Şimdi Ara

yeni opel astra sedan (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
40.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: emrcan

quote:

Orjinalden alıntı: conss

ya bu yorumlara hakkaten deli oluyorum..
    ne kadar mantıksız konuşuyosunuz..
    koskoca opel salakmı dediğiniz gibi bi araba yapsın.!
    cocuk gibi her soylenılene inanıyosunuz.yok geri geri kalkmıyomus yok yokus cıkamıyomus..
    bırakın bu işleri.
    zamanında 7beygir'lik citroen'leri istanbulda dolmuş diye kullanmışlar. 5kişilik.
    istanbulun yokuşlarında çok az zorlanıyomuş.
    90 beygir arabadan bahsediyosunuz.
    geri geri kalkmıyo, klima açınca yokus cıkamıyo dıyosunuz.
    ya adam gibi yorum yapın milleti bilgilendirmek amaçlı, yada bi yerinizden sallamayın, susun da adam sansınlar..

İstediğim yerimden sallarım sanamı sorucam konuşma tarzına dikkat et bilgilendiriyorumda işte 1.3 motorlu arabadan hayır gelmez

yokuşta hani o çıkmayan 1,3 motorlu dizel astrayla 1,6 benzinli arabayı al gel gör bakalım neler oluyor..... (sanırım o zaman 200 nm tork konuşacaktır!!!!)))
    ağzı olan konuşuyor diyorlar ya aynen öyle...olsun ama herkes kendi fikirlerini belirtebilir önyargıyla dolu olsa bile....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melankolik23 -- 12 Kasım 2007; 22:07:38 >

• odak topkapıda 2.el astra sedan 1.8 var. muhtamelen tanıtımda kullanılan araçlardan biri. çok cazip bir fiyata alınabilir. meraklısını bekliyor 1.8 motor o arabaya çok şey katar her ne kadar 1.6 ile aralarında 10 hpde olsa daha rahat bir motordur. tabi tüketim ve vergidende kaybettirir dediğim gibi biraz farklılık isteyen birisi tercih edebilir.
  • Vaklla arkadaşlar ben duyduğumu söledim arabayı giderken ne gördüm ne bindim sadece alışveriş merkezinde tanıtımı vardı inceledim ama gerçeği nasıl bilemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrcan

Vaklla arkadaşlar ben duyduğumu söledim arabayı giderken ne gördüm ne bindim sadece alışveriş merkezinde tanıtımı vardı inceledim ama gerçeği nasıl bilemem

elbette duyduğunu paylaş, kimsenin bişey diyceği yok, ama sen alaycı bi tavırla yazının sonuna muhahahahahahah diye yazarsan o zaman antipatik olursun..
    duyduğun şey zaten yanlış, bi de sanki çok güvenilir bi yerden almışsın gibi muhahaha yazıyosun..
    inada biner, sonunda anlarsın yanıldığını..
    neyse yılbaşına kadar alıyorum 1.3 sedan..
    videosunu koyarım 4 kişiyle geri geri çıkarken..
  • geçen beykozda gördüm ilk defa, içi hb ile aynı arabada incecik duruyor sanki kağıttanmış gibi acaip dumura uğradım resimlerde çok havalı duruyor bedava verseler binmem benim fikrim tabii sakın astracı arkadaşlar kızmasınlar hb modelini kullandım ve severdim (her ne kadar bana bir sürü elektronik arıza çıkarmış olsada) ama sedan düşünün bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streptozotocinus -- 25 Kasım 2007; 17:28:35 >
  • SLM KARDEŞ DÜN BİR ADET ALDIM BANKA KREDİSİ İLE ASTRA SEDAN DİZEL 1.3 N JOY SPORT PAKET 37.500.00YTL ÇOK ŞAHANE Bİ MAKİNA HAYRAN KALDIM HERKESE TAVSİYEMDİR .10 NUAMARALIK ARAÇ
  • geçen ay ben bu aracın testini yaptım... ümraniye nato caddesinde opel bayinde.... gördündüğü kadar ince değil.. iç aksamda kaliteli sayılır... parasını hakeden bir araç olduğunu düşündüm... yanlız geri manevralarda arkayı göremiyorsunuz çok yüksek... kapıların ve motor kağağının kapanma seside bana metalik geldi... hbte böyle değildi.. benim hb ngilterede yapılmıştı.. acaba sedanlar nerde yapılıyor? benim hbde yaşadığım elektronik sorunlar ile ilgili daha sonra şikayetler duymadım.. sonuçta şu an itibarı ile fiyatını hakeden bir araç olduğunu düşünüyorum...
    quote:

Orjinalden alıntı: streptozotocinus

geçen beykozda gördüm ilk defa, içi hb ile aynı arabada incecik duruyor sanki kağıttanmış gibi acaip dumura uğradım resimlerde çok havalı duruyor bedava verseler binmem benim fikrim tabii sakın astracı arkadaşlar kızmasınlar hb modelini kullandım ve severdim (her ne kadar bana bir sürü elektronik arıza çıkarmış olsada) ama sedan düşünün bence

• HAYIRLI OLSUN

quote:

Orjinalden alıntı: d-gun

SLM KARDEŞ DÜN BİR ADET ALDIM BANKA KREDİSİ İLE ASTRA SEDAN DİZEL 1.3 N JOY SPORT PAKET 37.500.00YTL ÇOK ŞAHANE Bİ MAKİNA HAYRAN KALDIM HERKESE TAVSİYEMDİR .10 NUAMARALIK ARAÇ
  • otomobil her açıdan dikkat çeken bir araç, mükemmel bi karizmaya sahip...

arkadaşlar size bi sorum olacak, bu aracın satış rakamları hakkında bilgi istiyorum, bilen var mı acaba ?
  • sedanlar macar malı. ama astra hbler genelde belçika malı oluyor. eski kasalar bir süre ingiltereden gelmişti trye.
  • ben polonya diyebiliyordum astra sedanın üretildiği yer olarak..
    biraz araştırdım ve yanılmamışım..

"General Motors Türkiye `nin Genel Müdürlüğü `ne Özcan Keklik `in getirilmesi sırasında, ilk kez Türkiye `de tanıtılacağı açıklanan yeni Opel Astra Sedan `ın detayları belli oldu. 2007 sonbaharında satışına başlanması planlanan yeni Astra Sedan , Polonya `da üretilecek."
  • ya doğru polonya bende daha önce polonya yazmıştım konulara bakılırısa illa çıkar dün dalgınlığıma geldi hatta macaristanda fabrikası bile olmayabilir. polonyoda astra classic üretiliyordu çek cumhuriyetine kaydırıldı. polonyodaki tesis gmin 0 hata olarak adlandırdığı bir tesis
    quote:

Orjinalden alıntı: conss

ben polonya diyebiliyordum astra sedanın üretildiği yer olarak..
    biraz araştırdım ve yanılmamışım..

"General Motors Türkiye `nin Genel Müdürlüğü `ne Özcan Keklik `in getirilmesi sırasında, ilk kez Türkiye `de tanıtılacağı açıklanan yeni Opel Astra Sedan `ın detayları belli oldu. 2007 sonbaharında satışına başlanması planlanan yeni Astra Sedan , Polonya `da üretilecek."
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiFoSi_BJK

ya doğru polonya bende daha önce polonya yazmıştım konulara bakılırısa illa çıkar dün dalgınlığıma geldi hatta macaristanda fabrikası bile olmayabilir. polonyoda astra classic üretiliyordu çek cumhuriyetine kaydırıldı. polonyodaki tesis gmin 0 hata olarak adlandırdığı bir tesis

+1
  • Arkadaşlar 1,6 benzinli enjoy s.p. fiyat alan arkadaş var mı?
  • konuyu hortlattık ama sedan classic III ilk çıktığı zamanki mesajları merak ettim...öncelikle fiyatlar dikkatimi çekti...ekim 2007 yılındaki fiyatlar var topikte ve benzinliler şuanki fiyatlarla aynı..ancak dizeli şimdi çok pahalılanmış...şimdi olduğu gibi 4 yıl önce de cdti motor çok eleştirilmiş...ancak benim ilgilendiğim 1.6 enjoy plus sedan, bu araçla ilgili kayda değer bir şikayet duymadım...en azından bu forumda...aralıkta istediğim araç 36000 gibi rakamlara düşerse düşünebilirim...başka bir topikteki arkadaşın tabiriyle arizona kertenkelesi gibi pusuya yatmış durumdayım...
  • bence mükemmel.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.