Şimdi Ara

Yeni Opel Corsa::2007 ilk çeyrek satışlar (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
0
Favori
59.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum düşer düşer bekle birazcık eğer alacaksan fiyatlar yerleşir 6 aya kalmaz sen dur baksana çk yüksek fiyatlar şimdi astra önceden 1.3 dizeli 34 tü şimdi 41 diyolar bekle azcık 3bin ytl düşer en azından
  • küreselleşmenin bir sonucumu nedir, dış tarsarımı ile clio 207 ve corsa birbirlerine çok benziyorlar :o)
  • ewet biraz benziyor ama abisi astra baz alınarak yapılmış bir araba oldugunu hatırlatırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhat762000

quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

Tekrar Merhaba,

Benim aklıma yatan araç Corsa Sport dizel bana en mantıklısı bu geldi biraz tuzlu ama birde opc seçince.. Ayrıca Birisi sormuş OPC ne diye .. OPC Paketinde Arabanın tamponlar yan etekler değişik geliyor Daha sportif yani opc (Opel Performance Center) Opel Performans Merkezi tarafından modlanmış olarak da diyebiliriz.

Panaromik tavan olmasada olur benim için. Biraz zaman geçsin herşey daha iyi yoluna oturacaktır.

dostum olurmu benim gördüşüm corsa renkli ekrandııı YARIN tekrar gidip size en ince ayrıntısıyla anlatacam

şu renkli ekran olayına baktınız mı? gerçekten de renkli ekran var mı?
    bir de motor özellikleri ile ilgili bilgiler geldi mi?

• dostum ben ertesi gün gittim renkli ekran avrupada warmış birtek adamlarda tam bilmiyo aslında cosmo da yanlız ekranın büyüdügünü biliyorum teknik paket alırsak ne olur bilmiyorum ilerliyen günler göstercek
  • ya opel e giden arkdaslar bi fotosunu cekinde arabanin koyun suraya bi gozumuz acilsin
  • tasarımı güzel, iç donanımı kötü birazda reno clio yeni modeline benzemiş
  • +1 öle görünüyor tabi şu anda ancak resimlerden tv den bakıyoruz ama hem iç hemde dış tasarım açısından iddalı bi çalışma;umarım kronik problemler çıkmaz..
    B segment de arıtk C segmente yaklaşıyor,hemen hemen her markada;modellerini sınıf dışına taşırma çabaları görülüyor son yıllarda..
  • quote:

Orjinalden alıntı: medxr13

burda 30,000 ise orda 10,000 falandır derken ora neresi oluo nerden bahsedıorus..avrupada da fiatlar bole arkdslar...yalnız corsa cok deli olmus yaa..asık oldum arabaya...acaba dıorum hangi renk daaa ii sizce...siyah mı gri mi yoksa baska bi renk mii???

yapmay yav neresi böyle herhangi bir avrupa sitesine gir fiyatlara bak istersen
  • Alan arkadaş kazasız belasız kullansın ama
    şahsi görüşüm ; ben B sınıfında bir arabaya 30 milyar fln vermem.. gider 2.el bi üst sınıf araba alırım...
    çok para 30 milyar ya...
    devletimiz sağolsun
  • yaa arkdslar ne kdr ilginc yorumlar gelmiş ole...biri kalktı dedi bizde 30 liraysa avrupada 10 liradır die cvp verdık olmaso le sey fiatlar aynıdır heryerde die.bi de kalkmıs bi daa cvp yazmıs. biri de demiş gir bak bi avrupa sıtesıne die...

oncelikle bi donem almanya da yasayan biri olarak ve herseyden hbrdar biri olarak yazdım

ve buyrun size fiatlar almanyadaki fiatlar ustelik ( herlade opel en ucuz almanyadadır die bunu ornek verıorum..)

opel corsa 1.2 = 12.450 €
    1.2 easytronıc = 13.105 €
    1.3 cdti = 13.890 €

opel astra 1.3 easytronıc = 19.450 €
    1.3 = 18.750 €

opel vectra 1.6 = 21.500 €

opel zafira 1.6 = 20.450 €

opel meriva 1.4 = 15.000 €
    1.3 = 17.000 €

( opel.com dan alınmıstır bilgiler )
    ben fiatlara baktııgmda ole bizdekinin birkac katı ucuz olduklarını goremıorum
    ya brz sert cıktım gbi oldu ama haksıızlıga ugramıs gbi hissettim..amacım bu forumda herkesın herkese en azından bildgi kdryla yardımcı olmasına bi katkı da benden olsun idi..

• Bugün Autoshow'da yeni Corsa'yı inceledim.

Sınıfında lider olur diyebilirim. Clio, 207 ve Punto'yu da inceledim. 207 fena değil ama içime sinmedi açıkçası. Yani yapmacık bir his var araçta. Fazla beğenmedim. Kalitesi iyi ama çok iyi değil. Grande Punto söyledikleri kadar varmış, rakiplerine göre bariz kalitesiz. Estetik, Maserati çakması bir burna sahip olabilir. Ama içi eski FIAT'lar gibi. Halen kalitesiz. Clio, Corsa'nın en dişli rakibi. Clio'nun yerli üretim olması gurur verici gerçekten. Kalite olarak Corsa'dan pek bir farkı yok. Ama Corsa'nın pürüzsüz, şık malzemesi daha çok hoşuma gitti diyebilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

Bugün Autoshow'da yeni Corsa'yı inceledim.

Sınıfında lider olur diyebilirim. Clio, 207 ve Punto'yu da inceledim. 207 fena değil ama içime sinmedi açıkçası. Yani yapmacık bir his var araçta. Fazla beğenmedim. Kalitesi iyi ama çok iyi değil. Grande Punto söyledikleri kadar varmış, rakiplerine göre bariz kalitesiz. Estetik, Maserati çakması bir burna sahip olabilir. Ama içi eski FIAT'lar gibi. Halen kalitesiz. Clio, Corsa'nın en dişli rakibi. Clio'nun yerli üretim olması gurur verici gerçekten. Kalite olarak Corsa'dan pek bir farkı yok. Ama Corsa'nın pürüzsüz, şık malzemesi daha çok hoşuma gitti diyebilirim.

Punto nun içine kalitesiz diyen arkadaş allah aşkına Cilo 3 ün ön hava ızgaralarına biraz dikkatli bak hata gözlük tak bidaha bak öyle öt bence bir numara Corsa 2-GP 3-207 4-Clio 3

•  Yeni Opel Corsa::2007 ilk çeyrek satışlar

Yeni Opel Corsa::2007 ilk çeyrek satışlar
  • http://www.toyotasa.com.tr/Images/t7_yar05_car_gal_24_800_tcm385-336774.jpg

(bir numara Corsa 2-GP 3-207 4-Clio 3) Bizim ufaklık bu sıralamaya girememiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbagci -- 6 Kasım 2006; 10:00:54 >
  • Fiyat çok pahalı..
  • Bu konudamıydı hatırlamıyorum ama sanırım Gorele Tr nin en cok satan arabası yeni corsa olabilir demişti. Bazı arkadaşlarda imkansız diyerek dalga geçmişti.
    Aşağıdaki habere bakarsak bunun cok da kotu bir tahmin olmadığını anlayabiliriz.

Opel yetkililerinin 6 Kasım Pazartesi günü yaptığı açıklamaya göre, 2 Kasım'dan itibaren dört gün içinde tam 450 Opel Corsa satılmış durumda. Fuarda ve bayiliklerde yapılan kesin satış kendi çapında bir rekora da imza atıyor. Yıl sonuna kadar 900 adet satış hedefi konan Opel Corsa daha satışa çıktığı dört gün içinde yarı hedefini bulmuş gözüküyor.

Kaynak:www.otomobilgazetesi.com

• Grande Punto cıktıgındada bole topic acılmıstı .. Daha sonra o fan klup oldu .. ve sayfalar surdu daha sonra guzellık yarısmaları falan yenı bır grande punto takımımı doguyor ehue
  • Teşekkürler kardeşim... Ne dediysek o!!!

Ekim 2006 da türkiyenin tüm modeller arasında en çok satan modeli oldu hem de eski kasasıyla, herkes indirim yapıyor ama herkes satamıyor.

Tr de tüm modellerde en çoksa satan 2 modelden biri olacak demiştim 1 ay önce , ekim de oldu hem de eski kasasıyla...

Geçen G.puntocu kardaşlere de söyledim, yeni iddia.

Yeni iddia ise yeni corsa satışları, g.punto ve clio 3 satışlarının toplamından fazla olacak...

Arkadaşlardan bu sefer o kadar itiraz gelmedi, herkes bir şeylerin farkında.

C'mon corsa!!!
    quote:

Orjinalden alıntı: berk984

Bu konudamıydı hatırlamıyorum ama sanırım Gorele Tr nin en cok satan arabası yeni corsa olabilir demişti. Bazı arkadaşlarda imkansız diyerek dalga geçmişti.
    Aşağıdaki habere bakarsak bunun cok da kotu bir tahmin olmadığını anlayabiliriz.

Opel yetkililerinin 6 Kasım Pazartesi günü yaptığı açıklamaya göre, 2 Kasım'dan itibaren dört gün içinde tam 450 Opel Corsa satılmış durumda. Fuarda ve bayiliklerde yapılan kesin satış kendi çapında bir rekora da imza atıyor. Yıl sonuna kadar 900 adet satış hedefi konan Opel Corsa daha satışa çıktığı dört gün içinde yarı hedefini bulmuş gözüküyor.

Kaynak:www.otomobilgazetesi.com

• En çok sipariş: Opel Corsa .::AUTOSHOWDAKİ TÜM SİPARİŞLERİN YARISI OPEL CORSA!!!!!!

Türkiye’nin en büyük galerisine dönüşen Auto Show’da binden fazla sipariş alındı.

Fiat Marka Direktörü Okan Baş, hem alınan sipariş hem de yapılan potansiyel görüşmelerin durgun olan pazarı canlandırdığını söyledi. Baş, fuar süresince 200'den fazla satış yaptıklarını ifade etti. Alfa Romeo Pazarlama Müdürü Arzu Çolakoğlu, fuarda başta 159 ve 147 olmak üzere tüm modellere sipariş aldıklarını söyledi. Çolakoğlu, henüz Türkiye'ye gelmeyen Alfa Spider ve Brera için de sipariş aldıklarını kaydetti. Lancia İş Birim Direktörü Altan Aytaç ise, modellerin büyük ilgi gördüğünü belirterek, Mart 2007'de başlamayı planladıkları Lancia satışlarını daha erken bir tarihe çekmek için çalıştıklarını söyledi. Aytaç, fuar sırasında 500'ü aşkın kişinin not bırakarak Lancia sahibi olmayı düşündüğünü belirttiğini vurguladı. Skoda Roomster, fuarın ilk 9 gününde 75 sipariş aldı. Bir başka ilgi gören otomobil ise Opel Corsa oldu. Bu modele 500’den fazla sipariş geldi. Fuarda Nissan 100 adet, Seat 35 adet sipariş aldı. Siparişlerden lüks markalar da payını aldı. Audi'ye 40, Volvo'ya 60 sipariş geldi. Fuarda ikişer adet Targa ve Cayman, birer adet de Boxter ve Carrera olmak üzere altı adet Porsche satıldı. Türkiye'nin en pahalı otomobillerinden Bentley ise altı ön sipariş aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorele2000 -- 15 Kasım 2006; 18:03:51 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.