Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1798. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17961797179817991800
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün izmir-denizli arası gidip geldim. Yaklaşık 500 km'ye yakın yol. 4.3 yaktı. Hız'da 110-120 otoban, bölünmüş yollarda 90-100 arası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoT_JaZz

Merhaba İnternetten led xenon aldım taktırdım ama sonra sol far hüznesi diye servis hatası veriyor yani arıza ışığı yaktı bu bir problemmi led xenon u kullanmaya devam edersem bir sorun olurmu?
    hiç bişey olmaz hocam tak kullan. ledler sarılara göre düşük enerji çektiği için o uyarıyı veriyor.
  • Bu da benden olsun. Dizel otomatik.

İstanbul tamamı şehir içi,

Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

Bu da Datça-İstanbul arası. Yola çıkmadan doldurmuşum depoyu.

• Sport Mod açık, koltuk ve Direksiyon ısıtma açık, klimalar açık. Kickdown ve Shell Nitro var. İstanbul trafiği ortalama 17 km hız... 10,9.. Bu verilere göre 16-17 olması gerekirken, 10,9. Daha ne olsun. Ben şikayetçi değilim açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 21 Şubat 2019; 21:2:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bunları Odak Dynamics kapanmadan önce oraya taktırmıştım. Bir kez olsun arıza ışığı yakmadı. Uzunları değiştirsemmi diye düşünüyorum. Şimşek etkisi var, fakat bir Audi gibi değil. Varmı önerisi olan, arıza yakmayan özellikle. Bir tavsiye de sislere söylerseniz sevinirim. Bir tek sarı onlar kaldı, yakamıyorum sisleri çok saçma oluyor biri sarı biri beyaz. Sisler H8’mi oluyordu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 21 Şubat 2019; 22:9:30 >

• Benzinli 1.4 otomatik ile Sehir için ortalamam 8.3. Şehir dışı ise bir depo ile 803 km yaptım. Şehir dışı bir depo ile daha yüksek kilometre yapan varmı.

• selamlar. otomatik geri vitese geçince şiddetli şekilde vurarak arabayıda sarsarak geçiyor başına gelen var mı? 2016 astra k 1.4 turbo benzin otomatik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykutoz kullanıcısına yanıt
    benimde öncamda aynı şekilde tırnak kadar çatlak oldu serviste orj cam değiştirdim tramere yansımış. şuan kaza yapmadığım halde araç kazaya karışmıştır yazıyo saçmalık.

• quote:

Orijinalden alıntı: selomundo

benimde öncamda aynı şekilde tırnak kadar çatlak oldu serviste orj cam değiştirdim tramere yansımış. şuan kaza yapmadığım halde araç kazaya karışmıştır yazıyo saçmalık.
    Tramer de görünüyor sanırım normalde de ama hasar tutarı yazmadığı için sıkıntı yok. Mini onarımlarda gözüküyor ama hasar tutarı yazmıyor.

Bu vuruntu düz zeminde oluyor mu?

• selomundo S kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun hocam ne yapalım en kötüsü bu olsun

• arkadaşlar merhaba.astra j 1.6 edition hb kullanıcısıyım.astra k 1.6 dizel yada golf 1.6 dizel alma niyetim var.dynamic paket bana gayet yeterli exellence paket fiyatı pahalı geliyor.boyum 1,95 civarı astra j ye gayet rahat sığıyorum.ve çok konforlu olduğunu düşünüyorum.K da durum nasıl?

Bu arada fiyatlar golf te de astrada da çok değişken 130 diyende var.105 diyende.pek analayamadım fiyat skalasını :))
  • guida kullanıcısına yanıt
    https://s.click.aliexpress.com/e/B5LJpG5sX
    Linkteki ürünü aldım 6 ay kadar oldu arıza vs yok farın içine sigiyor yanında iki adette renkli tüp veriyor

• zyveli Z kullanıcısına yanıt
    k iç hacim olarak j den daha iyi karşılıklı test ettik arkadaşla. benim boy 197 problem yok

• Aykutoz kullanıcısına yanıt
    Ben cam tavanlisina binmistim çok daralmistim.bilmiyorum neden.leon da öyle geldi basık sevmiyorum ferah olsun diyorum.en iyisi test etmek olacak sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: huso2000

quote:

Orijinalden alıntı: Loyalty

peki bu zamna kadar niye sorun olmadı kafam ona takıldı plakasız mı gezelim:)

Plakalığı bende sökmedim.Geçen gün garajdan aracı çıkartacağım,çalıştırdım.Başladı sensör ötmeye,sonrasında da ekranda park asistanı blokajı ikazı çıktı,sensörleri komple kapattı araç.Plakalığı düzelltim,sensörleri sildim nafile uyarı gitmiyor.Sonrasında ayarlardan komple kapattım park asistanını uyarı gitti.Sonrasında tekrar garaja koyacağım zaman açtım,kendiliğinden düzelmişti.

Alıntıları Göster
    park sensörü kapatma ayarı nerede hocam hangi menüde

• ucuß3 kullanıcısına yanıt
    evet tek tarafta var, benimkinde de sol tarafta onlar çapak değil birleşim yerlerine sürülen macun bu belirginlikler araç genelde beyaz renkse daha çok farkediliyor koyu renk araçlarda da var ama belli olmuyor..
  • Arkadaşlar 2015-2018 yılları arasında üretilen dizel Astra K modellerinde fren sisteminde hatalı üretim tespit edilmiş ve araçlar geri çağrılmış. Ancak Opel Türkiye hayati bir konu olmasına rağmen üzerine düşen yükümlülüğü yerine getirmiyor. Aracınızda servis aksiyonunu ancak myopel servis aksiyonu kısmında görebiliyorsunuz. Ocak ayının başında myopelde servis aksiyonunu görüp önce servisi daha sonra Opel Türkiyeyi
    Telefon ile aradığımda myopelde gözüken servis aksiyonun opel merkezden girildiğini ve kendilerine konuya ilişkin bülten gelmediği için işlem yapamayacaklarını, bülten açıklandığında aranacağımı söylediler. Bugüne kadar arayan olmadı. Tamamen rastlantı sonucu konuyu ekşiden öğrendim. Hatta opelin yayınında değişim gereken parçalar olmasına rağmen Opel Türkiyenin sadece kontrol ile yetindiğinden filan bahsediliyor. Linki atıyorum. Sizlerde myopel teknik aksiyon kısmından kontrol edin. Allah korusun fren sistemi sıkıntılı bir mevzuu. İyi günler.

https://eksisozluk.com/opel-turkiye-astra-k-rezaleti--5924151

• masteroforionnn M kullanıcısına yanıt
    benim bildiğim kadarıyla sadece dizel manuel modellerde sıkıntı var diğer araçlarda sorun yok.
  • Evet sadece manuel dizellerde sıkıntı var.

• selomundo S kullanıcısına yanıt
    2017 dizel otomatik var bizde de. Dediğiniz sarsıntı çok şiddetli olmasa da mevcut.. dsg leon da yaşamadığım için garipsemiştim başta..sonradan normaldir herhalde dedim geçtim

• 
Sayfa: önceki 17961797179817991800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.