Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17071708170917101711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracım dynamic paket olup bu ekranda görünen ikinci usb nerde acaba.
    Ben araçta kol dayamanın içindeki usb girişinden başka ikinci bir usb girişi göremedim.
  • mathus44 M kullanıcısına yanıt
    Baska usb yok ama siz cakmakliga 2. Bir usb taktiysaniz onu bilemem aracta tek usb var paket olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mathus44 M kullanıcısına yanıt
    Kol dayama içindeki usb girişine şöyle bir usb çoklayıcı takarsanız

Cep telefonunuzu ve usb belleğinizi veya 2 usb belleğinizi aynı anda kullanabilirsiniz. ( telefonunuz iphone ise carplayı çoklayıcı ile kullanamazsınız bilginiz olsun)

• bunkerops kullanıcısına yanıt
    hocam çok teşekkür ederim...
    kullanma klavuzundan daha etkilisiniz her soruma cevap bulabiliyorum iyi varsınız :)
  • Aksam klimayi kapatip havalandirmayi kapatiyorum ve araci stop ediyorum.sabah araci calistirdigimda havalandirmayi actigimda klimada calisiyor.arac astrak dynamic dijital klima.bu durum normal mi.her seferinde klimayi tekrar kapatmak zorunda kaliyorum.bu durum sizin araclarinizda da mevcutmu acaba.gun icinde tekrar etmiyor.sadece sabahlari ulk calistirmada oluyor.

• avionic77 A kullanıcısına yanıt
    2016 dynamic kullanicisiyim klimayi kapattigin zaman tekrar arabayi calistirirsan otomatik klimayi acmaz.sizin dediginizde sorun var eger garantiniz devam ediyorsa servise goturun derim

• Öncelikle herkese merhaba. Ben de 2017 astra dynamic dizel otomatik modeliyle aranıza 2 hafta önce katıldım. Dün sabah arabayı çalıştırdığımda radyo bluetooth usb'de müzik sesinin kısıldığını farkettim. Daha önceden 40 ı aşamazken şimdi 65 (en son) de bile ses çok az geliyor. Tüm ayarları kurcalamama rağmen 2 gündür bu sorunu çözemedim. Sorunu nasıl çözebileceğim konusunda yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim. Daha hevesimi bile alamadım,canımı sıktı bu durum :(
  • Bugun goturdum cihaza bagladilar hic ariza kaydi yok diyerek gonderdiler.sorun araci sabah ilk calistirdigimda oluyor.daha sonra defalarca ac kapa durdur calistir bir sorun yok sizden ricam bahsettigim sekilde deneyip sonucu yszabilirmisiniz.
    Klima off
    Havalandirma off
    Kontak kapat
    Sabah araci calistir
    Havalandirmayi ac
    Klima calusiyormu kontrol et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avionic77 -- 9 Nisan 2018; 19:7:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunjussscan

Öncelikle herkese merhaba. Ben de 2017 astra dynamic dizel otomatik modeliyle aranıza 2 hafta önce katıldım. Dün sabah arabayı çalıştırdığımda radyo bluetooth usb'de müzik sesinin kısıldığını farkettim. Daha önceden 40 ı aşamazken şimdi 65 (en son) de bile ses çok az geliyor. Tüm ayarları kurcalamama rağmen 2 gündür bu sorunu çözemedim. Sorunu nasıl çözebileceğim konusunda yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim. Daha hevesimi bile alamadım,canımı sıktı bu durum :(
    Hocam ayarlardan otomatik ses düzeyini kapalı yapın düzelir
  • M.YILMAZ40 M kullanıcısına yanıt
    Yaptım hocam bişey değişmedi hatta diğer tüm ayarları da kurcaladım düzeltemedim. Çok garip eğer düzeltemezsem servise gideceğim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunjussscan

Yaptım hocam bişey değişmedi hatta diğer tüm ayarları da kurcaladım düzeltemedim. Çok garip eğer düzeltemezsem servise gideceğim..
    sinyal sesinde veya park sensörü sesinde de bir sorun bir gariplik varsa yazılım güncelleme yapılması lazım serviste yaptırın ama biraz uzun sürüyor haberiniz olsun yeni yazılım atmaları 2 - 3 saat kadar
  • Arkadaşlar 2016 1.4 dynamic benzinli otomatik vites aracımı bayiden aldıktan 5-6 ay sonra kapı çevrelerinden tak tuk(çamurluğa taş fırlatma sesi gibi)sesler gelmeye başladı,birde parke taşlı yollarda yavaş(belli bir hızda) giderken ön taraftan rahatsız edici sanki birşeler yerine oturmamış gibi lokurtu sesi geliyor.Neden olabilir,ne tavsiye edersiniz.

• 2016 1.4 benzinli otomatik vites aracımı bayiden aldıktan 5-6 ay sonra kapı çevrelerinden tak tuk(çamurluğa taş fırlatma sesi gibi)ses geliyor birde parke taşlı yollarda yavaş(bekli bir hızda) giderken ön taraftan rahatsız edici sanki birşeler yerine oturmamış gibi lokurtu sesi geliyor.Neden olabilir, ne tavsiye edersiniz

• worxy W kullanıcısına yanıt
    Aracin garantisi devam ediyorsa hemen servise goturun cunku o sesler kapidan gelmiyordur suspansiyon sorunu yasiyor olabilirsiniz

• avionic77 A kullanıcısına yanıt
    Aracı aktif kullanmadığım için deneneyemeyeceğim ancak aklıma gelen 2 ihtimal var.

1.otomatik buğu çözme aktif ise sebep oluyor olabilir, bir bakın derim,

2.değilse hava yön seçicilerin pozistonunu değiştirip (örnek:cama yönledirilmiş kullanıyorsanız yüze yönlendirip) deneyin.

• MERHABA ARKADAŞLAR BUNU DENEDİN Mİ? WİFİ NE YARANIYOR? YAPAYIM MI ? YOKSA BOZAR?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Sercio -- 10 Nisan 2018; 16:29:26 >
  • ŞİFRE Code is 20130822.
  • worxy W kullanıcısına yanıt
    hocam aynı şekilde benimde var hafif stabilize yoldan geçerken ön takımdan lokurtular geliyor ve acayip sinirimi bozuyor herkeste böylemi acaba?
  • Selamlar. İzmir'de oturmaktayim. İkinci el araç bakıyorum ve bütçem 100 bin civarında. Megane 4 hb full paket veya Astra k dynamic alabiliyorum. İkiside dizel-manuel kombinasyonları ile oluyor. Yorumlarınızı bekliyorum karar veremedim bir türlü. Dynamic paket üzer mi yoksa iş görür mü? Anahtarsiz giriş ve çalıştırma otomatik katlanır yan aynalar gibi özellikler dynamic pakette de mevcut mu acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Durotan35

Selamlar. İzmir'de oturmaktayim. İkinci el araç bakıyorum ve bütçem 100 bin civarında. Megane 4 hb full paket veya Astra k dynamic alabiliyorum. İkiside dizel-manuel kombinasyonları ile oluyor. Yorumlarınızı bekliyorum karar veremedim bir türlü. Dynamic paket üzer mi yoksa iş görür mü? Anahtarsiz giriş ve çalıştırma otomatik katlanır yan aynalar gibi özellikler dynamic pakette de mevcut mu acaba ?
    Merhaba çok donanım meraklısı değilseniz dynamic işinizi görür. Anahtarsız ve giriş çalıştırma dynamic'te standart ama katlanır ayna yok maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 17071708170917101711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.