Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1755. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir (2 Mobil) - 16 Masaüstü2 Mobil
5 sn
41.265
Cevap
306
Favori
2.350.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17531754175517561757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat Listeleri güncelleme yapılmış. Benim makina opsiyonlarımla birlikte 17.000 TL Zam gelmiş. Dün demiştim 17 ile 20bin arasında zam gelecek diye, söylediğimde çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 17 Ağustos 2018; 14:19:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bugün bakım yaptırdım. Garanti bittiği için yağı kendim götürdüm. Motul 8100 x clean fe, ve şunu söyleyebilirim ki çok beğendim . Titreşim gitti ses de azaldı biraz. Tabi bunları diyorum fakat Aman aman bi fark beklemeyin(araç uçmaya felan başlamadı). Hissedilir derecede oldu sonuçta ve gm den kurtulduk. Bir önceki bakımda yağ değişiminde hiçbir fark hissedilmiyordu( eski yeni yağ farkı).

Titreşim ve ses sorunu olanlar denemeli

Sonra sanayiye gittim ve kapılara şeffaf bant çekti arkadaş . Kapıdaki seslerde gitti. Yok vazelindi yok wd 40 gibi yağlı yağlı şeyleri sürmenize gerek yok. Arkadaşta ford ve opelde kronik dedi, sürekli geliyorlarmış

Gösterge paneline siyah neon ip siparişi vericem.trim seslerinden kurtulduğunu söylemişti bi arkadaş. Siyah isticem çünkü dikkat çekmesin, sesi kessin yeter

Kullanıcı tavsiyesidir. Bugün tam beklediğim sonuçları aldım. Sorularınız varsa yanıtlarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• _chimera_ kullanıcısına yanıt
    Kapılara şeffaf bant nasıl oluyor bi kaç foto atabilirmisin.tşk
  • 1.6 at exelence sunroflu araç için 137 bin fiyat aldım. Sizce rakam nasıl. Yeni listede 190 ı geçmiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumano

Kapılara şeffaf bant nasıl oluyor bi kaç foto atabilirmisin.tşk
    Hocam işaretli kısma boydan boya çekildi. Yapın tavsiye ediyorum ses felan kalmadı

Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

• Bayramınız Mübarek olsun.

• Herkesin bayramı mübarek olsun

• İyi bayramlar :)
  • İYİ BAYRAMLAR TATİL İÇİN GELDİĞİM SİTEDE J KASA İLE KARŞILAŞTIM

• Bu aracı neden 7 vites yapmıyorlar bilen var mı? Bmw 8 vites çıkardı

• Malum siteye 2016 model Dynamics 1.4T Otomatik modele Full+Full yazmış. GPP ve Kış Paketi yok. Görselde görüyorum olmadığını. Nasıl yani Full+Full. ??!!!
    Ben arabayı satarken ne yazacağım. Bendeki opsiyon ilandaki araçta yok, ama Full....??? Full+Full’un tanımımı değişti. Entresan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 23 Ağustos 2018; 8:50:33 >
  • guida kullanıcısına yanıt
    Siteye yazılanlarda çok yalan olabiliyor. Mesela 150 bin km deki araca garaj arabası yazan vardı bizzat gördüm

• batu_han2010 B kullanıcısına yanıt
    sadece uzun yolda kullandım araba otoban kenarında park edilmiş vaziyette inanmazsan aha dayıya sor ne zaman yazacaklar merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykutoz

sadece uzun yolda kullandım araba otoban kenarında park edilmiş vaziyette inanmazsan aha dayıya sor ne zaman yazacaklar merak ediyorum

• Kablosuz olarak apple carplay kullanılabiliyor mu?

• sypros kullanıcısına yanıt
    malesef hayır
  • Merhaba, 17 inç jantlara sahibim benzinlikte lastiklere kaç bar hava basıyorsunuz? 33 bastım önlere basınç az diye sinyal veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 11Omeer

Merhaba, 17 inç jantlara sahibim benzinlikte lastiklere kaç bar hava basıyorsunuz? 33 bastım önlere basınç az diye sinyal veriyor
    Araba calismiyorken kontak açın (start stop tuşuna ayağınız frene basmadan 6 saniye basinca açılır) ordan araç menüsüne girin orta sekme aşağı doğru inin lastik yük seçeneği çıkar eko seciliyse 39 filan olması lazım değilse az diye oter siz ordan seciniz deyip hafif derseniz uyarı gider

NOT: lastik yük seçeneği araç çalışırken çıkmaz kontak açık olması lazim

• Değerli arkadaşlar benim de bir sorum var

Benim lastik basınç sensorude yanlış gösteriyor sol on teker diye hata veriyor ama sağ arka tekerin havası az araç garantili servis ücretsiz ayarlar mi bilgisi olan var mı

2.sorum da gösterge trim sesi çözüm bulabilen var mi

3.sorum ön balatalar 2bin km oldu takilali ama hala durmaya yakın ötüyor ne yapmamı onerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

Değerli arkadaşlar benim de bir sorum var

Benim lastik basınç sensorude yanlış gösteriyor sol on teker diye hata veriyor ama sağ arka tekerin havası az araç garantili servis ücretsiz ayarlar mi bilgisi olan var mı

2.sorum da gösterge trim sesi çözüm bulabilen var mi

3.sorum ön balatalar 2bin km oldu takilali ama hala durmaya yakın ötüyor ne yapmamı onerirsiniz?
    benim de aynı sıkıntı var kış lastiklerini değişirken oluştu diye tahmin ettiğim için çok sorun etmedim sanırsam arka jant ile ön jant yer değiştirmiş

• 
Sayfa: önceki 17531754175517561757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.