Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.262
Cevap
307
Favori
2.349.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: principino

Güle güle kullanın kazasız belasız.5000 tl indirim almışsınız pazarlık süreci nasıldı bende 1.4 otomatik+gpp için max 75000 belirledim ay sonuna doğru bayiye uğramayı düşünüyorum

Birkaç bayiden fiyat alın. Şu bayi şu fiyata veriyor falan deyin düşüyolar fiyatı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de enjoy alıcaktım sonradan dynamic almaya karar verdim ve aldım. 2015lerde Sunroofsuz modelde arada 4000-4500 civarı oynuyor. Fazlasıyla değeceğini düşünüyorum. Babanız da kullanacak olsa rahatlığı ve konforu farklı olacaktır iki paketin. Bir düşünün derim.

Ayrıca daha önce paylaşılmışmıydı hatırlamıyorum ama sık soruluyor diye paylaşmak istedim hangi pakette hangi özelliklerin olduğunu karşılaştırmalı olarak resimlerden görebilirsiniz.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StyLer6134 -- 20 Mart 2016; 14:29:07 >

• reddragonn03 R kullanıcısına yanıt
    ses sistemide multimedia sistemide gayet tatmin edici,diskotek degil araba bu..:)simdiden hayirli olsun.

• umtgrhn U kullanıcısına yanıt
    diesel otomotik enjoy paketi 82.234 tl den 76000 e yani 6 bin kusur mu dustuler?bence cok uygun olmus.

• quote:

Orijinalden alıntı: from_anatolia

Motora bakan kim hocam, hoparlörü kötüymüş

şahsen showroomda da denedim gayet yeterliydi ama tunalıda bahçelide mekanları bastırırcasına müzik dinlemek istiyorum denirse iş değişir sonuçta bi bose ses sistemi yok. o kadar noksanlığı hoş görmek lazım sonuçta markalar tuning değil mühendisler bu desibeli kafi görmüşlerse ne diyelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: astrak2015dieselauto

diesel otomotik enjoy paketi 82.234 tl den 76000 e yani 6 bin kusur mu dustuler?bence cok uygun olmus.

ben de uzun bi pazarlık süreci sonunda 2016 model 1.6 diesel 136 ps neptün mavi manuel sunrooflu aracı sigortaya 500 tl katkı + plaka + ruhsat olarak 82.000 e aldım üstüne mtv kasko ödeyeceğim bakalım..
  • etartersbet E kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam. Dynamic mi arac? Baska paket var mi?

• Fanboy muhabbetinin ne olduğunu anlamış oldum şimdi teşekkürler :) , son ses müzik açıp piyasa yapmak gibi ne bir hareketim nede düşüncem oldu şimdiye kadar,ama işportacıdan aldığın 5 liralık kulaklık tarzında olunca belirtmek ihtiyacı duyduk,aracı bir miktarda kredi kullanarak tamamen helal kazancım la aldım ama sanki burada bazı insanlar araç övülünce piyasa değeri artıp kara geçiceklermiş gibi bir mantıkla sadece övüp övüp coşma derdinde.Aracın zaten iyi yönlerini bildiğimden aldım ve burda amacın övüp övüp zevke gelmek yerine yerine sorunları dile getirip çözüm bulmak olması gerektiği düşüncesindeyim yoksa aracın ne kadar iyi olduğunu bilmem veya tekrar öğrenmem bana herhangi bir katkı sağlamıyor zaten almışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebati06

Hayirli olsun hocam. Dynamic mi arac? Baska paket var mi?

eyvallah çok sağolasın :) dynamic paket aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: azzazelll

Fanboy muhabbetinin ne olduğunu anlamış oldum şimdi teşekkürler :) , son ses müzik açıp piyasa yapmak gibi ne bir hareketim nede düşüncem oldu şimdiye kadar,ama işportacıdan aldığın 5 liralık kulaklık tarzında olunca belirtmek ihtiyacı duyduk,aracı bir miktarda kredi kullanarak tamamen helal kazancım la aldım ama sanki burada bazı insanlar araç övülünce piyasa değeri artıp kara geçiceklermiş gibi bir mantıkla sadece övüp övüp coşma derdinde.Aracın zaten iyi yönlerini bildiğimden aldım ve burda amacın övüp övüp zevke gelmek yerine yerine sorunları dile getirip çözüm bulmak olması gerektiği düşüncesindeyim yoksa aracın ne kadar iyi olduğunu bilmem veya tekrar öğrenmem bana herhangi bir katkı sağlamıyor zaten almışım.

Hocam göz var nizam var kulak var o kadar da kötü değil ses sistemi :/ biz de tefecilik yapmıyoruz yani helalliği belirtmenin amacını anlayamadım :( piyasa değeri burda övülünce artıyor falan bu düşünceye nasıl vardınız bunada anlam veremedim. ortada var olan ürün iyiyse takdir görür övülür yani bu kadar basit car of the year seçildi yani hadi biz bir şey bilmiyor olalım bunu seçenler de mi bilmiyor yani neyse..

• quote:

Orijinalden alıntı: umtgrhn

merhabalar,
    dizel otomatik 2015 enjoy paket için 76000 fiyat aldım.belki biraz daha düşerler tam pazarlık yapılmadı.
    nasıldır fiyat sizce?
    babama alacağım için doluluk çok önemli değil. aracın jantları kapaktı ama sitede enjoyda kapak jant gözükmüyor.bizim için otomatik ve bluetooth olması yetiyor onlarda enjoyda var zaten.

Bu fiyatı hangi bayiden aldınız acaba .
  • Feraaaat F kullanıcısına yanıt
    Rica ederim dostum bende sorunu bulana kadar evden arabaya 5-6 defa inip çıkmak zorunda kaldım. Sadece anroid auto değil play music de olması gerekiyormuş meğerse..

Navigasyon, spotify vs çoğunu otomatik görüyor mükemmel bir sistem. Özellikle spotify kullananlar varsa yüksek kaliteli müzik deneyimi çok daha mükemmel oluyor.
  • Bu mesaj silinmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 20 Mart 2016; 22:45:19 >
  • quote:

Güle güle kullanın kazasız belasız.5000 tl indirim almışsınız pazarlık süreci nasıldı bende 1.4 otomatik+gpp için max 75000 belirledim ay sonuna doğru bayiye uğramayı düşünüyorum

Bende aynı donanım ve fiyatı düşündüm ama 75.000 e biraz zor gibi duruyor. Bu fiyatı alırsanız bana da haber verin ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: azzazelll

Fanboy muhabbetinin ne olduğunu anlamış oldum şimdi teşekkürler :) , son ses müzik açıp piyasa yapmak gibi ne bir hareketim nede düşüncem oldu şimdiye kadar,ama işportacıdan aldığın 5 liralık kulaklık tarzında olunca belirtmek ihtiyacı duyduk,aracı bir miktarda kredi kullanarak tamamen helal kazancım la aldım ama sanki burada bazı insanlar araç övülünce piyasa değeri artıp kara geçiceklermiş gibi bir mantıkla sadece övüp övüp coşma derdinde.Aracın zaten iyi yönlerini bildiğimden aldım ve burda amacın övüp övüp zevke gelmek yerine yerine sorunları dile getirip çözüm bulmak olması gerektiği düşüncesindeyim yoksa aracın ne kadar iyi olduğunu bilmem veya tekrar öğrenmem bana herhangi bir katkı sağlamıyor zaten almışım.

Sonuna kadar katılıyorum hocam. Birileri kaliteli müziği son ses dinlemek olarak ele almış.

Hayatlarında bir tek astra kullanmışlar belli ki.

Puntonun hoparlörleri bile bundan daha kaliteliydi. C sınıfı bir araca yakışmıyor bu hoparlörler.

Car of the year ödülünü almış bir araca ise hiç mi hiç yakışmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: reddragonn03

Merhaba arkadaşlar,
    1.4 dynamic otomatik sunrooflu neptun mavisi aracımla ay sonunda aranıza katılacağım inşallah. Kaporayı verdim bekliyorum. Aklımda birkaç soru var. Bayide aynı renk bi araca deri döşeme yapmışlardı. Çok hoş gözüküyor. 2000 tl fiyatı varmış. Sizce değer mi? Anten çok kötü köpekbalığı yüzgeci antenle değiştirme imkanı var mı serviste ya da başka bir yerde kaça patlar? Ses sistemi denildiği kadar kötü mü? Bu konuda ne yapabilirim aracın orjinalliğini bozmadan. Bagajda anfi falan istemiyorum. Ya da gözle görülebilecek yerlerde hoparlörler. Bi de otomatik kullanan arkadaşlar varsa ne kadar yakıyor onu merak ediyorum özellikle istanbul trafiğinde. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Hocam bende aynı aracı almayı düşünüyorum, şahsen koltukları bende beğenmedim 2000 lira farkla sunulan nedir anlayamadım. AGR koltuk opsiyonu var fakat 6500 lira, sizin gördüğünüzü farklı bir yerde falanmı yaptırmışlar?

Tüketim muamma, 2015 de gelen otomatik araç olmadığından henüz alanda pek yok fakat ben pek iyimser değilim. İstanbulda şehir içi 9Lt yi bulacaktır tüketim.

Ne kadara anlaştınız fiyat olarak? Extra hediye vs aldınızmı? PM'den de yazabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ckaan35

Rica ederim dostum bende sorunu bulana kadar evden arabaya 5-6 defa inip çıkmak zorunda kaldım. Sadece anroid auto değil play music de olması gerekiyormuş meğerse..

Navigasyon, spotify vs çoğunu otomatik görüyor mükemmel bir sistem. Özellikle spotify kullananlar varsa yüksek kaliteli müzik deneyimi çok daha mükemmel oluyor.

https://play.google.com/store/apps/collection/promotion_3001303_android_auto_all

Android Auto da bu uygulamaların hepsi kullanılıyormu? Skype Whatsapp falan da var listede ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 20 Mart 2016; 18:08:09 >

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    Son gelen 1500tl indirim ve araç alanların bildirimlerinden alınabileceğini düşünüyorum . Fiyat alırsam yazarım aynı şekilde sizde yazın

• quote:

Son gelen 1500tl indirim ve araç alanların bildirimlerinden alınabileceğini düşünüyorum . Fiyat alırsam yazarım aynı şekilde sizde yazın

Öyle bir indirimmi geldi? Haberim yok ben fiyatlar aldım ama dediğiniz kadar uygun değil malesef...
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda var hocam 1.4 T dynamic otomatik 78200 e indi opel resmi sitesinden bakabilirsin. Sunroofla beraber 75700 e alan var önceki mesajlarda görebilirsin

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.