Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (953. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.265
Cevap
306
Favori
2.350.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 951952953954955
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben ankaradan reis den aldım. Teslim ederken bir arkadaşım aksesuar olarak hediye aldı bana. Fiyatını tam hatırlamıyorum ancak 225 olabilir. Hemen usta 5 dakikada orada yapıştırıyor. Kredi kartı mevcut taksit de yapıyorlar.
    Foto paylaşacağım. Sevgiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ercan bas

Arkadaşlar sıfır Audi a3 sedan ve Opel astra arasında kaldım ikiside 8000 km civarı hangisini tercih etmeliyim ? Sizce

A3 2018'de kasa yenileyecek diye okumuştum. Bunu da dikkate alin. HB'ler özellikle kesin değişecek.

• Ana ekrandaki 3 lü görünümde en sonda yaprak olan kısım sizin ekonomi ile ilgili sürüş dinamiklerini gösterir. Bahsettiğiniz grafikte sütunların her birisi 5 km ye denk gelir son 50 km deki ekonomi indeksinizdir. Limit çizgisinin altında kalan kısım sizin ekonomik düzeyinin gösterir. Arada gazladığınız bir kısım varsa indeks o km aralığı için limit çizgisinin üstüne çıkar. Siz de sürüş ve yol karakteristiğinize göre ekonomik mi sport mu power mı hangi karakterde sürdüğünüz bir göstergesi olması açısından fikir veren bir grafikler.

• quote:

Orijinalden alıntı: el tango

Merhaba arkadaşım
    Ben ankaradan reis den aldım. Teslim ederken bir arkadaşım aksesuar olarak hediye aldı bana. Fiyatını tam hatırlamıyorum ancak 225 olabilir. Hemen usta 5 dakikada orada yapıştırıyor. Kredi kartı mevcut taksit de yapıyorlar.
    Foto paylaşacağım. Sevgiler

Ben istanbulda oturiyorum hocam burda bulmamiz daha kolay olur diye dusunuyorum. Muhtemelen ben internetten alirim kendim yapistirabilirmiyim? Pili nasil değişiyor vs bunlar hakkindada yorum yaparsaniz sevinirim

• el tango E kullanıcısına yanıt
    Diğer iki foto paylasan arkadaslarin gostergesinde o yaprak yoktu? Ayrica grafik bilgisi icin tesekkurler. Birde cevap yazarken sag ustteki islem kismindan alıntı ya da cevapla secenegini tercih edip yazarsaniz kimin sorusuna cevap versiginiz daha rahat anlasilir oluyor buda kicuk bir rica olsun benden

• quote:

Orijinalden alıntı: Mak. Müh. 2005

Bende de 1.6 cdti otomatik arac var ve bir depo ile 500 km yaparsam cok mutlu olacagim. Ben daha oncede bahsetmistim cok yukleniyorum gaz pedalina ama 2 km sokak arasi 2 km ana arter hic isik yok is yerime variyorum. Hararet ibresi hic kipirdamiyor. Sanirim motor isinmadigi icinde cok yakiyor. Bakalim bu sekilde tuketim devam ederse bu depoda 600 km olacak ama 200 kmsi sehirler arasi

4 km için araç çalistirmak bir yana bir de dizel olmasi sizi zarara sokabilir. bu arabalarda partikul filtresi var bu rutinde kisa zamanda tikanacaktir. okadar kisa mesafelerde kullanimda 500 km normal diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unchangeable

quote:

Bende de 1.6 cdti otomatik arac var ve bir depo ile 500 km yaparsam cok mutlu olacagim. Ben daha oncede bahsetmistim cok yukleniyorum gaz pedalina ama 2 km sokak arasi 2 km ana arter hic isik yok is yerime variyorum. Hararet ibresi hic kipirdamiyor. Sanirim motor isinmadigi icinde cok yakiyor. Bakalim bu sekilde tuketim devam ederse bu depoda 600 km olacak ama 200 kmsi sehirler arasi

4 km için araç çalistirmak bir yana bir de dizel olmasi sizi zarara sokabilir. bu arabalarda partikul filtresi var bu rutinde kisa zamanda tikanacaktir. okadar kisa mesafelerde kullanimda 500 km normal diyebilirim.

Size katiliyorum. Bide arkadas hararet ibresi oynamiyor varana kadar dedi bununda etkisi cok fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuzlali20

Diğer iki foto paylasan arkadaslarin gostergesinde o yaprak yoktu? Ayrica grafik bilgisi icin tesekkurler. Birde cevap yazarken sag ustteki islem kismindan alıntı ya da cevapla secenegini tercih edip yazarsaniz kimin sorusuna cevap versiginiz daha rahat anlasilir oluyor buda kicuk bir rica olsun benden

3 seçmeli olan göstergeler (fazladan yaprak olan) start-stop olan araçlarda var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

merhabalar fiyatı veren bayi benim ama arkadasın kacırdıgı bir nokta kendilerinin vergi levhası ve 6 tane ruhsatları oldugu için bu fiyatı verebiliyorum. yoksa normalde perakende müşterisine bu aracımız

Yeni Astra HB Enjoy 1.6 CDTi 136HP Active Select 78,000 tl paketsiz

plus paketli 80.000 tl

İyi günler Arden Bey;
    Opel Astra 1.4 Enjoy AT için fiyat alacaktım peşin olursa son fiyat ne olur. Buna ek olarak bu arabaya lpg takılıyormu, takılıyorsa ne takılıyor, kaça takılıyor ve siz mi takıyorsunuz. Diyelim siz taktınız arabayı ankaradan teslim alabilecek miyiz ? yinede.

Ve yine lpg taktırmasak bu araba dur kalkın çok olmadığı ortalama hızın 30 olduğu bir şehirde normal sürüşte ne yakar acaba ?

Çok soru sordum kusura bakmayın ama para az olunca her şey önem kazanıyor. Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: tuzlali20

quote:

Sizin yol bilgisayari ekrani ile bizim ki farkli ya.
    Buda versiyon farkliligimi yani my16 my17 olayi mi
    Bende ortalama tuketim ile ortalama hiz ayni ekranda
     Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

Ya hocam benimde o dikkatimi cekti arkadasin göstergesi daha değişik. Ama bende farkli birsey daha var ustteki sekme bende 3 tane sizde 2 tane bu neden. Aracim 2016 ekim 8 trafige cikisli my16 sanirsam. Birde su ekrandaki grafiği yorumlamayi bilen varmi?
     Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

sanırım kullanma şekline göre arabanın doğaya salmış olduğu emisyon miktarını gösteriyor bu grafik

• Merhabalar, MY17 manuelinde adaptif cruise kontrolle ilgili bilgiler var ama Ingiltere sitesinde bile adaptif cruise kontrol secenekli bir model goremedim. Bilgisi olan var midir?

• fatih.87 F kullanıcısına yanıt
    Hayirli ugurlu olsun ALLAH kaza bela vermesin gule gule kullanmayi nasip etsin.
    Bence turkiye yollarinda karter muhafaza sart. Ama ucuz oldugundan hediye istersiniz diye tavsiye etmemis olabilirler bence bedava isteyin.
    Garantiye gelince bence mantikli ben arti 3 yil garanti yaptirdim. Gerci burada servislerle ilgili yorumlari okuyunca cok canim sıkıldı. Ama ne biliyim onumuzde uzun bir yol var insallah servisler duzelir veya ne biliyim iyi bi servis buluruz belki.

• Benim merak ettiğim bir husus var. Haziran ayında dinamik dizel otomatik için 86 bandında fiyat veriyorlardı. Enjoy aynı şekilde 81 altına hiç düşmemişti. Şu an enjoylar 78 civarı fakat dinamikler 89. Bir terslik var bu durumda.
  • tuzlali20 T kullanıcısına yanıt
    Tamamdır. Birkaç saat önce katıldım. Site dizaynı alışamadım daha.
    Fotoğraf bile ekleyemedim. Eklendi diyor bu ekranı kapatın diyor. Kapatıyorum ve mesaj başa dönüyor. Foto ekledikten sonra gönder tuşunu göremedim 😍

• Arkadaşlar Opel bayisinden 2. El Opel astra dynamic icin anlaştım araçta Gpp ve kıs paketi 2 var aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim ilk defa Opel arac alıyorum

• tuzlali20 T kullanıcısına yanıt
    Valla benim arabada 2016 eylul trafige cikisli ama 120 gunde bayide beklemis. Daha once forumda konusmustuk arkadaslarla benim arac my 16 olmasi lazim. Sizinki o zaman my16.5 olabilir. Ama birsey daha geliyor aklima. Sizin arac 1.0 ya hocam acaba diyorum yapilan tasarufu, dogaya olan karbon saliniminin azligini gostermek icin sizin araclara ozel eklemis olabilirlermi o menuyu

• arkadaşlar bayilere Yen'i astra k ne Zaman gelecegini nasıl öğreniriz 2 haftadır astra k dynamic paket bekliyoruz daha ses çıkmadı bayiye gitmeden nasıl bilgi alabiliriz ne zaman geleceğine dair

• Arabaci3 A kullanıcısına yanıt
    Şasi numarası elinizde mi hocam ? Şasi numarası ile aracın hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

• Mak. Müh. 2005 M kullanıcısına yanıt
    Aracım 1.4 dynamic otomatik hocam. Aynı ekran bendede var.

• Ya biraz once diger mesajlari okurken gordum.
    Bir arkadasimiz start stoplu araclarda var o menu demis. O zaman sizin aracta start stoplu ise dogru yolu bulmis oluruz

• 
Sayfa: önceki 951952953954955
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.