Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17221723172417251726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Su an piyasada aracımız için en kaliteli yağ lugıu moly dexos 1 gen 2.. anlatmaya gerek yok gmden kat kat iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hacivat116 H kullanıcısına yanıt
    cold start da sessiz bir ortamda aracın içinde bir desibel ölçer misiniz? gm ile karsilastiralim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizel Astra K için Hangi Marka Yakıt kullanıyorsunuz memnunmusunuz ? Öneriniz varmı ?
  • Harbour H kullanıcısına yanıt
    ilk gunden beri shell den yakit aliyorum bence baska yerden almaya gerek yok opeti hic tavsiye etmem.

shell veya bp

• quote:

Orijinalden alıntı: Harbour

Dizel Astra K için Hangi Marka Yakıt kullanıyorsunuz memnunmusunuz ? Öneriniz varmı ?
    Shell.
  • quote:

Dizel Astra K için Hangi Marka Yakıt kullanıyorsunuz memnunmusunuz ? Öneriniz varmı ?
    SHELL En iyisi V-Power ♥

BP hiç almadım

Diğer almayın tavsiye etmem
  • Ben rastgele bütün markalardan almışımdır. Hangisi denk geldi ona giriyorum. Şimdiye kadarda hiç bir fark hissetmedim. Zaten yüzde 90 ı aynı depodan geliyordur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2015 ten buyana Turkiye Petrollerinden yakit aliyorum. Suana kadar hicbi problem yasamadim. Hemde litre fiyati digerlerinden her zaman daha ucuz..

• quote:

Dizel yada Benzinli farketmez. Shell’den şaşmayın..

• 2018 yılı fiyat listesinde 1.6 200hp lik modele rastrayamadım. Artık gelmiyor mu tr ye?

• Merak ediyorum benzini veya dizeli şu marka bu marka alın diyenler hangi bilimsel testleri yapıp veriler elde edip şunu alın diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu_han2010 -- 10 Mayıs 2018; 17:3:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

2018 yılı fiyat listesinde 1.6 200hp lik modele rastrayamadım. Artık gelmiyor mu tr ye?
    Bende tam bugün onu arıyordum sitede.

• batu_han2010 B kullanıcısına yanıt
    bilimsel veriyle kanitlayip demiyoruz ben ilk gunden beri shell den yakit aliyorum hic sorun yasatmadi sadece tavsiyedir.yoksa herkes istedigi markadan yakit alabilir.

• yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Siparişle geliyor sanırım.
  • Arkadaslar son 500 km dir aracin on takimindan gelen bir gicirti sesi var. Ses ozellikle kasislerden gecerken ve amortisorun haraketi sonrası duyuluyor. Servise götüreceğim fakat merak ettim sebebini , daha önce başına gelen oldumu acaba?

• ata_han kullanıcısına yanıt
    Bende de aracı aldığımdan beri var servise söyledim test sürüşü yaptılar aracınız daha yeni 6-7 bin km kadar kullanın parçalar alışsın vb saçma sapan seyler söylediler aldım çıktım aracı

• milagrofzb M kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar bende 2017 astra k dynamic var aracı ilk aldığımda bende de ön taraftan lokurtu sesi geliyordu iskenderunda aracı 3 defa göstermeye gittim fazla ilgilenmediler ancak antakya servisine gittiğimde o kadar ilgilendiler ki aracı kaldırıp inanın her yerini didik didik ettiler sonra usta motor kulakçığını değiştirdi ses kesildi aracın içinde şu an tık yok
  • GöKHaN 35 kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar şu an çoğu firma içine katkı koyuyor yanımızda TP var buradan indirimli motorin alan çok kişi var çoğu ile konuşuyorum arkadaşımda golf var partikül filtresine baktırmış servis zamanı temiz çıkmış aldığı günden beri TP den alıyor üstelik shell yakıtları tartışmasız çok iyi mazotu diğerlerine göre daha ince bu nedenle araç daha hızlı yaktığı için performası da etkiliyor ama şu da bir gerçek herkes yakıt ekonomisini düşündüğü bir yerde değer mi
  • yunjussscan kullanıcısına yanıt
    MERHABA

bende 2017 dynamic cdti otomatik aldım aracı 17 mayıs 2017 de aldığımda iskenderundan samsuna gittim depoyu doldurdum 46 lt aldı tabanca attı fazlasını almadım TP den mazotu doldurdum niğdeye kadar yaklaşık 400 km 120 km ile gittim sonrasında 200 km kadar 110 km bazı yerlerde 80 km ama kalan 450 km ağırlıklı 110 km ile gittim samsundan da kavağa gittim geldim toplam 1100 km yol yaptım hız sabitleyicisinin inanılmaz faydası oluyor bilginiz olsun
  • StipMG S kullanıcısına yanıt
    Benim aracimda hic yoktu 16.000 km den sonra başladı. İsin garibi sabah kullandığımda ilk 3-5 km lik yolda ses hiç gelmezken kullanim suresi uzarsa ses duyulmaya başlıyor. Bence kabul edilebilir bir durum değil cok rahatsiz edici.

• 
Sayfa: önceki 17221723172417251726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.