Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1713. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.264
Cevap
306
Favori
2.350.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17111712171317141715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar araci aldigimdan beri radyo cizirtisindan kurtulamadim artik bayirda dur kalk yaptigimda sinyal tamameb gidiyor.bir sag on aksanda buyuk ihtimal amartisorde cok ses var her tirtikli yolda asiri ses yapiyor bu sorunlari yasayanlar yardimci olup yorum yapabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykutoz kullanıcısına yanıt
    benim de bu ay son taksidim vardı e devlet te araç üzerindeki hak mahrumiyeti artık görünmüyor

• Bende baktım az önce Hak Mahrumiyeti YOK gösteriyor. Arabam için artık Benim diyebilirim 😎

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • veysim47 V kullanıcısına yanıt
    araba zaten çoktan bizim ama devlete aldığımız astra nin borcunu ödüyoruz

sıfır araç fiyatlarina baktığımda kendi adıma, sıfır araç alma heyecanı ve umuduyla öpüştük sarıldık ve ayrıldık..

tahmini olarak 6 ay sonra 2019 model fiyatının yarı parasına aldığımız araclarla keyfini sürüyor olacağız. bundan daha saçma birşey olurmu yahu, başka ülkede söylesek koşarak kaçarlar yanımızdan...

arabalar degerlenmiyor eriyoruz resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: milagrofzb

Merhaba arkadaslar araci aldigimdan beri radyo cizirtisindan kurtulamadim artik bayirda dur kalk yaptigimda sinyal tamameb gidiyor.bir sag on aksanda buyuk ihtimal amartisorde cok ses var her tirtikli yolda asiri ses yapiyor bu sorunlari yasayanlar yardimci olup yorum yapabilirmi
    Yazılım güncellemesi yaptıracaksınız radyo için servise götürün hallederler,

ön taraftan gelen sen bende ve bir çok kişide var kronik sanırım bazıları amartisörü değiştirince seslerin gittiğini söylemişti ne kadar işe yarar gerek var mıdır bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: eevvoox

LSPI endişesi taşıyan arkadaşlar, bu sorun 2016 model araçların bazılarında 15000 bakımı sonrası konulan uyumsuz 5-30 yağ sonrası ortaya çıkmaktadır. Eğer Dexos gen 2 yağ koydurursanız yine aracanızda bir problem olmayacaktır. İlk bakıma dikkat edin.

Yine, 2017 ve 2018 modellerin tamamında motor yağı 0-20'dir ve bugüne kadar hiçbir sorun yaşanmamıştır.(Yaklaşık 1 sene)Bu aracı almayı düşünen arkadaşlar kafam rahat olsun diyorlarsa 2017 ve sonrasını gönül rahatlığıyla alabilirler.Yurt dışında 2017 yeni nesil motorlu bir K ile tamamen sıkıştırmalı yaklaşık 50.000 KM test yapıldı. Araç zımba gibi, test devam ediyor. Sonucu öğrenirsem paylaşacağım.
    Aracım 2016 model. Aracımı aldım. 15bin bakımına 3 gün kala piston kırdı. Sakin kullanırım. Kickdown yapmam. Yani 15bin bakımından sonra yanlış yağ kullanımı demeniz yanlış. 2017 modelde yaşayan yurtdışında bir kaç kişi var. Türkiyede daha görülmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4t4b3rk

Aracım 2016 model. Aracımı aldım. 15bin bakımına 3 gün kala piston kırdı. Sakin kullanırım. Kickdown yapmam. Yani 15bin bakımından sonra yanlış yağ kullanımı demeniz yanlış. 2017 modelde yaşayan yurtdışında bir kaç kişi var. Türkiyede daha görülmedi.

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun. Benim de aracım 2016 ve sizin gibi kullanıyorum.

Piston kırıldıktan sonra neler yaşadınız? Aracı şuan kullanıyor musunuz?

• Yasakpınar kullanıcısına yanıt
    Aracımı çekici ile servise götürdüm. İkami aracimi aldim. Aracim yaptirildi. Şuan kullaniyorum. 5 ay oldu. Hiç sıkıntı yok. Eskisinden daha seri durumda. Geliştirilmiş piston takildi. Gayet normal.

• 1.4T araçlar için teknik aksiyon var servise çağırıyorlar. LSPI problemiyle ilgili motor güncellemesi olduğu söyleniyor. Yaptıran var mı?
  • İstanbul-Alaçatı 580 km yol yaptım. Tüketime dikkat ederek hiç kullanmadım. Yolun %80ini 120 km hız sabitleyerek gittim.

2 kişi yaklaşık 15 kg bavul. Yakıt ortalaması yol bilgisayarına göre aşağıdaki gibi, ayrıca depoyu full doldurmuştum. Bu seviyeye indi:

Araç 1.4 benzinli 150 beygir otomatik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasakpınar -- 21 Nisan 2018; 14:5:46 >
  • Arkdaslar flexcare kapsaminda aracımin garantisini iki yıl uzattım. Yillik 10.000 km olacak sekilde kdv dahil 650 TL.

Bu garantiyi uzatma işlemi icin aracın ilk sahibi olmanız ve trafige çıkış tarihini geçememiş olmanız gerekiyor.

• Arkadaşlar s.a. Astra k 1.6 cdti otomatik dynamic aracım var ben yakıtı shellden alıyorum sizler hangi markayı öneriyorsunuz? Şehir içi şehir dışı yakıt tüketimleriniz nedir?
  • Sol taraftan gelen ses icin kapi fitillerini ayarlandi ve radyo icin hic birsey yapilmadi bende artik radyodan biktim birde beyin guncellemesi yapildi serviste garantiden yapildi

• Merhaba. Bende 2016 dizel otomatik astra dynamic var. Göstergelerden gelen tıkırtılar için würth silikon sprey sıksam olumlu sonuç alırmıyım? Sistem için bir sorun yaratır mı? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slmhzl -- 21 Nisan 2018; 17:50:26 >
  • yunjussscan kullanıcısına yanıt
    Ben totalden alıyorum. Şehir içi şehir dışı karışık 5.7lt.

• quote:

Orijinalden alıntı: ata_han

Arkdaslar flexcare kapsaminda aracımin garantisini iki yıl uzattım. Yillik 10.000 km olacak sekilde kdv dahil 650 TL.

Bu garantiyi uzatma işlemi icin aracın ilk sahibi olmanız ve trafige çıkış tarihini geçememiş olmanız gerekiyor.
    Hocam ilk sahibi olmamız gerektiğine emin misiniz?Bana bunun bilgisi verilmedi.Garanti bitmeden gelip uzatabilirsiniz dendi.Bendeki fiyat listesi de daha düşük muhtemelen kdv hariç.Eğer öyleyse üzüldüm. 1 yıl daha uzatmayı planlıyordum.

• Sunroof’u olan arkadaşlar. Sunroof’taki sineklik olarak tabir ettiğimiz tülü nasıl temizleyeceğiz. Fikri olan varmı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guida

Sunroof’u olan arkadaşlar. Sunroof’taki sineklik olarak tabir ettiğimiz tülü nasıl temizleyeceğiz. Fikri olan varmı.
    Hafif nemli bir mikrofiber bez ile fazla güç uygulanmadan temizlenebilir.
  • 4t4b3rk 4 kullanıcısına yanıt
    Yabanci bir nesriyatta lspi nin genelde dusuk devirde zaafiyete yol actigi belirttiyordu.

• alemdar22 A kullanıcısına yanıt
    Fiyat alma sırasında konuştuğum arkadas israrla sormuştu bu durumu ilk sahibi olup olmadığımı.

Siz yinede bayiye sorun isterseniz.

• 
Sayfa: önceki 17111712171317141715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.