Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
41.262
Cevap
307
Favori
2.349.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle dostum.. Android auto ile uyumlu tüm programları direk arabanın ekrandan kullanabiliyorsunuz.. Ben spotify çok sık kullandığım için onu denedim direk süper sonuç aldım.. Navigasyon aynı şekilde.
  • ckaan35 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, iPhone'da oluyor ama Android'de oluyor mu bilmiyorum (sanırım ki olur). CarPlay'i kullanmadan bluetoth ile Spotify'ı kullanmak mümkün. Telefonla araç arasında bağlantı kurup, telefondan spotify'ı açtığınızda araçta çalma seçeneği çıkıyor. Bu da bir bilgi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 21 Mart 2016; 11:51:22 >
  • okemik kullanıcısına yanıt
    Golfte alınabiliyor. 3 sayfa opsiyon listesi var gözünüzden kaçmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • from_anatolia kullanıcısına yanıt
    tam baş belası onun yüzünden park ederken arabayı sürtüm yanımda misafir var ışıkta duruyoz ön boş yine ötüyor rezalet kamerada yok opsiyon almakta rezalet opelde 3 ay beklicen bi kamera için benim keyfim kaçtı opelden
  • üstadlar 17 cant icin kaç hava basmalıyım? Benzinlikte kontrol ettim 43 gosterdi 4 tekeri birden.

• üstadlar sensörlerin rodaj donemi varmiş. 1 ay kadar kullanınca normal çalışmaya başlıyormuş.

• Loyalty L kullanıcısına yanıt
    Plakaligi cikarmadiysaniz cikartip plakayi yapistirin ondeki sorun gecer.

• sebati06 kullanıcısına yanıt
    koyanda o zaten 85000 masraf yapıp araba alıyorsun plaka söküp takmakla uğraştırıyorlar mantığın bitiği yer opel artık sloganım bu:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loyalty -- 21 Mart 2016; 13:52:47 >
  • MehmetAstra M kullanıcısına yanıt
    Ben önlere 34 arkaya 32 basıyorum aracı çok yüklemediğim için. siz de bu şekilde kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetAstra

üstadlar 17 cant icin kaç hava basmalıyım? Benzinlikte kontrol ettim 43 gosterdi 4 tekeri birden.

Tekerler soğukken konfor için 32, ekonomi için 39 diyor kitapçıkta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr_kont

Birde bilgi amaçlı trim sesleri ve diğer şikayetler ile alakalı olarak sizin duyduğumuzdan fazlası ve ek olarak sorunlar vardı Kasislerde vurması süspansiyonu sert aracın zaten ancak lastikleri 30 da nitrojen basmanızı tavsiye ederim Arabayı baya rahatlatıyor özellikle Kasislerde ve Mısırlı yollarda

Sesler ile alakalı olarak aracı Opel odak şikayetlerimi liste halinde sundum kapı eşiklerindeki plastiklerine kadar kontrol ettirdim birkaç ayardan sonra düzeldi şuan o seslerden eser yok yanlız Opel astrada genel olarak h j ve K olarak söylüyorum su fokurtusna benzeyen bir ses gelir süspansiyondan içerideki şeker ile karıştırmayın bu normalmiş üç araba da servise götürdüm aynısıydı bınun normal olduğunu ve bu şekilde olduğu söylendi ve gerçekten öyle 😬

Aracı odak tan Tolga bey vardı şimdi ayrıldı ben ondan aldım daha öncede aynı kişiden almıştım iyi bi insandı beni çok iyi bir ustaya yönlendirdi odakta daha doğrusu emanet etti diyelim sağolsun aracımla çok iyi ilgilendiler sorunlarımı teker teker çözdüler

Sormak istediğimiz birşey olursa herzaman cevaplamaya çalışırım saygılar

Hocam benim ilk kalkışta 220 olan basınç 240'a kadar çıkıyor. Nitrojen basınca hep sabit kaldığı doğru mu? Lastik basınç göstergesinden kontrol ettiniz mi?

• Loyalty L kullanıcısına yanıt
    Mercedes'in CLA modelinde de böyle bir sıkıntı varmış, konu içinde paylaşıldı. Anladığım kadarıyla aslında sıkıntı araçlarda değil kalın olan plakalıklarda.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=114979165

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=113573815

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 21 Mart 2016; 14:31:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endmuh_konya

Yok hocam o astra da manueldir, belki sport mod yoktur onu bilmiyorum ama otm. şanzıman olsa bu kadar beraber gidemez golf le. 150 lik astranın otm. vitesinin 0-100 ü manuele göre düşüyor.

Hocam 0 200 test videosu diye verilen video farklı ortamlarda çekilmiş benim anladığım kadarıyla sonra iki video birleştirilmiş. Dikkat ederseniz Astra da vites yükseltme uyarısı çıkıyor yanı düz vites ve bir iki viteste kaçırıyor vitesleri zaten. Golf ise dsg o belli oluyor.
    Bizim ülkemizde bunları yapan yok maalesef. Bazı arkadaşlar karşılaştırma videoları yapıyorlar ama kimse çıkıp ta iki aracı aynı anda kaldırmıyor. Oysa video çok daha fazla kişi tarafından izlenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylc -- 21 Mart 2016; 14:39:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylc

quote:

Yok hocam o astra da manueldir, belki sport mod yoktur onu bilmiyorum ama otm. şanzıman olsa bu kadar beraber gidemez golf le. 150 lik astranın otm. vitesinin 0-100 ü manuele göre düşüyor.

Hocam 0 200 test videosu diye verilen video farklı ortamlarda çekilmiş benim anladığım kadarıyla sonra iki video birleştirilmiş. Dikkat ederseniz Astra da vites yükseltme uyarısı çıkıyor yanı düz vites ve bir iki viteste kaçırıyor vitesleri zaten. Golf ise dsg o belli oluyor.
    Bizim ülkemizde bunları yapan yok maalesef. Bazı arkadaşlar karşılaştırma videoları yapıyorlar ama kimse çıkıp ta iki aracı aynı anda kaldırmıyor. Oysa video çok daha fazla kişi tarafından izlenecek.

Aynen hocam, çok dikkatlisiniz tebrik ederim. Ben de zaten manuel olduğunu belirtmiştim.

Bu videolar çekilse bence de gayet hoş olur. Ben özellikle leon fr larla bizim 150 lik astra yı merak ediyorum. Yolda deneme yapıyorum bazen ama kendi çapımızda oluyor tabi :)

• Ön sensör ötmesi Astraya has değil İnsigniada da aynı sorun vardı.Servis plakayı tampona yapıştırdı.5 yıldır boşa öttüğü olmadı.Astrada daha tampona yapıştırtmadım,alt boşta kalan kısımlardan biraz zorlayarak bombeleştirdim sorun çözüldü.Ama şu bir gerçek,ön sensörler geç algılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: huso2000

Ön sensör ötmesi Astraya has değil İnsigniada da aynı sorun vardı.Servis plakayı tampona yapıştırdı.5 yıldır boşa öttüğü olmadı.Astrada daha tampona yapıştırtmadım,alt boşta kalan kısımlardan biraz zorlayarak bombeleştirdim sorun çözüldü.Ama şu bir gerçek,ön sensörler geç algılıyor.

Benim J kasada da aynı hocam. Plakalıkla ötüyor ön sensörler. Burada problem bu şekilde plakalığı monte eden servis.
    Daha ilk alan arkadaşlara yazmıştım plakalığı söküp plakayı yerine tam oturmak gerektiğini.
    Araç sattıracak bir durum yok 10 dak. İş. Sözüm meclisten dışarı. :-)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ylc

quote:

Aynen hocam, çok dikkatlisiniz tebrik ederim. Ben de zaten manuel olduğunu belirtmiştim.

Bu videolar çekilse bence de gayet hoş olur. Ben özellikle leon fr larla bizim 150 lik astra yı merak ediyorum. Yolda deneme yapıyorum bazen ama kendi çapımızda oluyor tabi :)

Eren tekin'in YouTube da karşılaştırma videosu var belki izlemişsinizdir.

• ylc kullanıcısına yanıt
    İzledim evet ama oradaki 2 araç ta dizeldi. ben 150 hp manuel kullanıyorum ve kastım 140-150 lik benzinli fr lar.
  • huso2000 H kullanıcısına yanıt
    yanıltıyor sensörler hemde can güvenliğinizi hiçe sayarak dün iki araç arasına park edecem ön yine bağırıyor hemde nasıl pek önemsemedim bozuk mal diye olmasa daha iyi sonra geri geri manevra yaptım birden öttü az geri gittim yine full ötü dedim ya dokundum arabaya yada minik bi açıklık kaldı indim baktım baktım daha kolum kadar mesafe var sensöre kalan dona kalır opelin donanmına güvenim yok hepsini kapatıyorum öleceksemde kendi hatamdan öleyim.
  • U c sınıfı bi araç gece yolculuğunda bunu yapabiliyor, led matrix farlar için 5000 tl vermeye değer mi siz karar verin :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.