Şimdi Ara

Yeni Opel Corsa 2011 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
39.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.4 otomatik njoy 2009 model 20bin üstü km olan corsa'lara 28bin alım satım sigorta kasko ile birlikte 30bin ulaşıyor.

ben geçtiğimiz hafta 34,500 kasko sigorta herşey dahil aldım. hemde şirkete belki şahıslar daha uyguna getirebilir. sigorta kasko şirketlere daha pahalıdır.

corsa'nın 2. el pazarı çok yüksek, özellikle şu günlerde sıfır almak daha mantıklı.

ruhsatda kahverengi diye geçiyor, zengin bir duruşu var, bayanlar için fildişi beyazı dedikleri muhteşem.

Yeni Opel Corsa 2011

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfredo -- 6 Mart 2011; 11:24:57 >
  • Hayırlı olsun.
  • teşekkür ederim, alacak arkadaşlara hayırlı olsun.
  • Arkadaşlar Yeni Corsa 5 Kapı 1.3 CDTi Dizel - 75 HP Enjoy donanimli araç için güncel satış fiyatı alan var mı? Birde ilave görüş paketi alalım diyoruz ama sizce gerek var mıdır? Fikir veren herkese teşekkürler.
  • Gerek olup olmaması kişisel bir tercih.
    Fakat stoklara gelen araçlar içinde Görüş Paketli araç bulamazsınız.
    Özel sipariş açtırmanız gerekir, araç 8-10 haftada gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

1.4 otomatik njoy 2009 model 20bin üstü km olan corsa'lara 28bin alım satım sigorta kasko ile birlikte 30bin ulaşıyor.

ben geçtiğimiz hafta 34,500 kasko sigorta herşey dahil aldım. hemde şirkete belki şahıslar daha uyguna getirebilir. sigorta kasko şirketlere daha pahalıdır.

corsa'nın 2. el pazarı çok yüksek, özellikle şu günlerde sıfır almak daha mantıklı.

ruhsatda kahverengi diye geçiyor, zengin bir duruşu var, bayanlar için fildişi beyazı dedikleri muhteşem.

Yeni Opel Corsa 2011

Hayırlı olsun. Gelince izlenimlerinizi yazarsanız sevinirim :)
  • Orijinalden alıntı: askala

Arkadaşlar Yeni Corsa 5 Kapı 1.3 CDTi Dizel - 75 HP Enjoy donanimli araç için güncel satış fiyatı alan var mı? Birde ilave görüş paketi alalım diyoruz ama sizce gerek var mıdır? Fikir veren herkese teşekkürler.
    [/quot

C

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FX1 -- 15 Mart 2011; 21:47:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: askala

Arkadaşlar Yeni Corsa 5 Kapı 1.3 CDTi Dizel - 75 HP Enjoy donanimli araç için güncel satış fiyatı alan var mı? Birde ilave görüş paketi alalım diyoruz ama sizce gerek var mıdır? Fikir veren herkese teşekkürler.

Cumartesi günü aracı inceledim makyajlanmış kasa çok güzel olmuş hanım tutturdu bundan istiyorum diye.. galeriden zor çıkardım :) son olarak bana 34.500 lira fiyat verdiler...Ama alacak olsam 1,3 CDTİ eco flex 95 hp Start&stop modelini alırdım fiyat fark ediyor ama araçda yeni teknoloji kullanmışlar yeni bir motor... makyajlanmış kasa kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyoruz...
  • Şuradan birkaç farklı fotoğrafına bakılabilir.http://www.topspeed.com/cars/opel/2012-opel-corsa-ar100656/picture384049.html
  • Bu arabadaki tatlılık şekerlik güzellik başka hiç bir arabada yok sadece makyajlı kasa için demiyorum.Bizde 2011 makyajsız kasa var beyaz mahalledeki bmw mercedeslere değişmem!

Ama tip olarak
  • Bugün gidip baktım arabada en büyük yenilik büyük farlar ve 6.vites olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbe16

Bugün gidip baktım arabada en büyük yenilik büyük farlar ve 6.vites olmuş

muhtamelen color edition 95 hp dizeldi baktığın
    daha önce de tahmin ettiğim gibi enjoylar 95 hp start stop color editionlar 95 hp 6 ileri manuel kutuyla gelmekte sanıyorum
  • Corsa'nın makyajlanmasını duyuran tüm sitelerde geçen gündüz farı olayının detaylarını çok merak ediyordum. Yetkili satıcılar dahil kimseden bu konu hakkında bilgi alamadım. Nihayet bugün aracımı teslim aldığımda kendim görmüş oldum.

Öncelikle Audi'ler gibi ledli değil, ampullü bir gündüz farı var yeni Corsa'da. Motoru çalıştırdığınız an güçlü bir şekilde devreye giriyor. Farları park konumuna getirdiğinizde ise gücü azalarak standart park lambaları şiddetinde yanıyor. Kısa huzmeye alındığında ise aynı şekilde yanmaya devam ediyor. Meraklılarına duyrulur.
  • bende bu hafta 32300'e 1.3 cdti 75 hp essentia paketli corsa aldim. haftaya hazir olucak gibi araba. merakla bekliyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: airlach
    bende bu hafta 32300'e 1.3 cdti 75 hp essentia paketli corsa aldim. haftaya hazir olucak gibi araba. merakla bekliyorum....

Hayirli olsun. Aramiza hosgeldin;)
  • quote:

bende bu hafta 32300'e 1.3 cdti 75 hp essentia paketli corsa aldim. haftaya hazir olucak gibi araba. merakla bekliyorum....

Öncelikle hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı kısmet etsin. Yazdığınız fiyat epey uygun geldi, nereden, hangi bayiden aldınız acaba? Enjoy donanım için de sormuş muydunuz?
  • quote:

Hayırlı olsun airlach, kazasız, belasız inşallah. Bu arada fiyat bana da uygun geldi. Gerçi benim için iş işten geçmiş oldu ama yine de aklımızda bulunsun.
  • valla sagolun arkadaslar, ilk goz agrim olacak insallah araba. Ben tanidik vasitasi ile istanbul gedizlerden aldim. ama maltepedeki erpastan da ayni fiyat almistim, yalniz orda istedigim renkte beklemesi olacak diye gedizlerden aldim. 32300 den asagi indiremedim. zam gelecekmis diyolar bu arada....
  • Tekrar hayırlı olsun. Ben en düşük fiyat olarak Çiftkurtlardan 32.500 almıştım, onda da araç yoktu. Gedizler ve Erpaş ile konuşmadım ama onun dışında 32.800 ile 33.200 arasındaydı fiyatlar. Nisan Ayı'nda zamlanacak demişlerdi.
  • arkadaşlar 2011 Opel corsa color edition 1.4 100 HP aldım.Bu aracın hararet gösgergesi nerede..sorun olduğunda ekranda ışık mı yanıyor..İlginize şimdiden teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.