Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (679. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mokotow

quote:

Orijinalden alıntı: ---fırtına---

quote:

Orijinalden alıntı: wade96

quote:

Orijinalden alıntı: ---fırtına---

merhaba arkadaşlar, bugün bayileri gezerken, opel'e uğradım, astra 1.4 dynamic otomatik için 76 bin tl fiyat aldım.
    fiyat yüksek geldi, yakın zamanda fiyat alan var mı?

Biz de o civara aldık geçen haftalarda. Bu arada aklınızda bulunsun otomatik park pilotu olan paketin fiyatı da oldukça başarılı bence.
    Gelişmiş Park Pilotu - 1.500,00 TL içinde ayrıca:
    Elektrikli ve ısıtmalı, gövde rengi ve otomatik katlanır yan aynalar
    Geri Görüş Kamerası
    Kör Nokta Uyarı Sistemi

cevap için teşekkürler.
    yanılmıyorsam iki ay öncesine kadar 72 73 bin tl civarı fiyat alan arkadaşlar olmuştu.

Mayıs ayında dynamic 1.4 otomatik aracı 73,500 tlye aldım , bence pazarlık şansınızı zorlayın

bayi hiç indirime yapmadı, bende indririm yapmayınca fazla dinlemedim, sadece faizsiz kredi kampanyamız gibi birşeyler söyledi.
    peugeot 2008 1.6 dizel manuel aracı 58.800 tl veriyorlar. evdekileri ikna edebilirsem peugeotu alabilirim olmazsa, opel otomatik astra yada mokka araçlara bakacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sedat.y

quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

quote:

Orijinalden alıntı: magicbass

İndirdim teşekkürler

Para bile verilir, verileri de google hesabınız ile eşitliyor telefon değişimi vb durumlardada veriler kayolmuyor. Ben çok memnunum herkese tavsiye olunur...

Bu uygulamanın ios için olanı da var mı ?

Herhalde vardır appstoredan bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ---fırtına--- - kullanıcısına yanıt
    Mayıs Ayından sonra 1.500 Tl zam geldi aracı 75.000 - 75.500 Tl aralarığında almanız bence makul bir fiyat. Benim kaporasını verdiğim araç için 75.500 Tl anlaştık. Eminim ki benden de daha düşük fiyat alabilirsiniz. Bayileri arayın ve fiyat alın. Birde en önemli etken 0 faiz olayı. Onun içinde sitede 18 Temmuz son deniliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: supergokhan

hocam aracınız hayırlı olsun. bunu 308 forumu yerine neden buraya yazıyorsunuz? astra almamışsınız aracı kötülemeyin bari. burda yüzlerce arkadaşlar var astra kullanıcısı olarak kimse kendi aracının kötülenmesini istemez. biz burada astra sevdalıları olarak astrayı savunmaya gerek bile görmüyoruz. son olarak 308 satış oranlarına +1 koymuşsunuz büyük bir katkınız olmuş zaten 200 tane satıyordu ayda 201 olmuştur :).

+1
  • arkadaşlar dün 15bin bakımını serviste yaptırdım fiyat 870tl den indirimli 800tl ye yaptırdım, fakat benim aracım 1.6 dizel dynamic paket ön cam silegeçlerin cam suyu bittiğinde ekranda uyarı vermiyordu, bunu söyledim servisteki usta araçta sensör olmadığını söylediler, yani uyarı vermiyormu, böyle birşey olabilirmi benim astra j enjoy vardı o bile uyarı veriyoprdu, buna koymamaları imkansız, bence usta iş uzamasın diye garantiden değiştirmemek için yalana söyledi... bu arada servis faturasını size göndereiyorum, faturanın altında ilginç bir o kadarda düşündürecek yazı var... ( orjinal opel parçası değildir, müşterinin bilgisi dahilinde takılmıştır) orjinal parça kullanmayacaksak servise gidip 20tl lik parçaya niye 150-200 lira verelim takılan filtreler orjinal değilmi yani? bunu açıp servise sorucam gerekirse uğraşıcam bu servisle.. servisten hiç memnun kalmadım, üzerinden çıkan parçalası istedim onları bile vermek istemediler..

Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

• aliof A kullanıcısına yanıt
    O matbu bir yazı. Eğer çok pazarlık ederseniz yan sanayi parça ile bakım yapalım teklifi yapar servis o zaman da faturada parçaların yanında yıldız olur. O parçalar yan sanayidir ve garantiye tabi değillerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

O matbu bir yazı. Eğer çok pazarlık ederseniz yan sanayi parça ile bakım yapalım teklifi yapar servis o zaman da faturada parçaların yanında yıldız olur. O parçalar yan sanayidir ve garantiye tabi değillerdir

ben hiç pazarlıkı etmedim 870tl indirimli 800tl dediler kabul ettim, parçalar hakkında bana herangi bir teklif vermediler, şimdi düşünüğyorum kullanılan parçalar yan sanayimi orjinalmi? faturaya yazdıklarına göre yan sanayi parça kullandılar
    sizin kullanılan parçalar orijinal, yan sanayi olduğu zaman açıklama kısmında veya parça numarası yanında bir * oluyor. o işaret yan sanayi parçayı gösteriyor
  • Pompaya çifte indirim...

Akaryakıt dağıtım şirketleri, bugünden geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına ortalama 13 kuruş, motorinde ise ortalama 8 kuruş indirim yaptı.

Benzinin litresi İstanbul'da 4,43'ten 4,30 liraya düşecek.

Motorinin litre fiyatı ise İstanbul'da 3,82 liradan 3,74 liraya gerileyecek.
    Polen fitresi 103 TL Corsa aracım için karbonlu yeni aldım kendim taktım, 15tl para verdim.
    Karter tıpası 50 tl.
    Neyse listeye daha fazla yürek dayanmaz. Gerisini incelemeyeceğim.
    Garanti ayağına soyuyorlar, başka bişey değil
    * olan herhangi bir değişim yok faturanızda, hepsinde de Opel parça numarası var, tamamı ile orijinal değişim yapmış

Geçen arkadaşım 12.000 km'deki jetta benzinlisini 500 küsura bakım yaptırınca, Opel'in bakım fiyatlarının bayağı yukarıda olduğu ortaya çıkıyor, VW yanında Audi bakımı gibi Opel'in ki

Bakımlardan sonra kendimizi C Premium'a biniyoruz diye avutacağız artık satış fiyatlarında sunduğu indirimin uzun vadede geri dönüşümünü zaten planlamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eisenberg -- 9 Temmuz 2016; 11:58:55 >

• sertay_a kullanıcısına yanıt
    dizel kullanıcıları daha net cevap verebilir belki. benim fikrim difizör temizleme sesi olabilir. o esnada anlık yakıt tüketimi verisine bakın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliof

arkadaşlar dün 15bin bakımını serviste yaptırdım fiyat 870tl den indirimli 800tl ye yaptırdım, fakat benim aracım 1.6 dizel dynamic paket ön cam silegeçlerin cam suyu bittiğinde ekranda uyarı vermiyordu, bunu söyledim servisteki usta araçta sensör olmadığını söylediler, yani uyarı vermiyormu, böyle birşey olabilirmi benim astra j enjoy vardı o bile uyarı veriyoprdu, buna koymamaları imkansız, bence usta iş uzamasın diye garantiden değiştirmemek için yalana söyledi... bu arada servis faturasını size göndereiyorum, faturanın altında ilginç bir o kadarda düşündürecek yazı var... ( orjinal opel parçası değildir, müşterinin bilgisi dahilinde takılmıştır) orjinal parça kullanmayacaksak servise gidip 20tl lik parçaya niye 150-200 lira verelim takılan filtreler orjinal değilmi yani? bunu açıp servise sorucam gerekirse uğraşıcam bu servisle.. servisten hiç memnun kalmadım, üzerinden çıkan parçalası istedim onları bile vermek istemediler..

Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

mazot filitresi 150lt ise ; 800-150=650tl gibi miktara benzinli araçların bakımı yapılır diye tahmin ediyorum.

• Benzinli bakımı 535 TL. 1.4 motor, 4 litre yağ kapasitesine sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 9 Temmuz 2016; 12:55:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Benzinli bakımı 535 TL. 1.4 motor, 4 litre yağ kapasitesine sahip.

Bu fiyata nerde ve ne zaman yaptırmıştınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: bunkerops

dizel kullanıcıları daha net cevap verebilir belki. benim fikrim difizör temizleme sesi olabilir. o esnada anlık yakıt tüketimi verisine bakın derim.

Dpf olabilir diye düşündüm dediğin gibi kontrol ettim ekrandaki son sayfadan fakat 0 olarak görünüyor hep.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sertay_a kullanıcısına yanıt
    Anlık yakıt tüketimi rolantide çalışırken 0 olamaz,(benzinli araçlarda) klima açık değilse 0,5lt/h gibi bir değer gösterir, klima açıksa 1,2lt/h civarı görürsün,dizel motor temizlik yapıyorsa forumda daha önce bahsedilmişti 2,2lt/h gibi bir değer görürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bunkerops -- 9 Temmuz 2016; 14:18:43 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alinti: coupant

Benzinli bakimi 535 TL. 1.4 motor, 4 litre yag kapasitesine sahip.

270 TL az bir fark değil. Ama sorsan..., neyse boşver tencere dibin kara seninki benden kara.
  • quote:

Polen ve hava filtresi değişmiş miydi?(Siz 1.000 km'de filan yağ değiştirmiştiniz çünkü)

Çift yağ değişimi 700 küsur bir şey tutmuştu, yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eisenberg -- 9 Temmuz 2016; 14:27:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunkerops

Anlık yakıt tüketimi rolantide çalışırken 0 olamaz,(benzinli araçlarda) klima açık değilse 0,5lt/h gibi bir değer gösterir, klima açıksa 1,2lt/h civarı görürsün,dizel motor temizlik yapıyorsa forumda daha önce bahsedilmişti 2,2lt/h gibi bir değer görürsün.

Anlık kısıma bakmıyorum, önemli tüketiciler kısmı var, küçük ekranın en sonunda,yaprak şeklinde. Klima açık değilse boş zaten yani 0.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.