Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1852. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.262
Cevap
307
Favori
2.349.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18501851185218531854
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: falterubbix

günaydın arkadaşlar

bizim mavili de satışta, forumdan almıştım, belki yine forumdan satmak nasip olur
    .
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2016-temmuz-cikisli-32.000-km-de-piril-piril-ekstrali-759609938/detay/

dün akşam 10 dk marketten sebze alana kadar kansızın biri sol arka tampona sürtüp kaçmış, acayip sinirim bozuldu. rötuşla düzelir mi yoksa sol tarafı komple boyayacaklar mı bilmiyorum yaptırıp yaptırmamak konusunda kararsızım.
    Hayırlı olsun. Yerine araç düşündünüz mü? Donanım, tasarım ve performans açılarından Astra k'nin üzerine araç beğenmek zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: techstat

Hayırlı olsun. Yerine araç düşündünüz mü? Donanım, tasarım ve performans açılarından Astra k'nin üzerine araç beğenmek zor.

Alıntıları Göster
    insignia almayı düşünüyorum hocam. hem segment yükselteceğim hem de sedan araba almak istiyorum

yeni evliyim, 1-2 seneye çocuk düşünüyoruz ve ev kira, eve girmeyi düşünüyorum. bu yüzden şu anda arabayı büyüttüm büyüttüm, yoksa çok zor.

bir önceki kasa insigniadan bahsediyorum bu arada. cosmo donanımlara bakıyorum 2016-2017 model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falterubbix -- 22 Kasım 2019; 10:22:58 >

• Merhabalar

Son bir kaç gündür astra k 1.6 cdti otomatik aracımda bir problemle karşılaşmaktayım.
    Aracı park ettikten sonra P konumuna alıp aracı durdurduğumda araç uyarı vermekte Aracı P konumuna alın uyarısı yapmaktadır.
    Aracı tekrar çalıştırıp vitesi ileri geri vs oynatıp tekrar P konumuna alınca düzelmekte. Her sefer değil ama arasıra bu arıza uyarıyı yapmakta buda 2 yaşında bir araç için can sıkıcı bir durum. İnternetten araştırdığımda benim gibi bu sorunu yaşayanların olduğunu gördüm.
    Bu sorunla karşılaşıp çözüm bulan varmı acaba.
    Aracı yetkili servise götürmeyi planlıyorum süreci yine sizinle paylaşacağım.
  • Arkadaşlar bakım yaptıracağım. Hangi yağı kullanmalıyım? Astra k 2016 1.4t idynamic çin soruyorum.

Birde bakım için filtre vs orijinal olarak alabileceğim bir yer var mı?

• Daha öncede sormuştum cevap alamadım. 2018 model 1.6 cdti larda adblue var mı acaba? Selamlar.
  • yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Hayır yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik35

Hayır yok.
    Teşekkürler. Heralde 2019 ve sonrasında var ozaman.
  • Peder bey sıfır araba alacak da Opel sedan sport düşünüyor. Ben ise hb dynamic diyorum.
    Sedan j kasa ve iç donanımını hiç beğenmiyorum. Paketin adını hatırlamıyorum da 7000 tllik yükseltme paketi ile 133000. Hbler 146-147k.

Siz bu iki araç hakkında ne düşünüyorsunuz? Cidden sedanın dış arka görünümü ve iç dizayn hiç 2019 demiyor benim gözümde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan Apatay -- 23 Kasım 2019; 3:43:31 >
  • İzmir-ankara-eskisehir-izmir toplamda 1450 km toplamda 150 km şehir içinde yapmisimdir. Hız ortalama 90-110 arası. Yol bilgisayari 4.4 gösterdi ve pompayla birebir tuttu. İlk depomda 1000 km gitti ve 305 TL mazot aldı İzmir'e geldiğimde 450 km de 135 TL aldı depo. 1.6 dizel otomatik exelence 2 yetişkin bir çocuk bagaj full. Araba uzun yolda kokluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan Apatay

Peder bey sıfır araba alacak da Opel sedan sport düşünüyor. Ben ise hb dynamic diyorum.
    Sedan j kasa ve iç donanımını hiç beğenmiyorum. Paketin adını hatırlamıyorum da 7000 tllik yükseltme paketi ile 133000. Hbler 146-147k.

Siz bu iki araç hakkında ne düşünüyorsunuz? Cidden sedanın dış arka görünümü ve iç dizayn hiç 2019 demiyor benim gözümde.
    K daha gelişmiş, güzel ve tutumlu bir araçtır. Bagaj elzem değilse her türlü K.

• quote:

Orijinalden alıntı: Harbour

Merhabalar

Son bir kaç gündür astra k 1.6 cdti otomatik aracımda bir problemle karşılaşmaktayım.
    Aracı park ettikten sonra P konumuna alıp aracı durdurduğumda araç uyarı vermekte Aracı P konumuna alın uyarısı yapmaktadır.
    Aracı tekrar çalıştırıp vitesi ileri geri vs oynatıp tekrar P konumuna alınca düzelmekte. Her sefer değil ama arasıra bu arıza uyarıyı yapmakta buda 2 yaşında bir araç için can sıkıcı bir durum. İnternetten araştırdığımda benim gibi bu sorunu yaşayanların olduğunu gördüm.
    Bu sorunla karşılaşıp çözüm bulan varmı acaba.
    Aracı yetkili servise götürmeyi planlıyorum süreci yine sizinle paylaşacağım.
    Bu sabah Ankara Konya yolu Opel Opana gidip durumu anlattım baktılar vites alt mekanızması değişecekmiş. parça talebinde bulundular 3 hafta içinde gelir dediler. Garanti kapsamında işlem görücek araç

• 2015 Excellence 1.6 cdti otm. Aracı yeni aldım sayılır.

Yakiti BP den aldım, pompa atana kadar doldurdum.
    583,6 km yol yaptim.
    Tekrar BP den yakıt alıp atana kadar doldurdum.
    37,17 lt aldı.

Yol bilgisayarı 5,5 lt diyordu.
    Gerçek ise 6,36 lt.

Can sıkıcı...

• quote:

Orijinalden alıntı: techstat

K daha gelişmiş, güzel ve tutumlu bir araçtır. Bagaj elzem değilse her türlü K.

Alıntıları Göster
    Ben de öyle diyorum. Test sürüşü de yaptım K yi. 1.4 benzinli olana bakıyoruz ama test dizeldi. Yılda bi kere tatile gidiliyor onda da hayli hayli sığar bi bavul üç beş eşya benim gözümde. Sedan çok eski görünüyor gözüme. 2013 modelden farkı var mı? Ben göremedim, incelediğim de söylenemez. Farkları neymiş merak ediyorum.

• Harbour H kullanıcısına yanıt
    vites mekanizması içerisinde bir switch var,
    sorun ondan kaynaklı.
    elinizde gelirse switchi değiştirmeniz yeterli olur.
    ya Yeni Opel Astra K (ANA KONU)da garantiniz varsa müracat edin. komple vites mekanizması değişiyor.
  • Arkadaşlar Opel Astra k 1.4 turbo benzinli otomatik exelance için fiyat alan oldu mu

• Beyler yardım lazım.

Astra alma arifesindeyim.112.000 liraya j kasa sedan otomatik 1.4 t modeli 0 km.

2016 k kasa 1.4, 150'lik 110.000 TL.otomatik

K kasa için piston kırıyor diyorlar. J kasa için de olma ihtimali çok diyorlar. Yani bunlar İnternet araştırmalarım tabi.

Ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

Beyler yardım lazım.

Astra alma arifesindeyim.112.000 liraya j kasa sedan otomatik 1.4 t modeli 0 km.

2016 k kasa 1.4, 150'lik 110.000 TL.otomatik

K kasa için piston kırıyor diyorlar. J kasa için de olma ihtimali çok diyorlar. Yani bunlar İnternet araştırmalarım tabi.

Ne dersiniz?
    hocam 6-7 bin daha ekleyebiliyorsanız ekleyip dizel astra k alabilirsiniz dynamic.

daha ekonomik, iyi performans, rahat kafa
  • quote:

hocam 6-7 bin daha ekleyebiliyorsanız ekleyip dizel astra k alabilirsiniz dynamic.

Alıntıları Göster
    1.4 turbo benzinli motoru bende düşünüyorum. Şu piston muhabbetini gerçekten güzelce açıklayacak bir arkadaş yokmu. Geçmiş yazılanlara bakıyorum herkes farklı şeyler yazmış.
  • quote:

Alıntıları Göster
    hocam 5-6 daha ekleyip şunu mu alsam diyerek 50.000 tl limitten buralara geldi olay :) çok kişi yaşıyor bu durumu biliyorum.

k kasa dizellere de baktım ama km.düşük olunca 120 den başlıyor. o miktar aşıyor gerçekten. aslında 110 da aşıyor. 100 eh işte.

1.4 t astra otomatik sedan önerir misiniz?

veya hazır yazmışken, 2013 insignia 1.6 t modeli var? 100.000 tlye .. siz olsanız sorunsuzluk, ikinci el vs. hangisini önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

hocam 5-6 daha ekleyip şunu mu alsam diyerek 50.000 tl limitten buralara geldi olay :) çok kişi yaşıyor bu durumu biliyorum.

k kasa dizellere de baktım ama km.düşük olunca 120 den başlıyor. o miktar aşıyor gerçekten. aslında 110 da aşıyor. 100 eh işte.

1.4 t astra otomatik sedan önerir misiniz?

veya hazır yazmışken, 2013 insignia 1.6 t modeli var? 100.000 tlye .. siz olsanız sorunsuzluk, ikinci el vs. hangisini önerirsiniz?

Alıntıları Göster
    tamamen hasarsız değişensiz istiyorsanız öyle, evet. ama o kadar para verip de benzinlisini almak pek akıl karı değil bence

ben de benim aracı satıyorum, satınca 2016-2017 cdti insignia alıcam.

ilgilenen olursa temiz araç
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2016-temmuz-cikisli-32.000-km-de-servis-bakimli-759609938/detay/

• 
Sayfa: önceki 18501851185218531854
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.