Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1813. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.262
Cevap
307
Favori
2.349.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18111812181318141815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.6 dizel otomatik kullanıp İstanbul'da 5 litrenin altında yakıt tüketimi olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykutoz kullanıcısına yanıt
    Ben 1.6 cdti dynamic düşünüyorum test sürüş için bayiiye gittim ancak 1.4 T excellence vardı çok güzel sürüşü var aracın dediğiniz gibi içide geniş kısa bir deneyim oldu ama yine de ben gayet memnun kaldım
    Dediğiniz gibi malum durumlar yüzünden fiyatlar yüksek ama ekonomik durum bu malesef
    Bütçeme göre bir araba denk getirebilirsem alacağım inşallah
    Yanıtınız için çok teşekkürler

• 1.4 t otomatik dynamic 2016 model 22 bin km de hata degisen boya yok bakimi ve vizesi gecen ay yapilan bir arac icin 100 bin tl nasil.sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler iyi haftalar,

astra k turbolarda ne zaman turbo çalışmaya başlıyordu? Yani devir olarak...Motor sesinden anlayamıyorum da... @3000?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KruderTr

Beyler iyi haftalar,

astra k turbolarda ne zaman turbo çalışmaya başlıyordu? Yani devir olarak...Motor sesinden anlayamıyorum da... @3000?
    2000 devirden itibaren maksimum tork vermeye başlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: manivelda

Merhabalar,

Bende Astra K kasa 1.6 dizel otomatik ve dynamic paket bir araç almayı düşünüyorum.
    Nasip olursa ilk aracım olacak.
    Aracın kronik sorunları varmıdır? Örneğin; Benzinlilerin piston kırması gibi veya kliması iyi değildir veya şanzıman amartisörler vs vs
    Yardımcı olursanız çok sevinirim
    Şimdiden teşekkürler
    Merhaba

Bana göre kronik bir sorunu yok. İç kısım trimler ses yapıyor biraz detaylı uygulama yapılırsa o sesler de kesilebilir düşüncesindeyim.

Onun dışında şehir içi 5 lt nin altına inemedim. 7.2 en yüksek yaktığım oldu sıkışık trafikte. Şehir dışı 4.5 lt civarı yakıyorum hız limitleri içinde.

Sert bir araç. Çukurlara biraz hızlı girerseniz bam güm ediyor maalesef. Konfor kaybı oluyor.

Dynamic paket ihtiyaclarınızı karşılar donanım meraklısı değilseniz.

Şimdiden hayırlısı olsun.

• Arkadaşlar ,

İntellilink güncelleme ve android ekran yansıtma nasıl oluyor yardım edebilecek var mı acaba ?

• Merhaba ,

İntellilink güncelleme yapan var mı hiç nasıl yapılıyor. USB bağlayıp yedekledim bilgileri fakat gerisini halledemedim.yardımlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Merhaba

Bana göre kronik bir sorunu yok. İç kısım trimler ses yapıyor biraz detaylı uygulama yapılırsa o sesler de kesilebilir düşüncesindeyim.

Onun dışında şehir içi 5 lt nin altına inemedim. 7.2 en yüksek yaktığım oldu sıkışık trafikte. Şehir dışı 4.5 lt civarı yakıyorum hız limitleri içinde.

Sert bir araç. Çukurlara biraz hızlı girerseniz bam güm ediyor maalesef. Konfor kaybı oluyor.

Dynamic paket ihtiyaclarınızı karşılar donanım meraklısı değilseniz.

Şimdiden hayırlısı olsun.

Alıntıları Göster
    Merhabalar,

Öncelikle yanıtınız için çok teşekkürler kronik bir sorun olmadığını duymak sevindirdi açıkçası :)
    Zaten kalabalık şehirlerde yoğun trafikte ortalama 6 yakıyosa gayet iyidir diye düşünüyorum
    Sert çukur meselesini acaba lastik yanağı büyük lastikle değiştirsek çözer mi diye düşündüm..
    Benim için önemli olan donanımlar dynamic pakette mevcut eşimde kullanacağı için ön park sensörü vs gayet yeterli

Çok tesekkürler tekrardan

• merhabalar, aracımın garantisi bittiği için sanayide bildiğim ustaya bakıma bıraktım, geçen gün yağ kontrolü yapmak istediğimde yağ çubuğunda belritilen aralıklı bölmenin üzerinde yağ olduğunu gördüm. bu durum ne gibi sorunlara yol açar? müdahele ettirmem gerekir mi yoksa böyle kalmasında sakınca olmaz mı? kaç litre koyduğunu o zaman söylemişti ancak fişi kaybettiğim için hatırlamıyorum.
  • 1.4 enjoy+stil paket otomatik aracımın ilk bakımı Eskişehir alpata Opelde 999₺ liraya yaptırdım...ilgi alaka gayet iyiydi...ben memnun kaldım...ilgilenenlere tavsiye edilir

• quote:

Orijinalden alıntı: manivelda

Merhabalar,

Öncelikle yanıtınız için çok teşekkürler kronik bir sorun olmadığını duymak sevindirdi açıkçası :)
    Zaten kalabalık şehirlerde yoğun trafikte ortalama 6 yakıyosa gayet iyidir diye düşünüyorum
    Sert çukur meselesini acaba lastik yanağı büyük lastikle değiştirsek çözer mi diye düşündüm..
    Benim için önemli olan donanımlar dynamic pakette mevcut eşimde kullanacağı için ön park sensörü vs gayet yeterli

Çok tesekkürler tekrardan

Alıntıları Göster
    Rica ederim. Aklınıza bişey takılırsa sorabilirsiniz.

• arkadaşlar

astra k araçlarda özellikle far sensörü tünel algılama geç çalışıyor bu konuda servisle sürekli iletişim halindeyim ancak bu konuda opel servislerine veya opel genel merkezine yoğun talepte bulunulursa bu konuda iyileştirme yapılabileceği bilgisini aldım bu konuda çözüm bulan veya şikayette bulunan oldu mu
  • astra dynamic iç tavan döşemesi herkeste siyah mı acaba? bej olanlar da varmı?
  • zyveli Z kullanıcısına yanıt
    Sunroof varsa eğer siyah değil hocam

• Aracına Seramik kaplaması veya kaput gövde filmi çektiren varmı yorumlarınız nedir.
    Benim aracım kırmızı renkte en ufak taş vb şeylerin gelmesinde hemen boya düşüyor dökülüyor.
  • Ak kaskoyu nasıl bilirsiniz?

Yıllardır çalıştığım acenteden , “2016 astra k excellence 1.4 manuel” Axa 50 hasarsızlık indirimli 1357 lira fiyat aldım;

150.000 ihtiyari mali mesuliyet
    2.500 anahtar klozu
    Kaza başına 7 gün ç toplamda 14 gün araç ikame gibi

Buna benzer Ak kaskoda sadece anahtar 2.000 olacak şekilde sigortam nette 1050 liraya teklif aldım.Acentemi arayıp durumu bildirdim , o da şaşırdı tabi ki bu teklife,kaskomun geçerliliği 11 Mayısta bitiyor , karar vermek için biraz süre istedim kendisinden...

Ne dersiniz Ak kasko nasıldır , nette pek iç açıcı yorumlar okuyamadım ama fiyat oldukça cazip.Tabi olası bir sıkıntı durumunda diğer büyük sigorta firmaları gibi profesyonelliğini hissettirebilecek yapıda mı bilinmez
  • Harbour H kullanıcısına yanıt
    seramik kaplamanın taş vuruklarını önleme gibi bir etkisi yok. en önemli faydası kuş pisliğinin boyaya vereceği zararı minimuma indirmek. eğer kuş pisliğini uzun süre temizlemezseniz seramik bile fayda etmeyebilir. seramiğin ömrünü uzatmak istiyorsanız da 2 yada 3 yıkamada bir hızlı cila yapmalısınız. yerinizde olsam tampon, kaput ve çamurlukları şeffaf film ile kaplatırım biraz maliyetli olabilir ama taş geldiğinde en azından boyaya zarar vermez. eğer seramik yaptıracaksanız her yerde yaptırmayın. gerekirse hangi markayı kullanıyorlar sorun araştırın.
  • efeler_1979 E kullanıcısına yanıt
    Ben de zamaninda bu konuyu cok gorustum kayit actim vs vs gec yakiyor tunel sonrasi sondurmuyor ust gecitlerin golgesinde silecekleri calistiriyor dedim bunlarin hicbiri serviste test sirasinda olmadigi icin video cekmemi istediler ben de cekemedim ugrasmaktan biktim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Excellence paket en ust paket mı oluyor
  • 
Sayfa: önceki 18111812181318141815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.