Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1720. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17181719172017211722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yakıt tüketimi konusunda benim de bir gözlemim oldu ancak 60 km lik bir (kısa sayılabilecek mesafeli) sürüş olduğu için dillendirmemiştim, ayrıca havaların ısınmasına da bağlı olabileceği ihtimalini de düşündüm. Yaklaşık 0,5lt lik bir düşüş var gibi göstergede. Asıl tespit tekrar benzin alınca belli olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunkerops kullanıcısına yanıt
    bence kesin var hocam aynı yakıt ile aynı güzergahta benzer kullanim kosulunda pozitif bir durum var yapilan km de. gittiğim yer çok hoş olmayan yol. maps den bakıp tamamen trafiksiz zamani kollayarak çıkış yapıyorum.

yazilim sayı çoğaldıkça göreceğiz artik :)

• batu_han2010 B kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için teşekkürler.Ayağı frenden çekmeden N den D ye veya R ye alınca gırrrrrç diye ses geliyor.Ancak ayağı frenden çekip tekrar basıp değişirken denemedim.Acaba normal de ben mi abartıyorum

• selam. rötüş boya markası tavsiyesi olan var mı?

• Roland Deschain kullanıcısına yanıt
    astra k ilk aldığımda 40 psı ile geldi simdi 38 psı düşürdüm yol yutuş acısından bi fark yok
  • worxy W kullanıcısına yanıt
    Ses gelmesi normal olamaz çünkü bende hiç ses gelmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba arkadaşlar. bir konuda sizlerden yardımcı olmanızı istiyorum. astra k aracımın lastiklerini değiştirmek istiyorum malum turanzalar çok sert. Nokian almak istiyorum bu lastiği daha önce kullanan oldu mu? hamur yapısı turanzaya göre yumuşak mı? üzerindeki turanzanın ebatları 225 45 17 bunun yerinde 225 50 17 alsam sıkıntı yaşar mıyım?
  • Benimkinde bridgestone var ben çok mennunum

• quote:

Orijinalden alıntı: batu_han2010

Benimkinde bridgestone var ben çok mennunum
    Benim de Turanza T001. Sanki ıslakta kurudan daha iyi gibi geliyor bana. Taş gibi sert olduğundan, sesli olması dışında fena lastik değil bence.

• ggns G kullanıcısına yanıt
    Bende michelinlerden memnun olmadığım için goodyear asymetric3 taktım şu an kafamda soru işareti var acaba boşa mı masraf ettim diye turanzalardan genelde memnun kullananlar bence şayet konforsuz olduğu için değiştirecekseniz basınçlarını birqz düşürün derim

• Opel Astra K 1.4T Dynamic (beyaz) 2016 model

Güncelleme yaptın mı ? memnun kaldın mı acaba bende daha yapmadım sence? yapayımmı yoksa böle kalsın?
  • Turanzadan mennun olmayanlar neden memnun değil acaba? Ben 270 psi da kullanıyorum hep gayet memnunum

• ggns G kullanıcısına yanıt
    Araba yükselir, km saati gittiğinden yavaş göstermeye başlar.

• Herkese merhabalar bende aranıza 2 gün önce katıldım ;

Aracım 1.4 100 HP astra 2017 ötv indirimiyle 54500e geldi içinde Zavoli lpg ve 8 inç multimedia geri görüş kameralı sistemimde dahil.

araç gayet sessiz ve konforlu bence ( dizel 308im vardı 2010 model )

sayfayı sık takip edeceğim artık herkese keyifli sürüşler tekerinize taş değmesin

Ayrıca Uşak Arden otomotiv Süleyman beye teşekkür ederim ilgilerinden ötürü.
  • Arkadaşlar merhaba aracımın balatalarını değiştirecem orjinal gm balatadan başka önerebileceğiniz bir marka varmı. Mesela delphy nasıl yada kullanıpta memnun kaldığınız markalar var mı. Bu arada araç 1,6 cdti dynamic (17 inç jant)
  • Selam,

Arkadaslar iphone telefonumdan kabloyu taktığımda apple carplay opellink ekteki resimdeki gibi açılmıyor menu yok. Sizce sorun nedir bilen var mıdır?

Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

• Bunu ben servise gittiğimde sordum açın bakalım dedi ama orda bu hata yapmadı açıldı

• Şimdi ekran açıldı araba tekrar çalışınca

Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

• Selam arkadaşlar,

1.4T Benzinli aracımın 30.000 bakımı için İstanbul'da 4 bayiden fiyat aldım. Sırasıyla 1225 TL - 980 TL arası fiyatlar verdiler. Benzinli arabanın bakımı neden bu kadar tutuyor dediğimde, 30.000 bakımında buji de değişiyor, 200 küsür lira sırf o tutuyor gibi bir cevap aldım. Arkadaşımda Peugeot 308 1.6 Hdi var, aynı km periyodik bakım için yetkili serviste 580 TL ödedi. Kaldı ki artık iki marka da PSA grubunda. (Henüz PSA genleri Opel'e geçmemiş olabilir tabi). 30.000 bakımı yaptıran arkadaşlar fiyat ve bayi bilgisi iletebilir mi? Daha ucuza yaptırma şansımız var mı? Opel Türkiye'yi arasak bir faydası olur mu?
    Şimiden teşekkürler.
  • worxy W kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aynı araçtan bende de var, vites geçişlerinde öyle bir ses duymadım. İkincisi benzin deposunda bölme olmadığı daha önce konuşulmuştu burada, gözle görmek mümkün değil tabi ama dolu depoda aynı ses bende de geliyor. Çok sessiz ortamda korkutucu olabiliyor. Opel mühendislerine saygılar, bu arabadaki akustik problemler için. (Klima ıslık sesi, yol gürültüsü, benzin deposu sesi, ön konsol çatırtıları vs)
  • 
Sayfa: önceki 17181719172017211722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.