar ayarı ile düzeldi. şu an en ufak sorun yok. 2 kere yakıtı ölçtüm karma 0.25 kuruş tüketiyor. benzin ise hala aynı düzeyde 100 200 metrede lpg ye geçiyor. birkaç saat sonra çalıştırdktan sonra lpg ye hareket ederken geçiyor sanırım sıcaklık düşmediği den.. İzmir burası. keşke daha önce taktırsaymışım.

• Vitesli dizel de 25 krş yakıyor karma kullanımda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vitesli arabalardan hoşlanmıyorum dostum. keşke zamanında biraz daha kasıp dizel otomatik alsaydım neyse....

• Merhaba arkadaşlar,

Ben de lpg taktırmayı düşünüyorum da bu sebeple bilginize ihtiyacım var. Uzun süredir lpgli kullanan (60-80binden fazla) var mı acaba? Bir de lpg sebebiyle supap vb. sorun yaşayan var mı acaba e kasada? Teşekkürler

• 2015 model 1.0 turbo 115 beygir enjoy model aracı 35000 km de 10 gün önce satın aldım. Daha önce ki aracım 2015 1.2 tsi Polo aracıma göre performansı ve yakıt ekonomisi tartışmasız daha iyi.

Aldıktan sonra 500 km yol yaptım 400 şehir dışı 100 şehir içi ekonomi yapmak için kasmasan şuanda ortalamam 5,1 gösteriyor. Aracın sıfırı neden satılmaz anlamak mümkün değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler gerçekten sıfır corsa alanlar var mı hala ? bir bakayım dedimde 102.000 lira en full ü ? gözlerime inanamadım.
  • arkadaşlar hala sıfır opel corsa alan var mı ? fiyatlara baktımda sıfırları 102.000 lira olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.