Şimdi Ara

Yeni Opel Corsa::2007 ilk çeyrek satışlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
0
Favori
59.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HER FRANSIZ BAŞLIĞINDA FRANSIZDAN UZAK DURMAK LAZIM DİYEN ARKADAŞIN BİR BENZERİDE BURAYA GELMİŞ.
    OPELDEN UZAK DURMAK LAZIM
    FRANSIZDAN UZAK DURMAK LAZIM
    KORELİDEN UZAK DURMAK LAZIM
    MERCEDESTEN UZAK DURMAK LAZIM
    BMWDEN UZAK DURMAK LAZIM
    VW DEN UZAK DURMAK LAZIM
    FIATTAN UZAK DURMAK LAZIM...... LAZIM DA LAZIM
    YA BEN BU ZIRVALARI OKUMAKTAN SIKILDIM, NEDEN UZAK DURALIM KARDEŞİM, BİLGİLERİNİ, KÖTÜ TECRÜBELERİNİ PAYLAŞ BİZİMLE ÖĞRENELİM.
    XDEN UZAK DURMAK ÇÜNKÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ........
    YA SAÇMALAMAYIN YADA SEBEPLERİNİ YAZIN,
    EVET ŞİMDİ LÜTFEN BİZE OPELDEN NEDEN UZAK DURMAMIZ GEREKTİĞİNİ AÇIKLARMISINIZ, HANGİ MODEL OPELİNİZLE ÇÖZÜMLENEMEYEN DERTLER YAŞADINIZ.
    OPEL KULLANMIYORUM, ZAMANINDA KULLANDIM, AİLEMDE KULLANAN VAR HİÇBİRİSİ BİZİ CİDDİ ANLAMDA ÜZMEDİ. BENİ BUGÜNE KADAR ÜZEN TEK MARKA TOFAŞ OLDU, AMA BEN YİNEDEN ÇIKIP HİÇBİR YERDE TOFAŞ ALINMAZ DİYE HİÇBİR SEBEBE DAYANMAYAN BİR CÜMLE KURMUYORUM.

quote:

Orjinalden alıntı: t_i_t

opelden uzak durmak lazım

• İç mekanda plastik malzemenin fazla kullanılması konusunda şahsi fikrimi yazdım. Sanırım dalga geçmek için bir şeyler arıyorsun. Ama bunu benimle yapmanı tavsiye etmem...

quote:

Orjinalden alıntı: Mesudum

quote:

Orjinalden alıntı: zanetti35
    Bu kadar çok plastik kullanıldımı benim hoşuma gitmiyor...

Ahşap kulanılabilir mesela. Fiyata olumsuz etki eder ama, zaten ne fiyatlar tahmin ediliyor, yedirilir bir şekilde.
    Metal kullanılırsa, arabanın çarpışma anında sağlamlığına etki eder, son bir engel olur önden yandan gelecek parçacıklara karşı.
    Cam olabilir mesela, renkli cam. Şeffaf da olabilir, buzlu da. Ne faydası olur bilmem, orijinal olur, hava olur.
    Kağıt olmaz.
    Toprak malzeme kullanılır. Sonuçta fazla esneyecek aksam değil kabinin içi. Sıcaklığı da soğuğu da absorbe eder. Orijinal olur.
    Taş malzeme olabilir, mesela mermer. Sağlam olur, Afyon tercih edilir.

Başka malzeme gelmiyor şimdilik. Göremediğim avantaj ve dezavantajları ekleyiverin. Otomotivciler ilham alsın bari.

.oO°Oo.

• çok güzel araba olmuş siyah renkli olan çok hoş duruyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: nda

HER FRANSIZ BAŞLIĞINDA FRANSIZDAN UZAK DURMAK LAZIM DİYEN ARKADAŞIN BİR BENZERİDE BURAYA GELMİŞ.
    BMWDEN UZAK DURMAK LAZIM
    VW DEN UZAK DURMAK LAZIM
    YA BEN BU ZIRVALARI OKUMAKTAN SIKILDIM, NEDEN UZAK DURALIM KARDEŞİM, BİLGİLERİNİ, KÖTÜ TECRÜBELERİNİ PAYLAŞ BİZİMLE ÖĞRENELİM.
    EVET ŞİMDİ LÜTFEN BİZE OPELDEN NEDEN UZAK DURMAMIZ GEREKTİĞİNİ AÇIKLARMISINIZ, HANGİ MODEL OPELİNİZLE ÇÖZÜMLENEMEYEN DERTLER YAŞADINIZ.
    OPEL KULLANMIYORUM, ZAMANINDA KULLANDIM, AİLEMDE KULLANAN VAR HİÇBİRİSİ BİZİ CİDDİ ANLAMDA ÜZMEDİ. BENİ BUGÜNE KADAR ÜZEN TEK MARKA TOFAŞ OLDU, AMA BEN YİNEDEN ÇIKIP HİÇBİR YERDE TOFAŞ ALINMAZ DİYE HİÇBİR SEBEBE DAYANMAYAN BİR CÜMLE KURMUYORUM.

quote:

Belki opelzededir,bu yüzden almayın diyor olabilir.

www.opelzede.com

• Cimbomlulara selam olsun Onlar çok beğenecektir...

Sari lacivedrti yoksa ben bu haliyle almam
  • opelzede isede yaşadığı problemleri yazsın, şundan uzak dur bundan uzak dur, sence mantıklı bir mesaj mı.
    şimdi? sadece opel için demiyorum, adam yazıyor grande puntodan uzak dur, fransızdan uzak dur, neden uzak duracağım, bana bunu açıklasın. opelzede ise yazsın yaşadıklarını bizde ople alacak olursak ilerde ona göre daha temkinli yaklaşalım.
    Yazdığımda yanlış birşey varmı?

quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

quote:

HER FRANSIZ BAŞLIĞINDA FRANSIZDAN UZAK DURMAK LAZIM DİYEN ARKADAŞIN BİR BENZERİDE BURAYA GELMİŞ.
    BMWDEN UZAK DURMAK LAZIM
    VW DEN UZAK DURMAK LAZIM

quote:

www.opelzede.com

• quote:

opelzede isede yaşadığı problemleri yazsın, şundan uzak dur bundan uzak dur, sence mantıklı bir mesaj mı.
    şimdi? sadece opel için demiyorum, adam yazıyor grande puntodan uzak dur, fransızdan uzak dur, neden uzak duracağım, bana bunu açıklasın. opelzede ise yazsın yaşadıklarını bizde ople alacak olursak ilerde ona göre daha temkinli yaklaşalım.

quote:

quote:

BMWDEN UZAK DURMAK LAZIM
    VW DEN UZAK DURMAK LAZIM

quote:

www.opelzede.com

yanlış birşey söylüyorsun demedim zaten .bir tahmin yürüttüm.

vw den uzak dur,opelden uzak dur,fransızdan uzak dur diyenlere hemen tepki gösterme

beke anlatsınlar.bir bildikleri olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sephiroth -- 4 Ağustos 2006; 14:55:12 >

• Sınıfının en yakışıklısının motor seçenekleri:

1.2 80 ps
    1.4 90 ps
    1.3 cdti 75 ps
    1.3 cdti 90 ps
    1.7 cdti 125 ps 280 tork (yeni )

Yeni Opel Corsa::2007 ilk çeyrek satışlar
  • gorele

yanlış anlama ama daha arabayı görmeden nasıl en yakışıklı araç ilan ettin merak ettim.

ayrıca dizayn görecelidir.

bana göre iç tasarım ve 5k tiplerin arkası çok çirkin

buarada 1.7 dizeli hiç bekleme
  • Ne diyim işallah eski corsa gibi olmaz. İllallah gelmişti be direksiyon kutusundan sonuçta o kutuyu bulup parçalamama ramak kalmıştıki allahtan gitti hayırlısıyla .. Saygılar
  • quote:

quote:

opelzede isede yaşadığı problemleri yazsın, şundan uzak dur bundan uzak dur, sence mantıklı bir mesaj mı.

quote:

quote:

BMWDEN UZAK DURMAK LAZIM
    VW DEN UZAK DURMAK LAZIM

quote:

www.opelzede.com

yanlış birşey söylüyorsun demedim zaten .bir tahmin yürüttüm.

vw den uzak dur,opelden uzak dur,fransızdan uzak dur diyenlere hemen tepki gösterme

beke anlatsınlar.bir bildikleri olabilir.

o ifadenin patent sahibi ben olmasamda benim o ifadeyi başka şekilde kullanan arkadaştan farklı olarak geçerli sebebim var.
    1993 1.8 vectra GL eski sahibi olarak bunu söylüyorum.
    kütük arabadan çekmediğimiz kalmadı.sonunda triger kayışı kopardı(servisten çıkalı 1 ay bile olmadı)
    arabanın garantisi bitmişti serviste zaten kullanıcı hatası dedi nasıl oluyorsa artık.
    Bir daha Opel'e tövbe dedik.
    Sonradan düşündümde iyiki kayışı kopardı yoksa eziyetlerimiz devam edecekti.

• quote:

İç mekanda plastik malzemenin fazla kullanılması konusunda şahsi fikrimi yazdım. Sanırım dalga geçmek için bir şeyler arıyorsun. Ama bunu benimle yapmanı tavsiye etmem...
    quote:

Orjinalden alıntı: Mesudum
    quote:

Bu kadar çok plastik kullanıldımı benim hoşuma gitmiyor...

Ahşap kulanılabilir mesela. Fiyata olumsuz etki eder ama, zaten ne fiyatlar tahmin ediliyor, yedirilir bir şekilde.
    Metal kullanılırsa, arabanın çarpışma anında sağlamlığına etki eder, son bir engel olur önden yandan gelecek parçacıklara karşı.
    Cam olabilir mesela, renkli cam. Şeffaf da olabilir, buzlu da. Ne faydası olur bilmem, orijinal olur, hava olur.
    Kağıt olmaz.
    Toprak malzeme kullanılır. Sonuçta fazla esneyecek aksam değil kabinin içi. Sıcaklığı da soğuğu da absorbe eder. Orijinal olur.
    Taş malzeme olabilir, mesela mermer. Sağlam olur, Afyon tercih edilir.

Başka malzeme gelmiyor şimdilik. Göremediğim avantaj ve dezavantajları ekleyiverin. Otomotivciler ilham alsın bari.

.oO°Oo.

Fikrine, şahsi de olsa genel de olsa saygım var. Bu saygı cevap ve yorum hakkımızı elimizden almaz. Aksi halde susmak gerekir.

Ama bendeki bilgilerle, pek çok arkadaşa göre yeni ilgilenmeye başladığım için, plastikten başka bir şey aklıma gelmiyor.

Tehdidin konusuna gelince: Ne ilksin ne de son, bu hareketlere gerek de yok. Espri ile dalga geçme farklı şeyler. Kendine güvenen zeki insan salak yerine konup konmadığını anlar, bilir ve espriyi görünce kendisine uymazsa bir şey yapmaz, uyarsa ortamın sıcaklığına ve neşesine bir katkıda bulunmayı ihmal etmez. Forumda bunun nice örnekleri var.

Burası TRT haber bülteni değil. Bilgilenirken eğlenilir de buralarda, yıllar yılı.

Neyse, neşemiz kaçmasın.

.oO°Oo.

• maşallah dielimde nazar değmesin

bide bu araba elbette sınıfının en yakışıklısı olacak çünkü opel sınıfının en yakışıklı arbalarını çıkarıyor
  • hay maşşlaah işte almanlar yine koydu kaliteyi
  • bu tip arabaların 30-34 bin ytl olması dizel versiyonları çok yüksek geliyor bana!aynı para ile bir üst segment araba alınabilir.
  • bi surat bulup bütün arabalara koymayı kim başlattı Ford muydu
  • güzelmişş
  • çok hoş olmuş hadi hayırlısı
  • hurriyet gazetesinde okumustum.
    firma yoneticileri tek rakip olarak clio 3 gorduklerini soylemişler.
    araç ilk etep da turkiyeye 4 motor secenegi ile gelecekmiş.
    2 si dizel 2 di benzinli.
    herhalde benzinli 1.4 dieri de 1.6 olr yada dusuk yapip 1.2.
    dizel de 1.3 ve 1.5 veya ustu olur tahminimce.
    bekleyelım gorelim.
    sekil olarak cok guzel araba olmus.tabiiki resimdeki 3 kapilisi.
    5 kapilisi ni da zaten daha once forumda bir arkadaş vermişti resmini.
    3 kapili kadar agresif olmasa da o da cok guzeş bır kasaya sahip ti.
    kasa da buyumus bu arada
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.