Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1866. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.264
Cevap
306
Favori
2.350.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18641865186618671868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum ilan da 1.5 dizel motor Gs-line donanimli 2 adet arac vardi,213.000 Fiyat etiketiyle 0 Km..

2 gunde satilmis ikisi de..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guida

Yağmur sensörü olan araçta Sunroof’u açık unutursan, yağmur yağdığında Sunroof’u kapatırmı otomatik. Şimdi aklıma geldiği için söylüyorum. Yağmur şu an olmadığı için sordum. Rain Closing diyorlar adına zannedersem.
    Makyajlanan astra konusunda bilgi alırım diye geldim ama pek muhabbeti olmamış:)

Dediğiniz vag grubunda üst araçlarda var alt araçlarda yazılım ile yapılıyor. Opelde duymadım hiç...
  • borno_vali B kullanıcısına yanıt
    36 ve 38 çok yüksek değerler taş gibi sekme yapar bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutoz -- 20 Şubat 2020; 17:30:43 >
  • Aykutoz kullanıcısına yanıt
    Bu değerlerde bu sert süspansiyonlarla böbrek taşı düşürür. 32 ideal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 20 Şubat 2020; 17:48:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aranizda Castrol Edge 0w-30 C3 kullanan var mi? verilecek paraya deger bir fark gordunuz mu?
  • guida kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle. Araba 3 aydir yıkanmıyor neredeyse, yatmaktan lastiklerde minik çatlamalar görüyorum. Seneye kış lastik ister galiba ne dersin?

• Aykutoz kullanıcısına yanıt
    Lastik önemli Aykut. Çatlaklar gördüysen hamuru bozulmaya başlamış demektir. Ben yaz lastiği kullanıyorun yaz kış. Kışın İstanbul’da kar olmuyor. Zaten arabayıda kışın çok kullanmam. Benimde 3,5 sene oldu, 30.000 KM’de. Bende yaz başlangıcında 4 tekeride sıfırıyla değiştireceğim. Goodyear yine alacağım F1 Asymetric 5 alacağım bu sefer, 3 vardı bende. 2.500 TL bi para tutuyor. Başkaları gibi ön arka değişimi yapıb 2 teker almam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 21 Şubat 2020; 13:49:26 >
  • Aykut yazmıştım ama yine yazayım. Arkadaki yolcular için kolçağın arkasına 2 adet USB girişi yaptırmam lazım. Exc. modellerde var biliyorsun. Servis takamayız diyor. Yaw alt tarafı kolçağın arka tarafını uygun bir biçimde kesip, kolçağın altından çakmaklığa bağlayacaksın. Sadece elektrik verse yeter. Sisteme bağlanmasın telefon. Nasıl yapacağım bu işlemi bilmiyorum. Kendim beceremem. Dışarıda yaptırmaya kalksam elektrikçi o kolçağı sökecek yerine tam takabilirmi, bağlantıları düzgün yapabilirmi endişesi var. Benim kız mutlaka istiyor bu USB girişlerini. Yoksa kolçağın içindekini kullandırırsam bu sefer benim iPhone telefonu bağlayamıyorum sisteme.

Hocam yerinde olsaydım çakmak girişinden uzun bir kabloyu koltuk ve orta konsol arasindan geçirir aracı elleyip kurcalatmadan halletmeye çalışırdım. Bu zamana kadar hep şunu yaşadım ne için gitsem baska bir yerini bozup veriyorlar arabanın. Bende k yı hiç götürmedim yağ değişimi harici

• Excellance modellerde kolçağın arkasında koltuk ısıtma butonları ve usb var. Dynamic’lerde yok. Şimdi kolçağın arkasına baktım o yerde kare bir yere var. Oraya bir şey koyacaksak evet burdan kesin plastiği diye işaretlenmiş bölgemi yoksa orası bi tornavidayla açılır bir kapakmı acaba. Dynamic sahipleri sizde bir kontrol edermisiniz. Orayı kanırtacak bir alet yanımda olmadığı için bakamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 22 Şubat 2020; 21:12:1 >
  • Aşağıda resimleri attım. İki türlü var. Bu oraya sonradan takılamıyormu acaba.

Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

• Yada bu ürünü alacağım. Ama olcaksa orginal olsun. Bu geçici bir çözüm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 24 Şubat 2020; 11:10:55 >

• Hytech’in hızlı şarj özellikli cihazıda varmış.

Işte budur

• Şikayetvar’da bu Hytec ile ilgili şikayetleri gördüm. Bu cihaz değil ama şarj adaptörü patladı diyor. Bu markayı eledim. Belkin iyi markadır diye tahmin ediyorum. Belki bunu alırım. Alırım diyorum çünkü aracın orginali gibi yapamıyoruz herhalde. En altta resimdeki gibi. Kolçağın arkasına orginalini bulsaydım çok iyi olurdu.

• herkese merhaba 1.4 turbolar da shell in yağını kullanan var mı? Kullanan varsa deneyimini paylaşırsa sevinirim.
  • 1.4t benzinli aracım 1350 km yaptım yakıt tüketim göstergesi şuanda 100km 12lt yakıyor gösteriyor istanbul şehir içi kullandım sürekli olarak bu yakıt ne zaman 7-8 lt seviyelerine düşecek aracı alırken yorumlarda şehirdışı 5-6 lt şehirici 7-8 lt arası okuyordum ama ben yanına bile yaklaşamıyorum servise gittim sorun yok yeni araba düşüş olur kullanımla da alakalıdır dedi uzun süre kullananlar ne kadar yakıyor araç
  • lankers kullanıcısına yanıt
    Aynı araç bende 3,5 yaşında. Agresif kullanırım. İlk 2,5 sene 13-14 lt... son 1 yıldır 8,5 LT görüyorum. Bide ben Shell Nitro’dan başka yakıt kullanmadım bunca sene. Shell Nitro diğer yakıtlara nazaran 1 litre fazla yakar birde. Şu an 30.000 KM’de aracım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 25 Şubat 2020; 15:47:25 >
  • arkadaşlar lastik önerisine ihtiyacım var aslında 4 mevsim almak istiyorudum ama kimse önermiyor kütahyada yaşıyorum kışlar gecekten sert geciyor.

dolayısıyla önce yazlık lastik almam lazım acaba hangi arkayı önerirsiniz yazlık lastikte ??
  • husock H kullanıcısına yanıt
    Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 yada 5

• 
Sayfa: önceki 18641865186618671868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.