Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1849. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.262
Cevap
307
Favori
2.349.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18471848184918501851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece istanbul için mi geçerli acaba? Sağolasın bilgi için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 yaş üstü araçlara 600 lira kampanyası var ama bakım pakedine mazot filtresi dahil değil.

• Fren diski değişen oldumu. Orjinalde hangi marka ön fren diski var. Servis ön fren balata ve diski için 2350 tl fiyat verdi

• Lastiklerin havasını araç üzerindeki değer tablosuna göre 2.20 bar yapınca lastik basıncı hatası alıyorum. 2.70 yapınca (eco) hata vermiyor nedendir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leonly kullanıcısına yanıt
    Sinyal kolundaki menüden lastik basınç ile ilgili ayar yerini hafif yazana alırsan 220 de basınç hatası vermez

• Merhaba arkadaşlar 2016 dizel otomatik astra k sahibiyim. Aracımın bakım zamanı geldi yağ konusunda liqui moly ile motul arasında kararsız kaldım hangisini tavsiye edersiniz
  • Hocam arkadaşım motul trakya temsilcisi. Onun tavsiyesi üzerine aldım. Bana söylediği şey 2-3 değişimden sonra yakıtta tasarruf başlıyor. 2000 km önce değiştirdim ama yakıt gayet iyi memunum :)

• Merhaba astra k kasa araba almak üzereyim, birkaç sorum olucak yardımcı olabilir misiniz?

Astra dynamic ruhsasında dynamic olarak belirtiliyor mu?

Afl farlar hangi paketlerde var?

Xenon farlar dynamic paketlerde mevcut mu?Opsiyonel mi?

Android auto dynamic paketlerde standart mı?

Astra k kasalarda anladığım kadarıyla model yılına göre donamımlar farklılık gösteriyor. Ayırt edici özellikler var ise paylaşabilir misiniz?

• onr4249 kullanıcısına yanıt
    Dynamic en kolay vitesin oradaki "sport" tuşundan anlaşılır. bu tuş sadece bu modelde var.
    AFL far yok, opsiyon olup olmadığını hatırlamıyorum.
    Carplay standart donanım.
    aradığınız model yılını yazarsanız daha fazla yardımcı olunucaktır.
  • Selamlar, Astra k 2016 dynamic sahibiyim. 18 inç çok kollu çift renkli jantları 17 inç aynı özellikte jantlarla takas etmek istiyorum, lastikler gayet iyi bridgestone %70 durumda... İstanbul'da varsa görüşelim

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaa

Dynamic en kolay vitesin oradaki "sport" tuşundan anlaşılır. bu tuş sadece bu modelde var.
    AFL far yok, opsiyon olup olmadığını hatırlamıyorum.
    Carplay standart donanım.
    aradığınız model yılını yazarsanız daha fazla yardımcı olunucaktır.
    Araç 2017 model.Trafiğe çıkışı da 2017. Sport tuşu araçta mevcut.

Peki xenon far seçeneği K kasalarda var mı?Baktığım araba/arabalar hep halojen mercekli oluyor.

Dizel otomatik olan astralar tam otomatik mi?Çift kavrama mı?

J kasa Astrada Xenon var iken K kasada olmaması böyle bir düşündürdü.

Atra K dynamic paket arabalar için bana biraz bilgi verirseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onr4249 -- 12 Kasım 2019; 21:25:56 >
  • onr4249 kullanıcısına yanıt
    K kasa dynamic paketde LED Matrix opsiyoneldir. Exelence paketde LED Matrix standarttır.Led Matrix için exelence alınır. Tabi bütçe uyarsa.

• teknokolik35 T kullanıcısına yanıt
    Dynamic donanımdaki mercekli farlara, halojenleri söküp kaliteli bir xenon kit alsak uyumlu olur mu? Bu konuda en dikkat ettiğim husus karşı tarafı kesinlikle rahatsız etmemesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cartok

2015 model Astra K kasa 1.6 cdti dizel otomatik 16 ınc jant aracım var.
    Yetkili servise çok para vermek istemiyorum. Fren balata için hangi markayı önerirsiniz?
    Bosch bizim araçlar için üretmemiş sanırım.
    bendede 2016 Astra K kasa 1.6 cdti dynamic dizel otomatik 17 inç jant için burda sormuştum arka balata için tavsiye alamadım. gm pahalydı,bosh da yoktu dediğin gibi 1,2 yerden araştırdım TRW marka tavsiye ettiler onu aldım. fakat daha ürün gelmedi.gelince taktırcam.umarım iyi çıkar.
  • gs_alper kullanıcısına yanıt
    Benim sorduğum ustalar da 1. kalite diye Delphine Marka önerdiler. Ben henüz almadım. Haber verirseniz sevinirim.

• Arkadaşlar merhaba,

Xiaomi telefonu olup, Android Auto'yu Astra K aracında sorunsuz kullananlar var mı?
    Hangi model telefonlar ile kullanıyorsunuz?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro telefon almayı planlıyorum. Malumunuz Android Auto önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankut1907

Dynamic donanımdaki mercekli farlara, halojenleri söküp kaliteli bir xenon kit alsak uyumlu olur mu? Bu konuda en dikkat ettiğim husus karşı tarafı kesinlikle rahatsız etmemesi.
    olur

photon milestone tak geç hocam efsane aydınlatması var, bembeyaz kaliteli xenon, öyle çakma değil

zaten fiyatından da anlarsın
    https://www.hepsiburada.com/xenon-tip-farlar-ampuller-c-20024642

• mehmet05 M kullanıcısına yanıt
    Daha önce sony xa ultra şimdide xiaomi redmi note 7 kullanıyorum. sorunsuz olarak.
  • falterubbix kullanıcısına yanıt
    Güzel rakam ama verilen paranın karşılığını alıyorsak hiç sıkıntı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankut1907

Güzel rakam ama verilen paranın karşılığını alıyorsak hiç sıkıntı değil
    https://www.youtube.com/watch?v=yxyttTQ34Xg

uzunlar için de inwells h1 takabilirsiniz onlar uygun 100-120 tl civarı
  • 
Sayfa: önceki 18471848184918501851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.