Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1708. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.265
Cevap
306
Favori
2.350.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17061707170817091710
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde anahtar cebimde arabadan uzaklaşınca araba kendini kilitlemiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmhzl

Birde anahtar cebimde arabadan uzaklaşınca araba kendini kilitlemiyor mu?

kitler ama araç içi ayarlardan aktif etmeniz gerekir.
    araçtan çıktıktan 10 saniye sonra kendisi kitliyor.
  • Çok teşekkürler

• Barzo1905 kullanıcısına yanıt
    Multimedya ekranında sizinkinde de ayar bölümü yok ise direksiyondaki tuş ile "kapalı" konuma getirmediğiniz sürece fren yapma modu da açık oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bunkerops -- 5 Nisan 2018; 17:8:28 >
  • bunkerops kullanıcısına yanıt
    Frenleme sisteminin kaza onleyici oldugunu zannederseniz yanilirsiniz sadece carpismayi hafifletiyor zink diye frenleme yapip kazayi engellemez.herkese kazasiz belasiz gunler

• quote:

Orijinalden alıntı: milagrofzb

Frenleme sisteminin kaza onleyici oldugunu zannederseniz yanilirsiniz sadece carpismayi hafifletiyor zink diye frenleme yapip kazayi engellemez.herkese kazasiz belasiz gunler

Süratinize bağlı olarak değişir...

https://youtu.be/p_lh1kJSPx4

Videonun 3.06'dan itibaren izlemenizi tavsiye ederim.

40 km altinda frenleme yapiyormu ben denemem sahsen ben guveniliri degil cunku videoda 45 kmde giderken vurdu yani benim solemek istedigim o sisteme kimse guvenmesin kirmizi uyari isigi yaniyor belki onu kullanirsiniz evet yardimci olur dersiniz ivmeyle alakali birazda.bunlarin ben satis pazarlama oldugunuda dusunuyorum otomatik park eden bir arabayi alip onun park etmesini seyrediceksen kendi kendine fren yapicaksa filan nerede kaldi soforluk.kendim serit kontrol ve park yardimcilarini kapatiyprum seyir halindeyken herkesin kendine kalmis birseydir

Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim...
    Sırf bu özelliğin nasıl çalıştığını görmek için tehlikeli hareketler yapıyorum ama nafile. Bigün bindirecem bi arabaya rahatlayacam :)
  • ASTRA SEDAN EDİTİON PLUS 1.4 140HP 6 ileri tam otomatik (çelik jant,sis farı,deri direksiyon,hız sabitleyici,yol bilgisayarı,lastik basınc sensörü vs.) 80,000 TL

YENİ ASTRA HB 1.4 100 HP ENJOY PAKET 75,000 TL

2 aracımıza da multimedya paket fiyatımız 2.000 tl 'dir

5495231012 süleyman torlak uşak opel arden yetkili bayii
  • quote:

40 km altinda frenleme yapiyormu ben denemem sahsen ben guveniliri degil cunku videoda 45 kmde giderken vurdu yani benim solemek istedigim o sisteme kimse guvenmesin kirmizi uyari isigi yaniyor belki onu kullanirsiniz evet yardimci olur dersiniz ivmeyle alakali birazda.bunlarin ben satis pazarlama oldugunuda dusunuyorum otomatik park eden bir arabayi alip onun park etmesini seyrediceksen kendi kendine fren yapicaksa filan nerede kaldi soforluk.kendim serit kontrol ve park yardimcilarini kapatiyprum seyir halindeyken herkesin kendine kalmis birseydir
    Acil fren destek sistemi, biz onu deneyelim diye konmamış zaten :). Acil bir durumda! örneğin sürücünün dikkati dağılmışsa ve ani gelişen bir durumu fark edemediyse yardıcı olmak için var. Videoda da izlediğiniz gibi bazı şartlar altında aracın çarpışmasını önleyebiliyor veya hasarı azaltmak için aracın süratini düşürebiliyor. Bu videoyu ben çekmedim, Ncap test etmiş ve videoyu yayınlamış, görülen o ki 40km hızın altında sistem aracı kazayı önleyecek şekilde durduruyor.

Bu tür sürüş destek sistemlerinin kullanılıp kullanılmaması ennihayetinde kişilerin tercihine kalmıştır, siz kapatır kullanmazsınız başkası ne varsa açar kullanır bunada kimse birşey diyemez. Kalın sağlıcakla.

• mathus44 M kullanıcısına yanıt
    :)

• Arkadaşlar navi 900 direksiyonu alsak navi paket olmayan arabaya uyum sağlar mı

• Acil Fren destek sistemi beni 3 kere kurtardı. Çok iyi çalışıyor sistem. çok sert fren yapıyor. Biz ani fren yapsak belki sistem kadar kararlı ve sert basamayız pedala. Fren yapıb bırakmıyor sistem, tekerleri kitliyor. Kitliyor derken ABS’yi çalıştırıyor. Araç durana kadar fren yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 6 Nisan 2018; 21:41:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 1.4 turbo 2017 dynamic model sahibiyim, bizim araçlarda uzaktan cam kapama açma varmı, sanki araç multimedia menüsünde böyle birşey gördüm, ama nasıl çalıştığı hakkında fikrim Yok, varmı deneyen?

• ice_burkay İ kullanıcısına yanıt
    Camı kapatmak için aracı kilitledikten sonra kilitleme tuşuna, camı açmak için ise kilitleri açtıktan sonra kilit açma tuşuna basılı tutmanız gerekli.

Teşekkür ederim denedim oldu şahane

Camları kapatmak için aracı kilitledikten sonra demişsiniz. Kilitlemedende camları kapatabilirsiniz. Araç park durumunda kumandadan klit aça uzu bastıktan sonra hem kapıları açıyor hemde tüm camları indiriyor, kapatmak içinde kapıları önceden kilitleme yapmaya gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bunkerops -- 8 Nisan 2018; 12:53:8 >
  • quote:

Kavşakta en sol şeritte iken, kalkıştan kısa süre sonra aniden sağ şeritten önüne kırıp dönmeye çalışan biri yüzünden istemsiz denemiş oldum. Çok şükür ki sıkıntı olmadı. Sistem fazlasıyla güvenilir ama artık olay senin kontrolünden çıktığı an (dalgınlık vs) devreye giriyor. Ufak bir kaza yaptıysan yaşanılan o kötü hissi bilirsin kafanı çevirdiğinde kaçınılmaza sürüklendiğini ve vücudun tepkisiz halini O Başladığı anda devreye giriyor. Bende çok güvenmemek lazım diye düşünüyordum ama güvenilir olduğunu kanıtladı.

• Selamlar 1 ay once astra h 1.3 ten 2015 k 1.6 dizel otomatige gectim. Fakat aracin sanki alt takiminda bir sorun var gibi. Bozuk yollardan gectigim zaman lakur lukur ses geliyor. Tok bir arac gibi gelmiyor bsna. H ta boyle birsey hissetmiyordum. Sizlerde nasil ne dusunuyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 17061707170817091710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.